فراگستر در چهل و یکمین اجلاس مدیران دبیرخانه های نظام اداری کشور

حضور فعال فراگستر در چهل و یکمین اجلاس مدیران دبیرخانه‌های نظام اداری کشور

زمان تقریبی مطالعه: ۲ دقیقه

به گزارش روابط عمومی فراگستر؛ چهل و یکمین اجلاس مدیران دبیرخانه‌های نظام اداری کشور با شعار «آموزش سرلوحه توانمندی، پیشرفت و توسعه دولت هوشمند» و با هدف ارتقای سطح دانش و توانمندی‌های مدیران و کارشناسان حوزه مکاتبات، اسناد و اتوماسیون اداری، به همت نهاد ریاست جمهوری و میزبانی وزارت آموزش و پرورش، سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ در محل مرکز آفرینش‌های هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واقع در خیابان حجاب تهران برگزار گردید.

جناب آقای واعظی(وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات)، جناب آقای فانی(وزیر محترم آموزش و پرورش)، جناب آقای سلیمی جهرمی(معاون محترم برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش) و سرکار خانم مولاوردی(معاون محترم امور زنان و خانواده ریاست جمهوری) از سخنرانان اصلی این اجلاس بودند.

جناب آقای مهندس هادی شریفی، مدیر عامل شرکت فراگستر، یکی دیگر از سخنرانان این اجلاس بودند که با موضوع «اتوماسیون اداری در هزاره سوم» ابتدا به برخی از چالشهای عمده اکثر سیستم‌های اتوماسیون اداری فعلی اشاره نمودند و اینکه در آینده‌ی نزدیک اینگونه سیستمها به تنهایی نمیتوانند در فرآیند تصمیم‌گیری لحظه‌ای مدیران براساس داده‌های واقعی سازمان نقش بسزایی داشته باشند و لزوم پشتیبانی سیستمهای اتوماسیون اداری از فناوری BPM را یک امر ضروری دانستند.

فراگستر در چهل و یکمین اجلاس مدیران دبیرخان های نظام اداری کشور

در حاشیه این اجلاس نمایشگاهی از توانمندیهای شرکت‌های فعال در حوزه نظام اداری الکترونیکی با عنوان «نمایشگاه تخصصی اتوماسیون و ماشینهای اداری» برگزار شد تا شرکت کنندگان ضمن آشنایی با شرکت های فعال در این حوزه و جدیدترین دستاوردهای آنان بتوانند تعامل دو سویه برقرار نمایند.

شرکت فراگستر نیز با مشارکت فعال در نمایشگاه جانبی چهل و یکمین اجلاس مدیران دبیرخانه‌های نظام اداری کشور، تازه‌ترین دستاوردهای نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) خود را به فعالان این حوزه ارائه نمود.

به گزارش روابط عمومی فراگستر، در زمان برگزاری این نمایشگاه، غرفه فراگستر میزبان مدیران و نمایندگان سازمانهای مختلفی بود که برای آشنایی بیشتر درخصوص فناوری پیشرفته بکارگرفته شده در سیستمهای اتوماسیون اداری با مدیران و کارشناسان فراگستر به گفتگو پرداختند. همچنین جناب آقای فانی، وزیر محترم آموزش و پروش نیز طی بازدید از غرفه فراگستر با جناب اقای شریفی از نزدیک گفتگویی انجام دادند.

فراگستر در چهل و یکمین اجلاس مدیران دبیرخان های نظام اداری کشور

اجلاس

اجلاس

قابلیتهای نرم افزار BPMS فراگستر، در کنار قابلیتهای پیشرفته اتوماسیون اداری نظیر نسخه موبایل، کارتابل آفلاین، مدیریت اسناد، مدیریت تقویم و جلسات از ویژگی‌های برتری بود که مورد توجه بازدیدکنندگان قرار گرفت.

در پایان این اجلاس، مراسم قرعه‌کشی فراگستر با حضور  آقایان ملاجیردی، بهمن آبادی، شریفیان و شریفی انجام شد و در طی آن به ۵ نفر از بازدیدکنندگان غرفه فراگستر جوایز نفیسی اهدا شد.

فراگستر در چهل و یکمین اجلاس مدیران دبیرخان های نظام اداری کشور

 

دانلود فایل سخنرانی آقای شریفی در اجلاس نظام اداری

لطفا صبر کنید

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: