حضور فعال فراگستر در همایش مدیریت راهبردی کسب و کار

حضور فعال فراگستر در همایش مدیریت راهبردی کسب و کار

دومین همایش بین‌المللی مدیریت راهبردی کسب و کار از سوی مدرسه عالی کسب و کار ماهان و با همکاری انجمن مدیریت راهبردی کسب و کار در تاریخ ۲۶ دی ماه ۹۲ با رویکرد “فرهنگ ارتباطات و مذاکره در تمدن سازمانی” در محل مرکز همایشهای صدا و سیما برگزار گردید.

در این همایش که به مدت یک روز و با هدف پیوند فضای علمی و فضای عملیاتی کسب و کار کشور برگزار شد حدود ۷۰۰ نفر از مدیران ارشد سازمانها و شرکتهای بزرگ و صاحب نام در عرصه‌های مختلف حضور داشتند و استادان ملی و بین المللی نامدار مدیریت در زمینه ارتباطات و مذاکرات تجاری به ایراد سخنرانی پرداختند.

آقای هادی شریفی، مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت فراگستر، یکی از سخنرانان اصلی این همایش بودند که به نقش ارتباطات و مذاکره بر پایه تکنولوژی و فناوری اطلاعات پرداختند و اینکه باید مدیران سازمانها و صاحبان کسب و کار، همواره ابزارها و سیستم‌های نوینی برای سنجش میزان و عملکرد کسب و کار خود در اختیار داشته باشند تا بتوانند به آسانی با نظارت دقیق بر اجرای روالهای جاری سازمان خود و استخراج گزارش‌های آماری درست و به موقع، در جهت بهینه‌سازی مستمر فرآیندهای کاری و تجاری خود به رشد و بلوغ سازمانی مورد نظر دست یابند.

مدیرعامل شرکت فراگستر در سخنرانی خود ضمن تقدیر و تشکر از حامیان کارآفرینی، فراگستر را شرکتی دانش محور معرفی کرد و استفاده ازنرم افزار اتوماسیون اداری همراه با مدیریت فرآیندهای سازمانی را موجب افزایش بهره وری و کاهش هزینه و همچنین صرفه جویی در زمان و ایجاد ارزش افزوده در سازمانها دانست.

در پایان همایش نیز از گروههای صنعتی پیشرو در ارتباطات و مذاکرات سازمانی تقدیر به عمل آمد که در این میان شرکت فراگسترهم با توجه به نوآوری و ارائه ابزاری در جهت افزایش بهره وری و بهبود فرآیندهای سازمانی جایزه‌ای را به خود اختصاص داد.

در حاشیه این همایش شرکت فراگستر با برپا نمودن غرفه ای به معرفی نرم‌افزارهای یکپارچه خود از جمله اتوماسیون اداری،مدیریت فرایندهای کسب و کار BPMS و … پرداخت که با استقبال بسیار خوبی از طرف شرکت کنندگان در همایش روبرو شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: