گواهی رتبه نخست از شورای عالی انفورماتیک

فراگستر موفق به کسب گواهی رتبه نخست از شورای عالی انفورماتیک کشور شد

زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

شرکت فراگستر یکی از شرکت های پیشگام در عرصه تولید نرم افزارهای یکپارچه میباشد که در سال ۱۳۷۶ تاسیس گردید و هم اکنون به سبب همگامی با تکنولوژی حاکم بر دنیای نرم افزار و تعهد در برابر مشتریان، در سطح کشور، جایگاهی ویژه داشته و از افتخارات کشور می باشد.

 این شرکت در راستای اهداف خود که رضایت مشتری میباشد، توانست با همت نیروهای متخصص و توانای خود و همچنین با حمایت همیشگی مشتریان عزیز، در رتبه بندی امسال شورای عالی انفورماتیک در رشته تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری موفق به کسب رتبه ۱ انفورماتیک شود. بر این اساس این شرکت مجاز خواهد بود در تمامی مناقصات مربوط به تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری بصورت نامحدود و بدون محدودیت در سقف قرارداد شرکت نماید.

۵۱۱۲۹۸۹٫۴۹۲x400

همچنین فراگستر موفق به کسب رتبه ۳ در رشته “ارائه و پشتیبانی بسته های نرم افزاری یا بسته های نرم افزاری حامل محتوا” و رتبه ۴ در رشته “مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات” گردید.

لازم به ذکر است که رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک، معتبرترین نظام رتبه بندی شرکتهای ارائه کننده محصولات و خدمات مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد و بر مبنای پارامترهای متعدد از جمله مولفه های مالی، نیروهای انسانی و میزان رضایت مشتری اهدا می گردد و شرکتها بر اساس رتبه اخذ شده در این سیستم مجاز به انعقاد قرارداد با نهادها و سازمانهای مختلف خواهند بود.

شرکت فراگستر این گواهی را مرهون زحمات پیاپی تمامی کارکنان این مجموعه میداند و ضمن عرض تبریک و خسته نباشید به تمام همکاران عزیز، از خداوند متعال موفقیت های روز افزون این شرکت را خواستار می باشد. امید است با تداوم این تلاش‌ها و حمایت‌ها موفقیت‌های روزافزون را در شرکت فراگستر شاهد باشیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*