Vonage و عرضه نرم‌افزار مدیریت سفارشهای مشتریان

زمان تقریبی مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت Vonage یکی از شرکت‌های خوشنام در عرصه سیستم‌های مدیریت فرایند کسب و کار (BPMS) محسوب می‌شود. این شرکت به عرضه یک محصول ویژه برای مدیریت سفارش‌های مشتریان دست زده است که می‌تواند برای شرکت‌ها بسیار مفید باشد.

به گزارش فراگستر از kissflow، این سیستم جدید،  Custom Built Management Solution نام نهاده شده است و به کمک آن شرکت Vonage می‌تواند به کاربران اجازه بدهد که حجم عظیم سفارش‌ها را به سادگی و با بالاترین بازدهی مدیریت کنند.

این سیستم جدید در حقیقت بخشی از سامانه مدیریت فرایند کسب و کار محسوب می‌شود و در طول مدت زمانی کوتاه توانسته است به شمار بالایی از مخاطبین و کاربران دست یابد.

در این میان مشکل اصلیِ روش‌های عادی مدیریت سفارش‌های مشتریان است. پیچیدگی این فرایند، اجرای برخی از قسمت‌های آن است که می‌تواند در نهایت به پیچیده‌تر شدن سیستم مدیریت فرایند کسب و کار منتهی شود.

شرکت Vonage برای جلوگیری از این پیچیدگی توانسته است بسیاری از موارد را ساده‌سازی کرده و به شرکت‌ها در تمام مراحل کاری دیدگاهی مناسب از وضعیت فعلی سازمان را ارائه کند.

این سامانه بسیار ساده و هوشمند است و علت این سهولت پیاده‌سازی آن در قالب مدیریت فرایند کسب و کار است و همین امر نیز موجب می‌شود تا بتوان با مشتریان خارج از شرکت ارتباط برقرار کرد. این ارتباط در شرکت با دیدگاه کامل و به صورت روال کاری ِمرسوم شرکت قابل دسترسی باشد و در تمام بخش‌ها مانند بخش مدیریت مالی و بخش تولید بتوان با روشی یکسان به آن دسترسی پیدا کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*