اتوماسیون اداری آموزش و پروزش البرز

استقرار اتوماسیون اداری در آموزش و پرورش البرز گامی جهت تحقق دولت الکترونیک

«سازمان آموزش و پرورش استان البرز» در ابتدای سال ۹۷ با پیاده‌سازی سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر در سطح کلیه مناطق استان، به یکپارچه‌سازی اطلاعات و افزایش سرعت امور با الکترونیکی کردن مکاتبات خود، پرداخت.

بنابر اعلام سایت مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش در حال حاضر مکاتبات اداری بدون هیچ مشکل و ایرادی با استفاده از اتوماسیون اداری فراگستر در سازمان آموزش و پرورش استان البرز در جریان است. در این خصوص حسین رحمانیان ، معاونت پژوهش و نیروی انسانی آموزش و پرورش استان البرز ؛ ضمن قدردانی از حمایت‌های اداره محترم پشتیبانی و زحمات یک ساله رئیس و کارکنان اداره فناوری اطلاعات اداره کل آموزش و پرورش استان البرز برای تغییر اتوماسیون اعلام کرد: “با پیگیری‌های مستمر و فراهم نمودن بسترهای لازم، استقرار اتوماسیون اداری تحت وب فراگستر در اداره کل و تمام مناطق تابعه استان به پایان رسید.”

 

فواید استفاده از اتوماسیون اداری در سازمان آموزش و پرورش

هوشمندسازی اداری اولین قدم جهت تحقق دولت الکترونیک است که یکی از مهمترین ابزارهای ایجاد شفافیت اقتصادی و عملکردی در کشور بشمار میرود و در نهایت باعث مدیریت یکپارچه مدارس در آینده نزدیک خواهد شد.

فراهم کردن امکان مشاهده کلیه احکام، ابلاغ ها، مکاتبات اداری جهت آسایش کارمندان و معلمان، سهولت در تکثیر و دسترسی به بخشنامه‌ها، کاهش تردد معلمان به ادارات آموزش و پرورش، صرفه‌جویی در مصرف کاغذ، امکان مشاهده چرخه نامه، ایمیل سازمانی، بایگانی الکترونیکی و مدیریت اسناد، تکریم ارباب رجوع، پیگیری امور و نامه‌های وارده از خارج از سازمان و بدون مراجعه به اداره از مزایای اتوماسیون اداری تحت وب فراگستر است.

همچنین اتوماسیون اداری فراگستر با قابلیت جستجوی معنایی جهت جستجو در کارتابل، بخشنامه‌ها و اسناد بایگانی شده عملکرد کارکنان را تسریع خواهد کرد. جهت اطلاع از امکانات این زیرسیستم تخصصی میتوانید به صفحه موتور جستجوی معنایی بهجو مراجعه کنید.

لازم بذکر است این سازمان از پکیج کامل نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر شامل: اتوماسیون اداری، فرم‌ساز (BPMS)، مدیریت مستندات، چند سازمانی و… بهره می‌گیرد.
اگر شما نیز می‌خواهید سازمانی هوشمند و یکپارچه داشته باشید، می‌توانید جهت انتخابی درست، قبل از خرید با سیستم اتوماسیون اداری فراگستر بطور رایگان کار کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: