IBM برای کسب و کارهای کوچک BPM ارائه کرد

شرکت آی.بی.ام نرم‌افزار جدید BPM (مدیریت فرآیند کسب و کار یا business process management ) خود را به گونه‌ای تغییر داده که شرکت‌های کوچک و متوسط نیز بتوانند همانند شرکت‌های بزرگ، از آن بهره‌مند شده و گردش کار اتوماتیک خود را بر مبنای آن راه‌اندازی کنند.

گفتنی است غالب ابزارهای BPM با هدف ارائه سرویس به هزاران کاربر طراحی شده‌اند و برای اجرا، نیازمند چندین سرور مجزا بوده، و بنابراین پیچیده و گرانقیمت به شمار می‌روند.

به گفته Ron Kline، مدیر کسب و کارهای کوچک و متوسط در شرکت آی.بی.ام: «نرم‌افزار جدید این شرکت، نیازهای بازار متوسط را هدف گرفته است.»

این نرم‌افزار، نسخه ویرایش یافته‌ای از نرم‌افزار BPM شرکت آی.بی.ام است که پیش‌تر و با نام ” Business Process Manager ” توسط این شرکت عرضه شده بود.

نرم‌افزار اصلی (Business Process Manager)  از ترکیب و تلفیق دو محصول گذشته، یعنی WebSphere Process Server و نیز IBM WebSphere Lombardi Edition ایجاد شده است.

شایان ذکر است که شرکت آی.بی.ام، محصول دوم را زمانی که شرکت Lombardi را خریداری کرد تصاحب نمود.

اکنون نسخه ویرایش شده نرم‌افزار BPM شرکت آی.بی.ام برای کسب و کارهای کوچک و متوسط، توانایی‌های مشابه نرم‌افزار اصلی را داراست، با این تفاوت که محدودیت‌هایی چون ۴ پردازنده، ۲۰۰ کاربر، و نیز ۳ ادمین(کاربرانی که می‌توانند فرآیند را ایجاد نمایند) را به همراه دارد.

نرم‌افزار BPM بگونه‌ای طراحی شده که به خودکار کردن روال‌های رایج در شرکت، همانند استخدام و نیز ردگیری محموله‌ها کمک نماید.

به گفته Kline نرم‌افزار جدید بیشتر جزئی‌گرا و بخشی است، بدین معنا که شما نمی‌توانید همانند کسب و کارهای بزرگ، با آن به مدیریت و پیگیری چندین فرآیند متعدد در داخل مجموعه خود بپردازید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: