جشنواره قربان تا غدیر فراگستر

جهت بهره‌مندی از تخفیفات جشنواره فرم زیر را تکمیل کنید

مهلت این جشنواره به پایان رسیده است…

برای اطلاع از جشنواره‌های درحال برگزاری و تخفیف‌های ویژه فروش نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری و فرایندها روی دکمه روبرو کلیک کنید.

زیرسیستم‌های اصلی اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر

 • اتوماسیون اداری (گردش الکترونیکی مکاتبات)

  با استفاده از اتوماسیون اداری فراگستر بعنوان هسته اصلی و مرکزی، میتوانید مکاتبات اداری سازمان خود را بصورت الکترونیکی به گردش درآورید. سیستم اتوماسیون اداری فراگستر امکان ثبت مکاتبات، مدیریت جلسات، چت سازمانی و… را نیز در اختیارتان میگذارد.

 • فرم‌ساز و مدیریت فرایندها (BPMS)

  با بکارگیری نرم‌افزار مدیریت فرایندها (BPMS) میتوانید علاوه بر مکاتبات، فرم‌ها را در سازمان خود به گردش درآورید. تحلیل، مدلسازی، پیاده‌سازی و استقرار فرایندها با حداقل دانش برنامه نویسی و کاملا تحت وب انجام میشود.

 • مدیریت مستندات (آرشیو و بایگانی)

  از نرم ‌افزار مدیریت مستندات میتوانید جهت مدیریت و نگهداری مستندات سازمانی، نقشه‌‌های فنی و فرم‌های سازمانی، ایجاد ساختار بایگانی، تعیین و انتساب تگ به اسناد، ورود انبوه مستندات، جستجوهای پیشرفته و گزارشات متنوع استفاده کنید.

نسخه موبایل اتوماسیون اداری
 • نسخه موبایل سازمانی (STAFF HUB)

  جدیدترین نسخه موبایل اتوماسیون اداری فراگستر برای دو سیستم عامل iOS و Android برای مدیران و کارمندان خارج از سازمان بسیار مفید است. دسترسی سریع و آسان به بخش‌های مختلف کارتابل، سمت‌های سازمانی و امکانات تبدیل گفتار به متن و قلم نوری بسیار پرکاربرد است.

 • مدیریت فکس و ایمیل سازمانی

  با این نرم‌افزارها بدون نیاز به دستگاه فکس و پنل ایمیل خود، به ارسال و دریافت فکس و ایمیل بپردازید. همچنین میتوانید فکس و ایمیل شخصی و سازمانی خود را به نامه تبدیل کنید و در بستر اتوماسیون اداری به گردش درآورید.

 • گزارشات و داشبوردهای مدیریتی

  نرم‌افزار مدیریت گزارشات و هوش تجاری که در تمامی زیرسیستم‌های فراگستر از جمله اتوماسیون اداری در دسترس می‌باشد، مجموعه توانایی‌ها، تکنولوژی‌‌ها، ابزارها و راهکارهایی است که به درک بهتر مدیران از شرایط کسب‌وکار کمک شایانی می‌‌نماید.

معتبرترین نام‌های تجاری به فراگستر اعتماد کرده‌اند از جمله:

بنابر اعلام سایت بانک ملی ایران راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری فراگستر در ادارات مرکزی، ادارات امور شعب تهران و واحدهای تابعه و شعب مستقل بانک ملی ایران، باعث صرفه‌جویی ماهانه یک میلیارد تومان در دو بخش “کاهش مصرف کاغذ” و “کاهش هزینه نیروی انسانی» شده است. همچنین در بازه زمانی اسفند ۹۵ تا مرداد ۹۶ حدود ۲،۵۰۰،۰۰۰ گردش نامه در نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر انجام شده است و از هدر رفت دست کم ۴۸ هزار بسته کاغذ جلوگیری شده است که این روند می تواند کمک زیادی به حفظ محیط زیست کند.

بانک ملی ایران

اجرای پروژه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر در شرکت «بیمه ما» ازمردادماه ۱۳۹۱ آغاز شد و درطی چند فاز، تمامی واحدها، شعب و مراکز بیمه در سراسر کشور بصورت متمرکز تحت پوشش این نرم‌افزار قرار گرفتند. راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری فراگستر باعث برقراری ارتباط درلحظه بین تمامی شعب بمنظور یکپارچگی فرآیندها و در نتیجه بالارفتن بهره‎وری کار درمجموعه گردیده است.

بیمه ما

سازمان «دیوان عدالت اداری کشور» در سال ۹۶ سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر را بدلیل کاربری فوق‌العاده و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا برگزید. این سازمان با ۳۶ سال سابقه زیرمجموعه قوه قضاییه بوده و حجم گردش مکاتبات اداری و فرایندهای آن بسیار زیاد است. دیوان عدالت اداری کشور با پیاده‌سازی موفق سیستم اتوماسیون اداری فراگستر در این سازمان، گامی مثبت در جهت تحقق دولت الکترونیک برداشته است.

دیوان عدالت اداری کشور

«منطقه آزاد چابهار» در طول دو دهه فعالیت خود علاوه بر تلاش در جهت بهبود روابط بین‌الملل، در خصوص همگام شدن با تکنولوژی‌های روز دنیا و هوشمندسازی سازمان نیز بسیار فعال بوده است. طبق اعلام سایت منطقه آزاد چابهار، این سازمان بدلیل کاربرپسند بودن و قابلیت گردش فرمها سیستم اتوماسیون اداری فراگستر را برگزید و جهت یکپارچه‌سازی سازمان از ابتدای سال ۹۷ پیاده‌سازی نمود. هم‌اکنون با استقرار سیستم اتوماسیون اداری تمامی مکاتبات این سازمان بصورت الکترونیکی و مکانیزه انجام گرفته و در مرحله استقرار سیستم بصورت سراسری می‌باشد.

منطقه آزاد چابهار

سیستم اتوماسیون اداری فراگستر از سال ۹۱ در شرکت مهندسی «تعمیرات هواپیمایی فارسکو» پیاده‌سازی گشت. این سیستم در ابتدا برای کلیه پرسنل سازمان راه‌اندازی و سپس جهت صدور نامه و امکان پیگیری مکاتبات تمامی شرکتهای هواپیمایی با این سازمان، سیستم گسترش پیدا کرده و برای هر شرکت یک کارتابل اختصاص داده شد. فارسکو در سال ۹۵ با پیاده‌سازی نرم‌افزار مدیریت فرایندهای فراگستر (BPMS) موفق به ساخت و اجرای فرایندهای مهم و افزایش چابکی در سازمان شد.

تعمیرات هواپیمایی فارسکو

«شرکت خدمات اول مخابرات» در سال ۹۲ اقدام به خرید و پیاده‌سازی نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر نمود. در مرحله اول این سیستم صرفا در ساختمان مرکزی این شرکت راه‌اندازی شده و پس از یکسال برای تمامی پرسنل در کلیه دفاتر کارتابل اختصاص داده شد. بطوریکه درحال حاضر کلیه مکاتبات آنها در اقصی نقاط کشور در بستر اتوماسیون اداری فراگستر انجام می‌گیرد. این شرکت در سال ۹۵ اقدام به خرید نرم افزار مدیریت مستندات فراگستر نمود و با راه‌اندازی این نرم‌افزار توانست یک آرشیو متمرکز مستندات بخصوص در بخش نگهداری پرونده‌های پرسنلی داشته باشد.

خدمات اول TCT

«سازمان آموزش و پرورش البرز» در ابتدای سال ۹۷ با پیاده‌سازی سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر در سطح کلیه مناطق استان، به یکپارچه‌سازی اطلاعات و افزایش سرعت امور با الکترونیکی کردن مکاتبات خود، پرداخت. درحال حاضر ۱۰۰۰ کاربر در این سازمان بصورت متمرکز از سیستم اتوماسیون اداری فراگستر استفاده کرده و هم‌اکنون در حال گسترش سیستم به ۲۵۰۰۰ کاربر برای کلیه مدارس و معلمان این استان می‌باشد. سازمان آموزش و پرورش البرز از پکیج کامل فراگستر شامل: اتوماسیون اداری، فرم‌ساز (BPMS)، مدیریت مستندات، چند سازمانی و… بهره میگیرد.

آموزش و پرورش استان البرز

«سازمان توزیع برق خوزستان» در سال ۹۶ اقدام به خرید و پیاده‌سازی پکیج کامل سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر نمود و پس از انتقال موفق کلیه اطلاعات از سیستم اتوماسیون قبلی این سیستم در حال حاضر برای ۱۰۰۰ کاربر این سازمان در ۳۲ منطقه در حال استفاده می‌باشد. سازمان توزیع برق خوزستان از تمامی زیرسیستم‌های اتوماسیون اداری شامل: مدیریت مستندات، چند سازمانی، مدیریت فرایندها (BPMS) و… استفاده میکند.

توزیع برق استان خوزستان

تا ۵۰% تخفیف بسته‌های عیدانه فراگستر ویژه متقاضیان جدید و مشتریان فعلی

اتوماسیون اداری

اتوماسیون اداری

مناسب برای کسب و کارهای کوچک که فقط میخواهند گردش مکاتبات خود را الکترونیکی کنند
 • ۲۰% تخفیف ویژه خرید نرم‌افزار اتوماسیون اداری (گردش الکترونیکی مکاتبات) با قابلیتهای ویژه‌ای نظیر:
  • تبدیل گفتار به متن
  • ویرایشگر word آنلاین
  • پشتیبانی از دو امضا
 • نسخه موبایل سازمانی اتوماسیون اداری (رایگان)
اتوماسیون اداری و فرایندها

اتوماسیون اداری و فرایندها

بسته پیشنهادی و کاربردی فراگستر ویژه کسب و کارهای کوچک ، متوسط و بزرگ
 • ۳۰% تخفیف ویژه خرید همزمان اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها (BPMS)
 • نسخه موبایل سازمانی اتوماسیون اداری (رایگان)
 • ۳۰% تخفیف خرید نرم‌افزار گزارشات و داشبورهای مدیریتی
 • بهره‌مندی از ۵۰% تخفیف ثبت نام کاربران سازمان در دوره‌های آموزشی آزاد آکادمی فراگستر به مدت ۱ ماه
اتوماسیون اداری و تمام زیرسیستمها

اتوماسیون اداری و تمام زیرسیستمها

بسته ویژه کسب و کارهای متوسط و بزرگ که توانایی مالی بیشتری دارند
 • ۵۰% تخفیف ویژه خرید بسته کامل نرم‌افزار اتوماسیون اداری شامل:
  اتوماسیون اداری (سیستم مکاتبات) / مدیریت فرایندها / مدیریت مستندات / مدیریت فاکس / مدیریت ایمیل / نسخه موبایل سازمانی / قابلیت چندسازمانی
 • بهره‌مندی از ۵۰% تخفیف ثبت نام کاربران سازمان در دوره‌های آموزشی آزاد آکادمی فراگستر به مدت ۱ ماه
مدیریت فرایندها و هوش تجاری

مدیریت فرایندها و هوش تجاری

ویژه مشتریان فعلی اتوماسیون اداری فراگستر که میخواهند BPMS و BI تهیه کنند
 • ۴۰% تخفیف ویژه خرید نرم‌افزار مدیریت فرایندها
 • ۴۰% تخفیف خرید نرم‌افزار گزارشات و داشبوردهای مدیریتی
 • بهره‌مندی از ۶۰% تخفیف ثبت نام کاربران سازمان در دوره‌های آموزشی آزاد آکادمی فراگستر به مدت ۱ ماه
ارتقا و توسعه اتوماسیون اداری

ارتقا و توسعه اتوماسیون اداری

ویژه مشتریان فعلی اتوماسیون اداری فراگستر که میخواهند زیرسیستم‌های تکمیلی را تهیه کنند
 • ۴۰% تخفیف ویژه ارتقا و خرید هریک از زیرسیستم‌های اتوماسیون اداری شامل:

  مدیریت مستندات / مدیریت فاکس / مدیریت ایمیل / نسخه موبایل سازمانی / قابلیت چند سازمانی / افزایش کاربر / ارتقا به آخرین نسخه نرم‌افزار

شاید برای شما هم سوال باشد

درباره فراگستر

فراگستر بعنوان یک شرکت دانش‌بنیان، با کسب رتبه ۱ انفورماتیک،فعالیت خودرا از سال ۷۶ آغاز و هم‌اکنون با گذشت بیش از ۲ دهه فعالیت و اجرای موفق‌ترین پروژه‎های اتوماسیون اداری و فرایندهای کشور، حرکت موثری در کاهش هزینه و دردسرهای سازمانها در حفظ و نگهداری اسناد و مکاتبات آنها داشته است. بطوریکه در سال ۹۷ بعنوان ۱۰ شرکت برتر تولید نرم‌افزار در کشور معرفی و نرم‌افزار آن بعنوان محصول برگزیده همایش فاب در سال ۹۶ مورد تقدیر قرار گرفت.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش فراگستر

بخش جدانشدنی یک نرم‌افزارِ با کیفیت، پشتیبانی و خدمات پس از فروش آن است. فراگستر با بکارگیری سامانه پیشرفته ثبت و پیگیری آنلاین تیکت، مرکز تماس تلفنی و پایش و نظارت بر این حوزه، پشتیبانی فراگستر را به یکی از عوامل اطمینان بخش در انتخاب محصولات شرکت تبدیل کرده است. بعلاوه اخذ گواهینامه و تندیس حمایت از حقوق مصرف‌کننده طی چهارسال متوالی از سال ۹۳ مهر تاییدی بر درصد رضایتمندی مشتریان این شرکت است.

زمینه اصلی فعالیت فراگستر

زمینه اصلی فعالیت فراگستر تولید، توسعه، مشاوره، فروش و ارائه نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار ویژه کسب و کارهای کوچک، متوسط و بزرگ به همراه پیاده‌سازی، استقرار، آموزش و پشتیبانی این نرم‌افزار است. همچنین ارائه خدمات مشاوره، آموزش و فرهنگ‌سازی مدیریت فرآیندها بمنظور ایجاد بستر مناسب برای اجرای صحیح BPMS در شرکت‌ها و سازمانهای مختلف از دیگر فعالیتهای مهم فراگستر است.

بعد از خرید نرم‌افزار چه مراحلی طی می‌شود؟

پس از خرید نرم‌افزار، تیم استقرار اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر به بررسی و پیاده‌سازی زیرساخت و بستر شبکه سازمان شما می‌پردازد. سپس نصب نرم‌افزار بروی سرور شما توسط کارشناسان ما انجام گرفته و در صورت نیاز اطلاعات سیستم‌های قبلی نیز به نرم‌افزارهای فراگستر وارد خواهد شد. تیم پشتیبانی و استقرار سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها در تمامی مراحل هماهنگ سازی، آموزش و استفاده عملیاتی از سیستم در کنارتان حضور خواهد داشت..

+۲۰۰۰

مشتری فعال در ۳۱ استان کشور

+۴۵۰,۰۰۰

ورود روزانه کاربر به اتوماسیون اداری

+ ۴,۵۰۰,۰۰۰

گردش روزانه نامه در اتوماسیون اداری

+ ۱۵۰۰

فرآیند اجرا شده در BPMS

+ ۹۷%

رضایتمندی مشتریان

با کلیات نرم افزار اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر آشنا شوید

فقط تا ۱۵ شهریور ماه فرصت دارید…

درصورتیکه که تا پایان روز پنج‌شنبه ۱۵ شهریور ماه ۹۷ سفارشات خود را قطعی کنید مشمول طرح‌های تخفیفی جشنواره خواهید شد.

جشنواره پایان یافته است.

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)