برگزاری کارگاه آموزشی اتوماسیون اداری فراگستر برای نمایندگان هیاتهای فوتبال استانهای کشور

گسترش بهره‌برداری اتوماسیون اداری فراگستر در سطح نمایندگان هیاتهای فوتبال استانهای کشور

فدراسیون فوتبال کشور با خرید لیسانس و ارائه خدمات نصب، آموزش و عملیاتی‌سازی نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر، دامنه همکاری خود با فراگستر را توسعه داد.

در راستای پیاده سازی و عملیاتی شدن نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر طی ۳ سال گذشته در فدراسیون فوتبال، از اردیبهشت ماه سال جاری و با حمایت رئیس و دبیر کل فدراسیون فوتبال این نرم‌افزار در آکادمی ملی فوتبال، سازمان لیگ برتر و شرکت افق سبز هم صورت گرفته و در حال حاضر برای هیات‌های فوتبال استانهای کشور در حال اجرایی شدن است و انشالله به مرور با رایزنی‌های انجام شده با رئیس سازمان لیگ، این طرح برای باشگاه‌ها نیز راه‌اندازی خواهد شد تا خانواده فوتبال بتوانند در بستر امن و سرعت بالا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.
به گزارش روابط عمومی فراگستر، در همین راستا، مراسم افتتاحیه کارگاه آموزشی اتوماسیون اداری فراگستر برای هیات‌های فوتبال استانهای کشور صبح روز جمعه ۱۱ دی‌ماه ۱۳۹۴ در هتل آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.
بنابراین گزارش، دکتر علیرضا اسدی، دبیرکل فدراسیون فوتبال در جمع نمایندگان استانهای سراسر کشور در خصوص راه اندازی و بحث کارگاه آموزشی اتوماسیون اداری گفت: با توجه به ارزشمند بودن فوتبال و مهم بودن امور مکاتباتی، اتوماسیون اداری را راه اندازی کرده ایم تا بتوانیم در راستای برقراری ارتباط، شرایط را برای موفق شدن این طرح و همچنین رفع مشکلات فوتبال و کارهای انجام نشده، فراهم کنیم.
در بخش دیگری از این کارگاه، محمد عبیری، مسئول فن آوری اطلاعات فدراسیون فوتبال درباره برگزاری این کارگاه آموزشی به روابط عمومی فراگستر گفت: نرم افزار اتوماسیون اداری، ابزاری است که میتواند به ما کمک کند تا مکاتبات خود را در سهولت و با دقت بالا و امن، انجام دهیم. یکی از مزیتهای این اتوماسیون رفع مشکلات سخت افزاری است، که در گذشته با آن درگیر بودیم. مطمئنا به این امر بسنده نمی کنیم و با ابزارآلات حرفه ای و تکنولوژی مدرن در فوتبال سعی خواهیم کرد بستر رشد و موفقیت را برای این رشته در راستای مکاتبات سازمانی و اداری ایجاد کنیم.
وی ادامه داد: خوشبختانه استقبال خوبی از استانها در راستای راه اندازی اتوماسیون اداری صورت گرفته و امیدواریم با راه‌اندازی نرم افزار اتوماسیون اداری، دست به دست هم دهیم تا مشکلات مکاتباتی و یا هر مشکلی که از این طریق به وجود می آید رفع شود. این اتوماسیون شرایط را برای افرادی که از آن بهره می برند به گونه ای فراهم می کند که در هر زمان و ساعتی از شبانه روز می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند و پاسخگوی فعالیتها و درخواستهای مربوطه باشند.

برگزاری کارگاه آموزشی اتوماسیون اداری فراگستر برای نمایندگان هیاتهای فوتبال استانهای کشور

مرتضی امیری، سرپرست واحد پشتیبانی اتوماسیون اداری در این خصوص چنین اظهار میدارد: نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر، زیرساختی قوی و کامل برای رفع کلیه نیازهای مکاتباتی فدراسیون فوتبال است. بطوری که با استفاده از امکانات این نرم‌افزار، دسترسی مدیران و سایر کارکنان به چرخه عملیات روزمره و بررسی و تحلیل فرآیندهای سازمان فراهم می‌شود. مدیریت دبیرخانه‌ها، تعریف ساختار بایگانی سازمان، حذف کاغذ از گردش مکاتبات، امکان بایگانی، آرشیو و جستجو و گزارش‌گیری از کلیه مراحل گردش مستندات، مکاتبات و تعاملات برون‌سازمانی،‌ کنترل سطوح دسترسی، انعطاف‌پذیری و کاربرپسندی و امکانات شخصی سازی را می‌توان از مهمترین قابلیت‌های نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر دانست.
گفتنی است، در این کارگاه آموزشی یک روزه، دکتر علیرضا اسدی_دبیر کل فدراسیون_، علی صدیقی_رئیس کمیته تشریفات_، محمد عبیری_مسئول فناوری اطلاعات_ و ۴۷ نماینده از استانهای سراسر کشور حضور داشتند که مرتضی امیری بعنوان نماینده شرکت فراگستر مسئولیت معرفی این نرم افزار را برعهده داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: