تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان

تندیس طلایی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان به فراگستر اعطا شد

زمان تقریبی مطالعه: ۴ دقیقه

شرکت فراگستر موفق شد برای پنجمین سال متوالی، اولین تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان را از هجدهمین همایش حقوق مصرف کنندگان و از دستان وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت کند. این تندیس پس از انجام ارزیابی‌های مستمر و برگزاری جلسات متعدد، از سوی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان به فراگستر اعطا شده است.

به گزارش روابط عمومی فراگستر، هجدهمین مراسم تقدیر از بنگاههای اقتصادی منتخب در حوزه رعایت حقوق مصرف کنندگان ، امروز یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۸ در محل سالن کنفرانس شرکت نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار شد. در این همایش بنگاه‌های اقتصادی برتر حامی حقوق مصرف کننده طی مراسمی با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، مسئولین حوزه صنعت کشور و مدیران صنایع و سازمان‌های مختلف به عموم مردم معرفی و با اعطای تندیس و گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از آنها تقدیر شد.

در این همایش اقای ارغنده پور، مدیر کل دفتر نظارت و تشکلهای حمایت از حقوق مصرف کنندگان گفت: «امسال از میان ۵۴۵ شرکت متقاضی، تنها ۹۱ واحد پس از گذراندن مراحل سخت ارزیابی موفق به اخذ تایید کمیته فنی و دریافت جوایز ملی شده و بعنوان برگزیدگان همایش معرفی می‌شوند. ترکیب تندیس‌های ارائه شده نیز شامل: ۱۶ تندیس طلایی، ۲۶ تندیس نقره‌ای، ۹ تندیس برنزی و ۴۰ گواهینامه ملی رعایت از حقوق مصرف کنندگان است.»

وی افزود: «شاخص‌های ارزیابی بنگاه‌های اقتصادی، امسال متناسب با تغییرات اقتصاد ایران کمی سخت‌گیرانه‌تر شده بود و این شاخص‌ها در چهار حوزه قیمت، کیفیت، خدمات پس از فروش و رضایت مشتری بوده که البته هرکدام زیرشاخص‌های بسیاری را نیز شامل می‌شود.»

شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر موفق شده است با طراحی فرایندهای مبتنی بر مشتری مداری و برنامه‌ریزی‌های مستمر برای حمایت از حقوق مصرف کنندگان، در پنج دوره متوالی از سال ۹۳ بعنوان برترین شرکت فعال در حوزه نرم افزارهای اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها تندیسهای این رویداد را به خود اختصاص دهد و امسال نیز در پنجمین سال حضورش موفق به کسب اولین تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان شد.

بنا بر گزارش روابط عمومی فراگستر، این جایزه معتبرترین جایزه ملی برای رتبه‌بندی شرکت‌های تولیدی و خدماتی کشور است که هر ساله پس از ممیزی سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان به برگزیدگان اهدا می‌شود.

این موفقیت را که نتیجه تلاش شبانه‌روزی فراگستر در جلب رضایت مصرف کنندگان و اعتماد و همراهی مشتریان و کاربران عزیز بوده است، به تمامی اعضای خانواده بزرگ فراگستر تبریک می گوییم و امیدواریم که در سایه این اعتماد و همراهی بتوانیم با ارایه خدماتی در خور توقع و نیاز شما، همچنان رضایت بیش از پیش کاربران را در کارنامه خود بگنجانیم.

 

 

تصاویری از این همایش

تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کننده
تندیس طلایی حمایت از حقوق مصرف کننده
گواهینامه ملی حقوق از مصرف کننده
همایش حمایت از حقوق مصرف کننده
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: