الصاق فایل در هنگام ارجاع

جدیدترین قابلیتهای نسخه ۶ – امکان الصاق فایل در هنگام ارجاع

در نسخه جدید اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر، کاربر می‌تواند در هنگام ارجاع نامه، برای گیرندگان، فایل یا فایلهایی را الصاق و ارجاع نماید. برای این امر، بایستی مشابه تصویر ذیل، در فرم ارجاع نامه گیرنده‌ای را انتخاب کنید. سپس با کلیک بر روی دکمه “الصاق فایل در ارجاع” پنل الصاق فایل باز می‌شود. پس از آن با کلیک روی دکمه “انتخاب فایل (ها)…” ، فایل یا فایلهای مورد نظر را انتخاب و به ارجاع منتسب کنید. در اینجا می‌توانید برای هر فایل در بخش توضیحات، مواردی را نیز درج کنید. و سپس نامه را همراه فایل پیوست شده در ارجاع برای گیرنده ارجاع بزنید.

 

الصاق فایل در هنگام ارجاع

 

حال گیرنده ارجاع در پنل سمت چپ نامه می‌تواند فایل الصاق شده به ارجاع مربوط به خود را مشاهده و دریافت نماید.

 

الصاق فایل در هنگام ارجاع

 

همچنین در tab “ارجاعات” هم فایل یا فایل‌های منتسب شده به هر ارجاع نیز در اختیار کاربر گیرنده ارجاع بوده و می‌تواند آنها را دریافت کند.

 

الصاق فایل در ارجاع

 

دقت کنید که سیستم بین پیوست‌های نامه و پیوست‌های ارجاع تفاوت قائل می‌شود و کاربر به سادگی می‌تواند تشخیص دهد کدام فایل پیوست اصلی نامه است و کدام فایل پیوست ارجاع.

 

الصاق فایل در هنگام ارجاع

 

همچنین مشابه به کنترل حجم و سایز برای فایل‌های پیوست نامه در بخش تنظمیات سیستم، راهبر سامانه می‌تواند برای فایل‌های قابل پیوست در ارجاع هم، محدودیت نوع و حجم فایل تعیین نماید.

 

منتظر قسمت‌های بعدی آموزش باشید…

اگر می‌خواهید این قابلیت جدید برای شما نیز فعال شود؛ اتوماسیون اداری خود را بروزرسانی کنید…


آیا علاقمند به دریافت منظم آموزشهای نسخه جدید اتوماسیون اداری فراگستر هستید؟ با عضویت در کانال تلگرام فراگستر یا خبرنامه ایمیلی ما، این آموزشها را دنبال کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: