روزهای پرکار فراگستر در نمایشگاه بین المللی صنعت برق

روزهای پرکار فراگستر در نمایشگاه صنعت برق

زمان تقریبی مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت فراگستر، با حضور در پانزدهمین نمایشگاه بین‌ المللی صنعت برق، تازه ترین دستاوردها و امکانات جدید محصولات خود را به فعالان عرصه‌ صنعت برق کشور ومشتریان معرفی میکند.

به گزارش روابط عمومی فراگستر، تاکنون که سه روز از برپایی این نمایشگاه گذشته است، غرفه فراگستر پذیرای مدیران و اعضای هیات مدیره و کارشناسان شرکت‌های فعال در حوزه صنعت برق و صنایع مرتبط با آن بوده است.

روزهای پرکار فراگستر در نمایشگاه بین المللی صنعت برق

با توجه به اینکه صنعت برق، از صنایع کلیدی و مهم کشور است و فراگستر نیز تاکنون نرم افزارهای اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای خود را در وزارت نیرو و چندین شرکت زیر مجموعه آن پیاده سازی کرده است لذا این رویداد فرصت مناسبی است تا در طی روزهای نمایشگاه علاوه بر معرفی قابلیتهای جدید نرم افزارها، فراگستر بار دیگر همراهی خود را  با مدیران این صنعت مهم کشور  اعلام کند.

در طی روزهای نمایشگاه سمینارهای رایگان با عنوان « تاثیر بکارگیری نرم افزار BPMS در بهبود عملکرد سازمانها» و «نسل جدید نرم افزار اتوماسیون اداری -فراگستر همراه » ، در این غرفه برگزار شد که استقبال مناسب بازدیدکنندگان را به همراه داشت.

 

پانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران تا بیستم آبان ماه  در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران ادامه دارد و ساعات بازدید از آن ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر می باشد.

غرفه فراگستر در سالن ۴۱ غرفه ۶۰۹ قرار دارد و حضور در سمینارهای آن رایگان است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*