مستندات آموزشی پروسس میکر

هرآنچه برای آموزش نرم افزار پروسس میکر نیاز دارید، اینجاست!

جهت ارتقای سطح دانش کاربران نرم‌افزار پروسس میکر و در اختیار داشتن منبع ارزشمندی برای یادگیری مباحث تخصصی مرتبط با مدیریت فرایندها و در نهایت پیاده‌سازی فرایندها در نرم‌افزار processmaker مجموعه‌ای کامل از محتواهای متنی، تصویری و ویدیویی از آموزش نرم‌افزار پروسس میکر توسط کارشناسان و متخصصان فراگستر تهیه شده است.

مشتریان عزیز می‌توانند از طریق پورتال مشتریان، به تمامی آموزش‌ها دسترسی داشته باشند.

 

 

بخش‌های مستندات آموزشی پروسس میکر

 

۱- سرفصل‌های آموزشی

در این قسمت می‌توانید سرفصل‌های آموزشی نرم‌افزار پروسس میکر را در دو بخش “مقدمات و مفاهیم مدلسازی فرایندها با زبان BPMN 2.0” و بخش “نرم‌افزار فرم‌ساز و گزارش‌گیر” مشاهده و دانلود نمایید.

 

۲- فیلم‌های آموزشی

بخش اول این فیلم‌ها تحت عنوان “مدلسازی فرآیندها و بکارگیری صحیح BPMN2.0” در ۱۳ قسمت هم اکنون آماده مشاهده و دانلود است. در این سری از ویدیوها ابتدا به مقدمات و مفاهیم مرتبط با مدیریت فرایندها پرداخته؛ سپس انواع روش‌های دسته‌بندی و شناسایی فرایندها را شرح داده و در نهایت جهت آشنایی بیشتر با حل مسائل و تمرین‌های گوناگون بصورت عملی به مدلسازی فرایندها با زبان BPMN2.0 پرداخته است. لازم بذکر است فیلم‌های آموزشی بخش دوم با عنوان “نرم‌افزار فرم‌ساز (ProcessMaker) و گزارش‌گیر (Stimul)” نیز در همین بخش قرار داده شده است.

 

۳- کتابخانه کدهای پرکاربرد

این قسمت نیز شامل دو بخش “وب سرویس ProcessMaker_ESB” و “کدهای پرکاربرد در Process Maker” می‌باشد. در بخش اول با ایجاد یک پروژه نمونه مثال‌های مختلفی از ارتباط بین سیستم‌ها نشان داده شده است. در بخش دوم برای ساده‌سازی کار کاربران، مجموعه‌ای از کدهایی که بر حسب تجربه، بیشترین مورد استفاده را در پیاده‌سازی نرم‌افزارهای مدیریت فرایندهای کسب و کار داشته‌اند؛ جمع‌آوری شده تا با توضیح نحوه استفاده از آنها در اختیار شما قرار گیرد.

 

۴- نمونه فرایندها آماده

در این بخش برای سهولت کاربران، یکسری فرایندهای استاندارد به همراه مدل فرایندی و فرم‌های آن آماده و برای دانلود در اختیار شما قرار گرفته است.

 

۵- فایلهای ارائه آموزشی (پرزنت)

در این بخش می‌توانید فایل‌ ارائه آموزشی (پرزنت) مدلسازی فرایند (بکارگیری صحیح BPMN 2.0) را دانلود کنید.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: