استقرار نرم افزار اتوماسیون اداری در شرکت بیمه نوین با موفقیت به اتمام رسید

استقرار نرم افزار اتوماسیون اداری در شرکت بیمه نوین با موفقیت به اتمام رسید

پروژه استقرار «نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر» در بیمه نوین با نصب و استقرار سیستمهای دبیرخانه و گردش الکترونیکی مکاتبات، مدیریت جریان کار، نسخه موبایل، سامانه انتقال فایل و کارتابل آفلاین با موفقیت به پایان رسید. 

شرکت بیمه نوین به عنوان هجدهمین شرکت بیمه در کشور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۰/۲۰ با هدف ارائه خدمات بیمه‌ای متنوع و با کیفیت و ایجاد امنیت مالی و آرامش، برای آحاد جامعه، تاسیس و پس از اخذ مجوز از بیمه مرکزی ایران فعالیت خود را آغاز نموده است.

به گزارش روابط عمومی فراگستر، شرکت بیمه نوین در پی احساس نیاز به یک سیستم اتوماسیون اداری و در جهت رفع نیازهای ارتباطی اداری و فنی و اطمینان از سرعت و دقت در حفظ و نگهداری و دسترسی آسان به اسناد و مدارک مکاتبات، با جستجو و یافتن شرکتی که بتواند این نیاز را مرتفع سازد، نرم‌افزار اتوماسیون اداری شرکت فراگستر را به همراه زیرمجموعه‌های نسخه موبایل اتوماسیون اداری فراگستر، سیستم مدیریت جریان کار، سیستم مستندات، سامانه انتقال فایل و کارتابل آفلاین، انتخاب و خریداری کردند.

فرآیند کانورت اطلاعات، نصب، آموزش، راه‌اندازی و استقرار نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر در شرکت بیمه نوین حدوداً به مدت زمان یک ماه به طول انجامید و در این مدت با توجه به محیط کاربری ساده نرم‌افزار و آموزشهای ارائه شده، کاربران خیلی راحت توانستند با این نرم‌افزار ارتباط برقرار کنند و تاکنون حدود ۴۰۰ کاربر در سطح کشور تحت پوشش این سیستمها قرار گرفتند.

هدف اصلی و مهم آن شرکت از بکارگیری نرم افزار اتوماسیون اداری، تکریم ارباب‌رجوع، تسریع درارسال ودریافت مکاتبات اداری درکل مناطق جغرافیایی کشور، حذف مراجعات غیرضروری وکاهش تردد مراجعین است. همچنین بایگانی متمرکز اسناد وبه حداقل رساندن مشکلات مربوط به مفقود شدن نامه‌ها، امکان دسترسی به کارتابل بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل کار و در هر زمانی، تعامل الکترونیک باسایر سازمانها، احراز هویت وارسال امن داده‌ها، ازمهمترین مزایای نرم‌افزار اتوماسیون اداری برای شرکت بیمه نوین محسوب میشود.

در راستای ارائه خدمات انجام شده به شرکت بیمه نوین، آن شرکت محترم رضایتمندی خود را طی نامه‌ای به شرکت فراگستر اعلام کرد.

در پایان شایسته است از همکاری همه جانبه و مساعدت‌های مدیریت و واحد فناوری اطلاعات شرکت بیمه نوین به‌عنوان شریک تجاری فراگستر جهت تسریع در اجرای این پروژه، تشکر کنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: