گواهی رتبه نخست از شورای عالی انفورماتیک

فراگستر موفق به کسب گواهی رتبه نخست از شورای عالی انفورماتیک کشور شد

شرکت فراگستر یکی از شرکت های پیشگام در عرصه تولید نرم افزارهای یکپارچه میباشد که در سال ۱۳۷۶ تاسیس گردید و هم اکنون به سبب همگامی با تکنولوژی حاکم بر دنیای نرم افزار و تعهد در برابر مشتریان، در سطح کشور، جایگاهی ویژه داشته و از افتخارات کشور می باشد.

 این شرکت در راستای اهداف خود که رضایت مشتری میباشد، توانست با همت نیروهای متخصص و توانای خود و همچنین با حمایت همیشگی مشتریان عزیز، در رتبه بندی امسال شورای عالی انفورماتیک در رشته تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری موفق به کسب رتبه ۱ انفورماتیک شود. بر این اساس این شرکت مجاز خواهد بود در تمامی مناقصات مربوط به تولید و پشتیبانی نرم افزارهای سفارش مشتری بصورت نامحدود و بدون محدودیت در سقف قرارداد شرکت نماید.

۵۱۱۲۹۸۹٫۴۹۲x400

همچنین فراگستر موفق به کسب رتبه ۳ در رشته “ارائه و پشتیبانی بسته های نرم افزاری یا بسته های نرم افزاری حامل محتوا” و رتبه ۴ در رشته “مشاوره و نظارت بر اجرای طرح های انفورماتیک، فناوری اطلاعات و ارتباطات” گردید.

لازم به ذکر است که رتبه بندی شورای عالی انفورماتیک، معتبرترین نظام رتبه بندی شرکتهای ارائه کننده محصولات و خدمات مرتبط با فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد و بر مبنای پارامترهای متعدد از جمله مولفه های مالی، نیروهای انسانی و میزان رضایت مشتری اهدا می گردد و شرکتها بر اساس رتبه اخذ شده در این سیستم مجاز به انعقاد قرارداد با نهادها و سازمانهای مختلف خواهند بود.

شرکت فراگستر این گواهی را مرهون زحمات پیاپی تمامی کارکنان این مجموعه میداند و ضمن عرض تبریک و خسته نباشید به تمام همکاران عزیز، از خداوند متعال موفقیت های روز افزون این شرکت را خواستار می باشد. امید است با تداوم این تلاش‌ها و حمایت‌ها موفقیت‌های روزافزون را در شرکت فراگستر شاهد باشیم.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: