دریافت گواهینامه حمایت از حقوق مصرف کنندگان

گواهینامه ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان به شرکت فراگستر اهدا شد

زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه

همزمان با فرا رسیدن روز ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان، چهاردهمین همایش ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان با حضور آقای دکتر جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور؛ آقای مهندس نعمت زاده، وزیر صنعت، معدن و تجارت؛ ریاست محترم سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و جمع کثیری از مسئولین محترم کشوری و تولیدکنندگان صنایع مختلف، با رویکرد بنگاه‌های اقتصادی و موضوع مشتری مداری و جلب وفاداری مشتریان در تاریخ ۹ اسفند ۱۳۹۳ در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

همایش ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان

از اهداف اصلی برگزاری این همایش، حمایت موثرتر از حقوق مصرف‌کنندگان و تشویق و ایجاد انگیزه و حساسیت برای واحدهایی است که با احترام به حقوق مصرف‌کنندگان در جهت رعایت حقوق آنان تلاش می‌کنند.

از دیگر اهداف این همایش نیز می‌توان به افزایش اعتماد و ترغیب مصرف‌کنندگان به استفاده از کالاها و خدمات واحدهای دارای گواهینامه و تندیس، افزایش رقابت سازنده بین تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان خدمات در جهت ارائه محصولات کیفی، تلاش در جهت برقراری قیمت عادلانه، تحویل به‌موقع و ارائه مطلوب خدمات پس از فروش و تشویق مصرف‌کنندگان به استفاده از کالای دارای نشان ملی استاندارد اشاره نمود.

در این همایش شرکت‌های برتر از نظر رعایت حقوق مصرف‌کنندگان، پس از انجام مراحل کارشناسی اعم از: بررسی پرونده‌ها، نظرسنجی، بازدید از واحد متقاضی و تایید کمیته فنی، طی مراسم باشکوهی مفتخر به دریافت لوح و تندیس همایش شده و از ایشان قدردانی به‌عمل آمد.

در طی این مراسم شرکت فراگستر نیز بعنوان یکی از برترین شرکتهای ارائه‌دهنده راهکارهای یکپارچه نرم‌افزاری مفتخر به دریافت گواهینامه ملی حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان شد.

همایش ملی رعایت حقوق مصرف کنندگانهمایش ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان

بی‌شک بدون لطف وعنایات خداوند متعال و حمایت و یاری مشتریان و مساعدت مسئولین محترم، دستیابی به قله‌های رفیع پیشرفت و توسعه، امکان‌پذیر نخواهد بود. لذا شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر کسب این موفقیت را به جامعه مشتریان وفادارش تبریک عرض نموده و کسب افتخارات آتی را از درگاه ایزد‌ منان آرزومند است.

سایر تصاویر این همایش را میتوانید اینجا مشاهده نمایید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: