همایش بزرگ نظام اداری کشور

حضور فراگستر در دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور

به گزارش روابط عمومی فراگستر، دومین همایش بزرگ نظام اداری کشور (چهل و هشتمین مجمع مدیران دبیرخانه ها) امسال نیز در ۱۷ اردیبهشت ماه ۹۷ در سالن اجلاس سران نهاد ریاست جمهوری برگزار میشود. این همایش به مناسبت “روز اسناد ملی” و با محوریت اقدامات و دستاوردهای یکسال اخیر شرکتها در حوزه مکاتبات، اسناد،اتوماسیون اداری و دبیرخانه برگزار می‌شود.

شرکت فراگستر با حضور خود در غرفه این همایش میزبان مدیران و کارشناسان دبیرخانه‌های نظام اداری، فناوری اطلاعات، تحول و نوسازی اداری خواهد بود و آخرین دستاوردهای خود را در حوزه نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها ارائه خواهد کرد. همچنین شرکت فراگستر در ۲ کارگاه با موضوعات «نقش فناوری بومی شده در ارتقا و جایگاه نظام اداری» و «هوشمند سازی اداری و مهندسی مجدد با بکارگیری فناوری های نوین بومی» نیز حضور داشته و آقایان مهندس هادی شریفی ، دکتر فرشاد فضیله و دکتر محمود نشاطی در این کارگاه‌ها به سخنرانی می‌پردازند.

 

 

نهاد ریاست جمهوری این همایش و نمایشگاه را در راستای تاکید رئیس جمهور مبنی بر لزوم شفافیت نظام اداری کشور، مبارزه با مفاسد اداری، تحقق دولت الکترونیکی، بهبود فرآیندها، تحول دیجیتالی و همچنین صرفه‌جویی در هزینه‌ها و منابع کشور برگزار میکند. این همایش با حضور مدیران و مسئولان فناوری اطلاعات، دبیرخانه‌ها، اسناد، اداری و مالی وزارتخانه‌ها، سازمان ها، موسسات، نهادها، دانشگاه‌ها و استانداری‌های سراسر کشور برگزار می‌شود.

امید است با ارائه و استفاده از نرم‌افزار اتوماسیون اداری تحت وب فراگستر به همراه نرم‌افزار مدیریت فرآیندها (BPMS) گامی در تحقق دولت الکترونیک و مکاتبات بدون کاغذ برداریم.

فایل‌های ارائه و فیلم سخنرانی کارگاه‌های تخصصی فراگستر را می‌توانید از این بخش دانلود کنید.

دانلود ویدیوی کامل کارگاه و فایلهای ارائه سخنرانی 

دانلود فایل و فیلم سخنرانی

لطفا صبر کنید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: