مخزن گزارش‌های پیش‌فرض سیستم

جدیدترین قابلیتهای نسخه ۶ – مخزن گزارش‌های پیش‌فرض سیستم

جهت ایجاد یک منبع موثق برای گزارش‌گیری کاربران در نسخه جدید اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر، مخزن گزارش‌های پیش‌فرض سیستم توسط فراگستر، آماده و تعبیه شده است که راهبر سیستم میتواند علاوه بر استفاده از گزارشات پیش فرض و آماده سیستم، گزارشات دلخواه خود را برمبنای گزارشهای آماده ایجاد نماید.

برای استفاده از مخزن گزارش‌های پیش‌فرض سیستم، می‌بایست راهبر وارد زیرسیستم (داشبورد گزارش‌ها) شده و از این بخش بر روی گزینه “مخزن گزارشات سیستمی” کلیک کند تا فرمی مشابه تصویر ذیل باز شود:

مخزن گزارش‌های پیش‌فرض سیستم

این فهرست شامل گزارش‌های پیش‌فرض سیستم اتوماسیون اداری فراگستر می‌باشد که کاربر امکان ویرایش و دخل و تصرف در آنها را ندارد. یعنی نمی‌تواند در ظاهر آنها و یا Query آنها تغییری ایجاد کند و احیاناً آنها را از حالت بهینه شده خارج نماید.

ساخت گزارش جدید با استفاده از گزارش‌های پیش فرض فراگستر

البته کاربر می‌تواند در صورتیکه بخواهد از بخش “مدیریت گزارشها” از گزارش‌های پیش‌فرض سیستمی یک کپی ایجاد کند. (گزارش را دانلود کرده و با یک نام جدید آنرا بارگذاری کند.) در این حالت می‌تواند بر روی گزارش جدید تغییرات مدنظرش را ایجاد کند. ولی گزارش‌های پیش‌فرض فراگستری همیشه امن و غیرقابل نفوذ و تغییر خواهند بود.

برای بارگذاری گزارش‌های پیش‌فرض از مخزن گزارشات سیستمی (انتقال گزارش‌ها به پایگاه داده مشتری)، کافیست بر روی دکمه بروزرسانی از فرم “مخزن گزارشات سیستمی” کلیک نمود تا فرم ذیل باز شود:

مخزن گزارش‌های پیش‌فرض سیستم

حال پرونده‌ای که می‌خواهیم گزارش‌ها در آنها قرار گیرد را تعیین و بر روی دکمه ثبت کلیک می‌کنیم.

اگر گزارش‌ها در پایگاه داده کاربر وجود نداشته باشند کلیه گزارش‌هایی که وجود ندارند در پایگاه داده بارگذاری خواهند شد. اگر هم وجود داشته باشند گزارش‌های قدیمی به آخرین نسخه گزارش‌های جدید که در نسخه نزد مشتری قرار دارند؛ ارتقا یافته و بروز می‌شوند.

منتظر قسمت‌های بعدی آموزش باشید…

اگر می‌خواهید این قابلیت جدید برای شما نیز فعال شود؛ اتوماسیون اداری خود را بروزرسانی کنید…


آیا علاقمند به دریافت منظم آموزشهای نسخه جدید اتوماسیون اداری فراگستر هستید؟ با عضویت در کانال تلگرام فراگستر یا خبرنامه ایمیلی ما، این آموزشها را دنبال کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: