BPMSفراگستر در مطبوعات اینترنتی

BPMS فراگستر در مطبوعات اینترنتی

در دنیای امروزی به موازات رشد روزافزون سازمانها و فناوریهای حوزه IT، همه سازمانها اعم از دولتی، نیمه دولتی و خصوصی درصدد هستند تا با افزایش بهره‌وری خود، گامی هرچند کوچک در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی بردارند. در این راستا فراگستر نیز با ارائه سلسله مقالاتی با موضوع تاثیر BPMS بر افزایش بهره‌وری سعی در ترویج فرهنگ و استفاده از نرم‌افزارهای مدیریت فرایند کسب و کار را دارد.

امروزه بسته‌های نرم افزاری در حوزه‌های مختلف توانسته است تا حد زیادی مشکلات سازمان‌ها را برطرف و فعالیت آنها را بهینه کند، اما جزیره‌ای کارکردن اینگونه سیستمها معمولا مشکلاتی از قبیل ورود اطلاعات تکراری در سیستمهای متفاوت، نداشتن دسترسی آسان به گزارشات مورد نیاز و موازی کاری را با خود بهمراه خواهد داشت.

از طرفی فرآیندها و روال کاری سازمان‌ها بطور دایم و بنا به دلایل متعدد در حال تغییر است که بر همین اساس اگر بخواهند سیستم‌های نرم‌افزاری خود را منطبق با نیازهای به وجود آمده تغییر دهند، وارد پروسه توسعه نرم‌افزاری می‌شوند که مراحل زمانبری از قبیل تجزیه و تحلیل، کدنویسی، تست و در نهایت استقرار به همراه دارد.

اینجاست که در اختیار داشتن یک ابزار و بستر نرم‌افزاری مناسب میتواند به سراغ سازمانها رفته و به تنهایی فرآیندهای آنها را کاملا مکانیزه نماید.

برای آشنایی بیشتر با این بستر نرم‌افزاری، می‌توانید مقاله‌ی منتشر شده در سایت ایرنا، با موضوع «تاثیر سیستمهای مدیریت فرایند کسب کار در افزایش بهره وری» بخوانید.

همچنین در راستای رسالتی که شرکت فراگستر بعنوان یکی از شرکتهای فعال در حوزه IT و مخصوصا BPMS دارد، اقدام به انتشار مقاله‌‌ی دیگری تحت عنوان «تاثیر BPMS بر افزایش بهره وری جهت تحقق اقتصاد مقاومتی» در سایت اطلاع‌رسانی آفتاب نموده است که خواندن آن را هم به همه علاقمندان این حوزه پیشنهاد میکنیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: