آموزش اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر

+۲۰ ساعت فیلم آموزشی

استفاده نامحدود و قابل تکرار

قابل استفاده برای کلیه کاربران نرم افزار

سطح آموزشها از مبتدی تا پیشرفته

فیلمها با کیفیت Full HD

قابل دریافت بصورت پکیج DVD

در یک دوره مجازی از صفر تا ۱۰۰

اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر را آنلاین و سریع یاد بگیرید

آموزش جامع اتوماسیون اداری

(شامل کارتابل، دبیرخانه و زیرساخت)

آموزش اتوماسیون اداری

در این بخش به صورت ویدیویی و کاملا تخصصی نحوه کار با اتوماسیون اداری فراگستر را در دو سطح مقدماتی و پیشرفته یاد می گیرید. این ویدیوها با توجه به نقش کاربران در سازمان (راهبران / کاربران) دسته‌بندی شده اند.

 • مدت دوره: حدود ۱۰ ساعت
 • قیمت دوره: رایگان 
 • گواهینامه: دارد
 • آزمون پایان دوره: دارد

آموزش مفاهیم مدلسازی فرایندها

(با استاندارد BPMN2.0)

آموزش مدلسازی فرایند

در این بخش، ابتدا با مقدمات و مفاهیم مدیریت فرایندها (BPM) آشنا می‌شوید. سپس با آگاهی از اشتباهات رایج مدلسازی، حل مسائل و تمرین‌های گوناگون بصورت عملی آموزش مدلسازی فرایندها با زبان BPMN 2.0 را فرا خواهید گرفت.

 • مدت دوره: حدود ۳ ساعت
 • قیمت دوره: رایگان 
 • گواهینامه: دارد
 • آزمون پایان دوره: دارد

آموزش نحوه پیاده سازی فرایندها

(فرم ساز و گزارش ساز فراگستر)

آموزش پیاده سازی فرایندها

در این بخش، تمامی مباحث مدلسازی که در بخش قبل بصورت تئوری با آن آشنا شده‌اید؛ بصورت عملی و پیشرفته فراخواهید گرفت. در نهایت در این سری از ویدیوها با نحوه گزارش گیری و ابزار Stimul نیز آشنا خواهید شد.

 • مدت دوره: حدود ۹ ساعت
 • قیمت دوره: رایگان 
 • گواهینامه: دارد
 • آزمون پایان دوره: ندارد

فیلم آموزش کارتابل اتوماسیون اداری فراگستر

در فیلم آموزش اتوماسیون اداری بخش های پرکاربرد و عمومی نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر که اکثر کاربران با آن سرو کار دارند، آموزش داده شده است.

برخی از سرفصل های آموزشی ارائه شده در این فیلم:

 • نحوه ورود به سیستم و آشنایی با میز کار الکترونیکی کاربران در یک نگاه
 • آشنایی با کارتابل و فهرست نامه ها
 • نحوه مشاهده، ارجاع، اقدام و پیگیری نامه‌ها
 • معرفی کامل صفحه ارجاع نامه و قابلیتهای پرکاربرد آن جهت تسریع در انجام کارها
 • نحوه ایجاد و صدور نامه های داخلی و صادره
 •  آشنایی با تقویم جلسات و کاربرد آن برای مدیران و مسئولین دفاتر
 • ….

سوالات متداول در خصوص آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر

مباحث و سرفصل‌های فیلم‌های آموزش آنلاین اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها ، بطورکلی شامل دو بخش اصلی است. بخش اول مفاهیم نامه نگاری و آموزش کار با اتوماسیون اداری فراگستر (بخش گردش الکترونیکی مکاتبات). بخش دوم این فیلمها به آموزش مفاهیم اولیه مرتبط با فرایندها، نحوه مدل‌سازی و چگونگی پیاده‌سازی و گزارشگیری آن در نرم‌افزار مدیریت فرایندها پرداخته شده است.

سرفصل‌های آموزشی در بخش گردش الکترونیکی مکاتبات به تفکیک سطوح کاربری کاربران شامل مدیران، کارشناسان، کاربران دبیرخانه، مسئولین دفاتر و راهبران سیستم و در دو سطح مقدماتی و پیشرفته تهیه شده است که سعی شده در هر بخش قابلیتهای تخصصی نرم‌افزار به کاربران آن گروه آموزش داده شود.

در بخش آموزش مدیریت فرایندها هم باتوجه به اینکه مبحث پیاده‌سازی فرایندها در نرم‌افزار یک مبحث تخصصی است سعی شده آنچه که کاربران تخصصی این حوزه در مورد فرایندهای سازمان، انواع آن‌ها، نحوه شناسایی و دسته‌بندی آن‌ها و همین‌طور مدل‌سازی آن‌ها نیاز دارند به آن‌ها آموزش داده شود تا بتوانند فرایندهای سازمان خودشان را به راحتی شناسایی، مدل‌سازی و از صفر تا صد در نرم‌افزار اختصاصی فرایندها پیاده‌سازی کنند.

بله، تمامی ویدیوهای آموزشی فوق، در محیط نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر از منوی “مستندات و راهنمای نرم‌افزار” نیز در دسترس تمامی کاربران این سیستم قرار داده شده است.

دسترسی به محتوای ویدیوهای آموزش آنلاین اتوماسیون اداری

جهت سهولت کاربران در استفاده از نرم‌افزار فرایندهای فراگستر (پروسس میکر)، تیم پشتیبانی و استقرار مدیریت فرایندهای فراگستر تجربیات چندین ساله خود را در قالب ۱۰۰ عدد ویدیوی آموزشی ارزشمند ارائه کرده است.

این آموزشها بصورت کاملا جامع و کاربردی تهیه شده و دارای نمونه کدها و نمونه فرایندهای آماده نیز می‌باشد که کاربران میتوانند از طریق این لینک در پورتال مشتریان به آن دسترسی داشته باشند.

اگر به پورتال مشتریان فراگستر دسترسی ندارید با شماره ۴۲۶۲۳ داخلی ۱۲۰ تماس بگیرید.

آشنایی با نرم افزار پروسس میکر

کلیه ویدیوهای آموزشی در قالب دو پکیج شامل ۴ عدد DVD (پکیج اتوماسیون اداری و پکیج مدیریت فرایندها) نیز در زمان شروع پروژه، به مشتریان فراگستر ارائه میگردد.

در واقع مخاطبین اصلی این مجموعه‌ی آموزشی، افراد زیر هستند:

۱- کاربران مشتریان سازمانی فراگستر که در حال حاضر نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر در سازمانشان نصب شده و این افراد میخواهند علاوه بر دریافت آموزشهای حضوری و آنلاین، آموزشهای ویدیویی نحوه کار با اتوماسیون اداری را هم در اختیار داشته باشند.

برنامه‌ریزی مباحث این مجموعه آموزشی به گونه‌ای است که مخاطبین بتوانند از صفر تا صد مباحث ثبت و گردش الکترونیکی مکابتات اداری، مدلسازی فرایندها و پیاده‌سازی آن‌ها را تنها با کمک همین مجموعه آموزشی فراگیرند. در واقع به نحوی سعی شده است تا یک مجموعه جامع که همه نیازهای علاقه‌مندان حوزه مکاتبات و فرایندها را مرتفع سازد، آماده گردد و در اختیار آن‌ها قرارگیرد. اما به هر حال این مجموعه همانند هر مجموعه آموزشی دیگر به یک سری پیش‌نیازها و حداقل معلوماتی نیاز دارد که مخاطبین را در فراگیری هر چه بهتر این مطالب آموزشی کمک خواهد کرد،

از جمله این موارد می‌توان به آشنایی با اصول و روال نامه نگاری اداری، آشنایی با فرایندهای سازمان و رویه آن‌ها اشاره کرد. همین‌طور در بخش آموزشهای پیشرفته پیاده سازی فرایندها، آشنایی اولیه با زبان‌های برنامه‌نویسی مانند Java Script، PHP و SQL میتواند در یادگیری موثرتر باشد.

برای دیدن فیلمهای آموزشی هیچ محدودیتی برای کاربران وجود ندارد و کاربران مشتریان فراگستر و فراگیران آزاد از طریق آکادمی فراگستر میتوانند بصورت آنلاین به این مجموعه فیلمهای آموزشی دسترسی داشته باشند.

برای بهره‌گیری بهتر از مطالب این مجموعه آموزشی پیشنهاد میکنیم فراگیران هم‌زمان با مشاهده فیلم‌های آموزشی، مطالب تدریس شده را در نرم افزار به کار ببرند تا به طور کامل به نرم افزار مسلط شوند.

بطور کلی پیشنهاد میشود که برای اثربخشی بیشتر و بهره‌گیری بهتر از این مجموعه فیلم‌های آموزش آنلاین اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها ، کاربران واحدهای مرتبط با ثبت و گردش مکاتبات اداری با اصول صحیح نامه نگاری اداری و فرایندهای اصلی مرتبط با کسب و کارشان آشنایی نسبتا خوبی داشته باشند و هم‌زمان با مشاهده و یادگیری مباحث آموزشی این موارد را بطور عملی در محیط نرم افزار بکار بگیرند.

در بخش آموزش مدیریت فرایندها هم توصیه می‌شود در کنار مثال‌های مدل‌سازی متنوعی که در خود فیلم‌های آموزشی مطرح می‌شود از فرایندهای سازمان خودشان نیز برخی فرایندها را انتخاب کرده و مدل‌سازی آن‌ها را انجام دهند تا تسلط آن‌ها بر مباحث مدل‌سازی فرایندها افزایش یابد و به صورت عملی مباحث آموزشی را در نرم‌ افزار فرم‌ساز و اتوماسیون اداری تمرین کنند و همین‌طور در کنار این مطالب سعی کنند که با زبان‌های برنامه‌نویسی مورد استفاده در این نرم‌افزارها بیش‌تر آشنا شده تا بتوانند از قابلیت‌های موجود نرم‌افزارها حداکثر استفاده ممکن را ببرند.

بله، برای هرکدام از بخش‌های مجموعه آموزش اتوماسیون اداری ، آزمون‌های استانداردی طراحی شده که فراگیران پس از مشاهده و یادگیری فیلم‌های این مجموعه آموزشی بایستی درخواست شرکت در آزمون دهند.

کاربران بعد از مشاهده این مجموعه آموزشی مهارتهای لازم را برای استفاده از بخشهای مختلف نرم افزار اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر بدست می‌آورند و قادر خواهند بود تا بصورت تخصصی و صحیح انواع نامه‌ها، مکاتبات و فرایندهای اداری سازمان خود را بصورت الکترونیکی ثبت و به گردش در بیاورند.

همینطور با مشاهده فیلمهای آموزشی مدیریت فرایندها، کاربران قادر خواهند بود براحتی فرایندهای سازمان خود را شناسایی کرده، آن‌ها را دسته‌بندی نمایند و مدل‌سازی هرکدام از آن‌ها را با زبان BPMN 2 انجام دهند.  همچنین این فرایندها را در محیط نرم‌افزار BPMS به راحتی پیاده‌سازی کنند و در نهایت از فرایندهای پیاده‌سازی شده گزارشات هوشمند تهیه نمایند.

در واقع کاربران بعد از مشاهده این مجموعه آموزشی مهارت شناسایی و مدل‌سازی فرایندها و همین‌طور پیاده‌سازی آن‌ها در نرم‌افزار و گزارش‌گیری از آن‌ها را پیدا خواهند کرد.

نظرات و سوالات خود را برای ما بفرستید

guest
ایمیل شما منتشر نخواهد شد
۱۵ پیام ها
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده تمام پیام ها
5/5 - (7 امتیاز)
۴۲۶۲۳ (۰۲۱)