دریافت گواهینامه ملی حقوق مصرف‌کنندگان

گفتگوی اختصاصی قائم مقام مدیرعامل شرکت فراگستر با روزنامه فناوران

زمان تقریبی مطالعه: ۴ دقیقه

فراگستر، یکی از مجموعه‌های فعال در زمینه ارایه راهکارهای یکپارچه فناوری اطلاعات کشور است که به دلیل ارائه خدمات و پشتیبانی قابل توجه برای دومین سال موفق به دریافت گواهینامه ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان شده است، در این رابطه با علیرضا معمارزاده قائم مقام مدیرعامل شرکت فراگستر به گفتگو نشسته‌ایم که ماحصل آن را در ادامه میخوانید.

۱- چه مزایا و ویژگی هایی باعث شد تا شرکت فراگستر موفق به دریافت گواهینامه ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان شود؟

قطعا دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان جزو چشم‌اندازهای اصلی ما در فراگستر است. چراکه در اختیار داشتن چنین جوایزی نشان‌دهنده این خواهد بود که مجموعه، از هر حیث، رفتاری مبتنی بر جلب رضایت همه جانبه مشترین دارد.

از نظر ما مشتریان مهم‏ترین گروه ذینفعان شرکت هستند ما به این مهم اعتقاد داریم که بقای هر شرکت بستگی به رضایت، و رشد شرکت منوط به افزایش رضایت مشتریان است. لذا شرکت فراگستر جهت کسب حداکثری رضایت مشتریان با ارائه محصولات نوین و یکپارچه و همچنین ارائه خدماتی بر مبنای روش های نوینی که در جهان پیشرو معمول شده است، سعی کرده با بالاترین کیفیت، اقدام به ارزش آفرینی برای مشتریان خود نماید.

بطور کلی به نظرم رعایـت اولویـت هـای مشـتری مـداری، حرکـت بـه سـمت تکریـم اربـاب رجـوع و پیـاده سـازی اصـول مشـتری مدارانـه در شرکت فراگستر از فاکتورهـای اصلی اعطـای ایـن گواهینامه ملی بود که قطع به یقین دریافت این گواهینامه مسئولیت و تعهد شرکت فراگستر را در قبال مشتریان و ذی‌نفعان این شرکت دو چندان کرده است.

۲- برای چندمین سال است که گواهینامه ملی دریافت می کنید و آیا برنامه‌ای دارید که این گواهینامه را به تندیس برنز یا نقره‌ای ارتقا دهید؟

این دومین سالی است که بطور پیاپی شرکت فراگستر توانسته با تکیه بر اصول مشتری مداری ، بهرهگیری از کارشناسان متخصص و ایجاد فرآیند‌های دقیق ارائه خدمات حوزه فناوری اطلاعات به مشتریان و ذینفعان خود، گواهینامه ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان را دریافت کند.گواهینامه ملی رعایت حقوق مصرف کنندگان ۱۳۹۴

 

قطعا دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان، جزو چشم اندازهای اصلی ما در فراگستر است، چرا که در اختیار داشتن چنین جوایزی نشان دهنده این خواهد بود که مجموعه، از هر حیث، رفتاری مبتنی بر جلب رضایت همه جانبه مشتریان دارد. لذا تمام تلاشمان را میکنیم تا انشالله در سالهای آینده، شرکت فراگستر با بهره گیری از توان متخصصین خود و با تلاش و عزم جمعی، موفق به دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان شود و شرایط توسعه رضایتمندی مشتری را به صورت یک فرهنگ کامل و جامع، جامه عمل بپوشاند.

۳- در مجموع توضیح دهید که شرکت فراگستر برای ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات پشتیبانی چه مواردی را لحاظ کرده و اکنون شبکه خدمات پس از فروش شرکت در چند استان فعال است؟

خدمات پشتیبانی فراگستر یکی از مراحل اصلی چرخه‌ی حیات محصولات و پل ارتباطی پایدار ما با مشتریانمان است. به همین منظور توسعه مستمر شبکه خدمات و علی الخصوص ارائه خدمات نوین الکترونیکی و همچنین کاهش زمان خدمت رسانی به مشتریان همیشه جزء برنامه های مستمر و همیشگی این شرکت بوده است

در طی ۱۸ سال فعالیت شرکت، تعدد و تنوع دامنه فعالیت مشتریان ما باعث شده گنجینه‌ای از فرایندها و تجربه‌های حرفه‌ای از کسب‌‌وکارهای گوناگون، در اختیارمان قرار گیرد. درحال حاضر در راستای ایجاد رابطه بلندمدت با مشتریان با الگوگیری نمونه برداری شده از رویکرد جهانی ITIL و بکارگیری زیرساخت های فنی لازم، و همچنین بهره گیری از نیروهای متخصص توانستیم رضایت مشتریان خود را تاحد بسیار بالایی جلب نموده و رابطه بین آنها و شرکت را تقویت کنیم.

از اساسی ترین این زیرساختها میتوانم به «پورتال جامع مشتریان» اشاره کنم. نکته دیگر ایجاد یک پایگاه دانش غنی و کاربردی در فراگستر است. با بررسی‌هایی که انجام داده‌ایم به این نتیجه رسیدیم که یکی از عواملی که بر افزایش کیفیت سرویسهای پشتیبانی تاثیرگذار است، افزایش سطح دانش تخصصی کارشناسان در فراگستر و سازمان مشتری است. ایجاد بانک دانش از جمله اقداماتی است که برای افزایش دانش کارشناسان داخل و بیرون از سازمان انجام شده است. در این مجموعه دانش‌های تخصصی در حوزه‌های مرتبط با سیستم‌ها را فراهم کرده‌ایم که می‌تواند به کارشناسان پشتیبانی کمک کند تا راه حل مسئله را در مدت زمان کوتاه‌تری پیدا کنند و ایده‌های جدید را نیز در آن با سایرین به اشتراک بگذارند.

علاوه بر موارد اساسی فوق بمنظور جلب رضایت مشتریان در فراگستر واحدی به نام «مراقبت از مشتری» داریم که با تمرکز و دقت کامل، نظرات، ایده ها، راهکارها، انتظارات، انتقادات و پیشنهادات مشتریان را دریافت نموده و از این بازخوردها در جهت بهبود و پیشرفت کار استفاده میکنیم. این امر در نهایت به ارائه خدمات با کیفیت بالاتر و رضایت بیشتر مشتریان منتهی خواهد شد.

هم اکنون خدمات پشتیبانی فراگستر توسط نمایندگیهای فعال در تهران و بیش از ۱۰ مراکز استان‌ ارائه میشود. مشتریان محترم ما با توجه به نیاز، منطقه جغرافیایی و نوع کسب و کارشان، می‌توانند از خدمات پشتیبانی فراگستر استفاده کنند.

۴- در میان انواع لوح و تندیس هایی که در صنف فناوری اطلاعات ارایه می شود تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان دارای چه جایگاهی است؟

دریافت تندیس حمایت از حقوق مصرف کنندگان دستاورد بزرگی برای هر مجموعه و یا شرکت است که نشان دهنده میزان اهمیت و جدیت شرکت در زمینه رعایت حقوق مصرف کننده و احترام به حقوق ایشان است. چرا که مجموعه در فرایندی دقیق و پیچیده، ممیزی میشود و این موضوع علاوه بر اینکه تحلیلی از سازمان به دست میدهد، مهر تاییدی بر عملکرد مجموعه ارزیابی شده خواهد بود و موجب افزایش اعتماد و ترغیب مصرف کنندگان به استفاده از کالاها و خدمات شرکت میشود. بنابراین میتوانم بگویم که تندیس حمایت از حقوق مصرف کننده جایگاه بسیار رفیعی در بین تندیسها و جوایز صنف فناوری دارد.

متن گفتگوی آقای علیرضا معمارزاده با روزنامه فناوران در خصوص گواهینامه ملی حقوق مصرف کنندگان

متن چاپ شده گفتگوی آقای علیرضا معمارزاده با روزنامه فناوران در خصوص گواهینامه ملی حقوق مصرف کنندگان

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: