خدمات اتوماسیون اداری و فرایندها

یکی از مهمترین دغدغه‌ها و نگرانی‌های مشتریان در هنگام بررسی و شناسایی راهکار موردنظر خود در سازمان و انتخاب نرم‌افزار، خدمات پس از فروش و پشتیبانی از راهکارهای پیاده‌سازی شده می‌باشد. به فراخور دانش و تجربیاتمان در اجرای پروژه‌های اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها برای گروه‌های مختلف مشتریان و شناخت انواع فرایندهای کسب و کارها در صنایع گوناگون، برای هر دسته از نیازها به راهکارهای متفاوتی دست پیدا کرده‌ایم.

مجموعه راهکارهایی که در بخش خدمات پس از فروش ارائه می‌شوند حاصل بیش از بیست سال تجربه شرکت فراگستر در اجرای پروژه‌های اتوماسیون اداری و فرایندهاست که به تدریج اندوخته شده و به یکباره ارائه می‌شوند.

تماس با واحد خدمات پس از فروش

support [at] faragostar.net

گام‌های اجرایی شدن نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر

استقرار و اجرایی شدن صحیح سیستم اتوماسیون اداری در کلیه بخش‌های سازمان مشتری، مستلزم اجرای موفق مراحل خاصی است که پس از عقد قرارداد با فراگستر بایستی طی شوند. این مراحل به شرح ذیل است:

۱ تعیین مدیر پروژه

جهت استقرار سیستم، طرفین قرارداد هر کدام یک مدیر پروژه تعیین می‌نمایند. مدیران پروژه به عنوان نمایندگان خریدار و فروشنده وظایف برنامه‎ریزی، هدایت و کنترل پروژه را برعهده دارند.

تشکیل ساختار اجرایی

۲ تشکیل ساختار اجرایی پروژه

مهمترین گام در جهت انجام مطلوب امور اجرایی استقرار سیستم اتوماسیون اداری، تشکیل ساختار اجرایی متشکل از مدیران پروژه، مدیران ارشد و تصمیم‌گیر سازمان خریدار نظیر، مدیر IT، مدیر مالی و اداری و… که بتوانند با حمایت، همکاری و قدرت اجرایی اعضای خود مسیر استقرار سیستم را هموار سازند.

مدیرسیستم اتوماسیون اداری

۳ تعیین مدیر سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها

لازم است سازمان خریدار، یک نفر را بعنوان راهبر و تحویل گیرنده سیستم با این مشخصات و توانمندیها، تعیین نماید تا علاوه بر ارائه‌ی آموزشهای عمومی و کاربری، آموزشهای راهبری و تنظیمات زیرساختی نرم‌افزار به وی ارائه شود تا پس از اتمام عملیات استقرار نرم‌افزار، ایشان پاسخگوی سازمان خود باشد.

نصب اتوماسیون اداری

۴ آماده‌سازی زیرساخت و نصب نرم‌افزار

بمنظور نصب نرم‎افزار اتوماسیون اداری و فرآیندها لازم است بستر شبکه‌ای مناسب در قلمرو طرح پروژه موردنظر مشتری مهیا باشد. در این راستا فراگستر پیشنهادهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری لازم را به مشتری ارائه می‌دهد تا بتواند پس از آماده شدن زیرساخت، نرم‎افزار را برروی این بستر نصب نماید. پس از نصب نرم‌افزار، دوره پشتیبانی رایگان (گارانتی) آغاز خواهد شد.

خدمات و پشتیبانی اتوماسیون اداری

۵ نظارت بر استقرار و آموزش

آموزش بمنظور برگزاری دوره‌های آموزشی برای راهبران و کاربران معرفی شده از سوی خریدار و آشنایی آنها با امکانات و قابلیتهای نرم‌افزار می‌باشد. همچنین نظارت برعملکرد کاربران آموزش دیده شده بمنظور ورود صحیح اطلاعات پایه در سیستم و پاسخگویی و رفع اشکالات راهبری و کاربری آنها و ارائه آموزش‌های تکمیلی جزو خدمات اصلی این مرحله محسوب می شود.

پشتیبانی نرم‌افزار اتوماسیون اداری

۶ خدمات پشتیبانی

خدمات پشتیبانی فراگستر در دو مقطع زمانی ارائه می‌شود: ۱- پس از نصب سیستم به مدت ۶ ماه تا یکسال ۲-بعد از اتمام دوره گارانتی و بصورت سالانه. پاسخ به نیازهای کاربران از طریق کانالهای ارتباطی متنوع، رفع مشکلات احتمالی نرم‌افزار، توسعه و بروزرسانی، خدمات بازآموزی، بازدیدهای دوره‌ای، اعطای دسترسی به پورتال مشتریان و … از جمله خدمات خاص این فاز اجرایی محسوب می‌شود.

دسترسی‌ سریع به سرویسهای ویژه مشتریان

پورتال مشتریان

با بهره‌مندی از امکانات گسترده پورتال مشتریان، بی نیاز از تماس تلفنی، خدمات مورد نیاز را دریافت کنید.

آموزش و آزمون الکترونیکی

از محتوای دوره‌های آموزش الکترونیکی (غیرحضوری) بهره‌ ببرید و با شرکت در آزمونهای ارزیابی، گواهی دریافت کنید.

فعالسازی لیسانس

نصب اتوماسیون اداری نیاز به فعالسازی دارد. برای فعالسازی باید کد لیسانس را از پورتال مشتریان دریافت کنید.

دانلود نرم افزار eSupport

برای استفاده از خدمات پشتیبانی از راه دور (ریموت) نیاز به نرم‌افزار eSupport دارید که باید آن را دانلود کنید.

صدای مشتری

از همه مشتریان گرامی دعوت میکنیم با ارائه پیشنهادهای ارزشمند خود ما در خدمت رسانی شایسته‌تر همراهی کنند.

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)