برگزاری نمایشگاه تخصصی نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت اسناد

برگزاری نمایشگاه تخصصی نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت اسناد

زمان تقریبی مطالعه: ۱ دقیقه

نمایشگاه تخصصی نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت اسناد همزمان با چهلمین اجلاس مدیران دبیرخانه های نظام اداری کشور روز چهارشنبه مورخ ۳۰/۰۲/۱۳۹۴ با حضور شرکت های تولیدکننده نرم افزارهای اتوماسیون و BPMS اداری از جمله شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر در سالن آرشیو اسناد ملی برگزار گردید.

این نمایشگاه با حضور رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی، معاون پشتیبانی و تحول اداری ریاست جمهوری و مدیرکل دبیرخانه مرکزی ریاست جمهوری با هدف اطلاع از آخرین دستاوردها در زمینه راهبری مکاتبات در ساعات اولیه صبح آغاز شد.

اجلاس مربوطه با محوریت مدیریت اسناد الکترونیک و همایش دولت الکترونیک و مدیریت اسناد الکترونیکی با شعار” به سوی نظام اداری یکپارچه، هوشمند و همراه” برگزار شد.

غرفه شرکت فراگستر در این نمایشگاه پذیرای میهمانان و مسئولین محترم از ادارات و سازمان های مختلف بود که با تحولات اخیر محصولات نرم افزاری فراگستر از جمله اتوماسیون اداری و BPMS فراگستر آشنا شدند.

برگزاری نمایشگاه تخصصی نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت اسناد

به گزارش روابط عمومی شرکت فراگستر استقبال چشمگیر و بازخورد مثبت مدیران و مسئولین و بازدیدکنندگان از نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر دراین نمایشگاه از نقاط حائز اهمیت بود.

نکته جالب این نمایشگاه استقبال خوب از نرم افزار BPMS شرکت فراگستر که جزء ۱۰ BPMS برتر دنیا تلقی شده و در ایران نیز بیش از ۵۰۰ شرکت و سازمان از آن ستفاده می کنند، بود.

نمایشگاه تا ساعت ۴ عصر ادامه پیدا کرد و در پایان نیز از شرکت فراگستر به عنوان یکی از شرکت های فعال در حوزه اتوماسیون اداری و فناوری اطلاعات با اهدای لوح سپاس تقدیر به عمل آمد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: