موتور جستجوی معنایی بهجو

دستاورد جدید اتوماسیون اداری فراگستر، تولید موتور جستجوی معنایی بهجو

مدیرتوسعه زیرساخت و محصول فراگستر در گفتگو با روابط عمومی این شرکت از رونمایی دستاور جدیدی به نام موتور جستجوی معنایی «بهجو» سخن گفت. وی تاکید کرد: بهجو یک موتور جستجوی معنایی هوشمند، سریع، با دقت بالا و مقیاس‌پذیر است که برای متون فارسی در داخل سیستم اتوماسیون اداری فراگستر تولید و بهینه‌سازی شده است. کاربران به کمک این موتور جستجو می‌توانند حجم بسیار زیادی از مکاتبات و مستندات را مورد جستجو و تحلیل قرار دهند.

موتور جستجوی معنایی ، گامی جهت تحقق رسالت سیستم‌های اتوماسیون

در ادامه این گفتگو وی خاطرنشان کرد: شرکت دانش بنیان فراگستر هرساله تکنولوژی‌های نوین و جدیدی را در عرصه سیستم‌های اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها به بازار فناوری اطلاعات ارائه میدهد. این‌بار؛ فراگستر طبق جلسات هم‌اندیشی برگزار شده و نیازسنجی مشتریان، اقدام به ارائه خدمات جدید، جهت سهولت در استفاده از کاربران از سیستم اتوماسیون اداری هنگام جستجو در اسناد و مکاتبات نموده است. زیرا ما معتقدیم رسالت اصلی سیستم‌های اتوماسیون این است که بتوانند اطلاعاتی که کاربر نیاز دارد را خیلی سریع و دقیق در اختیار آنها قرار دهد.

فراگستر با بکارگیری فناوری‌های پیشرفته مثل یادگیری ماشین و هوش مصنوعی در موتور جستجوی بهجو توانسته است به هوشمندسازی سیستم اتوماسیون اداری خود بیافزاید. مسلما بهجو تجربه متفاوتی را برای کاربران اتوماسیون اداری فراهم می‌آورد.

همچنین ایشان یادآور شد: این دستاوردها حرکتی است برای ارائه نسخه جدید اتوماسیون اداری فراگستر که در تلاشیم تا پایان سال ۹۷ آن را بطور کامل در اختیار مشتریان قرار دهیم.

کاربران مشتاق میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به صفحه معرفی موتور جستجوی معنایی بهجو رجوع کرده یا با شماره تلفن ۴۲۶۲۳-۰۲۱ داخلی ۱ تماس بگیرند.

 

ویدیوی معرفی موتور جستجوی معنایی بهجو

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: