همایش حقوق مصرف کننده

اهدای تندیس ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان به فراگستر

زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

نهم اسفند ماه مصادف است با روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان و امروز همایشی به همین مناسبت با حضور آقای دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور؛، آقای مهندس نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ ریاست محترم سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و جمع کثیری از مسئولین محترم کشوری و تولیدکنندگان صنایع مختلف برگزار گردید و در جریان آن از تولیدکنندگان برتر در این زمینه تقدیر و تشکر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی فراگستر؛ این شرکت در همایش روز ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان، موفق به دریافت تندیس ملی حمایت از حقوق مصرف‌کننده شد. این تندیس در پی دریافت چند سال گواهی‌نامه ملی از سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان به فراگستر اعطا شده است و برگ زرینی در کارنامه افتخارات این شرکت به حساب می‌آید. این تندیس ملی و گواهینامه ملی به جناب آقای مهندس هادی شریفی مدیرعامل فراگستر اعطا شد.

مراسم اهدای تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان

مراسم اهدای تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان

شرکت فراگستر بر اساس ارزیابی‌های سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان موفق به دریافت تندیس ملی و سومین گواهینامه ملی متوالی رعایت حقوق مصرف‌کنندگان از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت شد. این شرکت در دو سال گذشته هم این افتخار را داشته که به عنوان یکی از شرکت‌های رعایت کننده‌ حقوق مصرف‌کنندگان معرفی شود چرا که این مجموعه بعنوان شرکتی بزرگ و فعال در زمینه تولید و ارائه نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار، حقوق مصرف‌کنندگان را به عنوان یک اصل همیشه در نظرداشته است. 

تندیس ملی رعایت حقوق مصرف کننده

تندیس ملی رعایت حقوق مصرف کننده

 

اهدای تندیس ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان به مدیرعامل محترم فراگستر

اهدای تندیس ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان به مدیرعامل محترم فراگستر

گفتنی است دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان دستاورد بزرگی برای هر مجموعه و یا شرکت است که نشان دهنده میزان اهمیت و جدیت شرکت در زمینه رعایت حقوق مصرف کننده و احترام به حقوق ایشان است. بی‌شک بدون لطف وعنایات خداوند متعال و حمایت و یاری مشتریان و مساعدت مسئولین محترم، دستیابی به قله‌های رفیع پیشرفت و توسعه، امکان‌پذیر نخواهد بود. لذا شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر کسب این موفقیت را به جامعه مشتریان وفادارش تبریک عرض نموده و کسب افتخارات آتی را از درگاه ایزد‌ منان آرزومند است

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*