اتوماسیون اداری فراگستر عامل صرفه جویی ماهانه یک میلیارد تومان در بانک ملی ایران

به گزارش روابط عمومی فراگستر، بنابر اعلام سایت بانک ملی ایران در مورخ ۳۰مرداد ۱۳۹۶، راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری فراگستر در بانک ملی ایران _بعنوان یکی‌ از بزرگترین حامیان محیط زیست کشور_، اثر بسیار شگرفی در کاهش هزینه های اداری این بانک، داشته است.
طی شش ماه گذشته که این سیستم در ادارات مرکزی، ادارات امور شعب تهران و واحدهای تابعه و شعب مستقل بانک راه اندازی شده، حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار گردش نامه در آن انجام شده است.
به‌طور کلی می‌توان مدت زمان صرفه جویی شده در انتقال و جا به جایی نامه ها را در طول این دوره، بیش از ۳۷ میلیون نفر- دقیقه و هزینه صرفه جویی شده از محل نیروی انسانی را بیش از ۵ میلیارد و ۲۸۳ میلیون تومان ارزیابی کرد.
اتوماسیون اداری بانک ملی ایران طی شش ماه گذشته از هدر رفتن دست کم ۴۸ هزار بسته کاغذ جلوگیری و در این بخش تقریبا ۵۷۰ میلیون تومان صرفه جویی ایجاد کرده است. این روند می تواند کمک زیادی به حفظ محیط زیست کند.

مجموع صرفه جویی هزینه ها در دو بخش کاهش مصرف کاغذ و کاهش هزینه نیروی انسانی با راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر در بانک ملی ایران طی شش ماه گذشته حدود ۶ میلیارد تومان برآورد می شود.

گفتنی است بانک ملی ایران در ۲۳ آبان ۱۲۸۵ تاسیس شده است. اکنون با پشتوانه هشتادو هشت سال سابقه بعنوان بزرگترین و پیشروترین موسسات مالی در زمینه ارائه خدمات بانکداری در صنعت بانکداری کشور و دنیا می‌باشد.
این بانک در حال حاضر بالغ بر ۴۰ هزار کارمند فعال، بیش از ۳۳۲۸ شعبه فعال در داخل، ۱۴ شعبه فعال و ۴ سابسیدری در خارج کشور و ۱۸۰ باجه، در امر ارائه خدمت رسانی به ملتی که با همت خود پایه‌های تشکیل این بانک را استوار نمودند، مشغول به فعالیت می‌باشد.

منبع خبر: سایت بانک ملی ایران 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: