اتوماسیون اداری و فرآیندهای فراگستر محصول برگزیده

اتوماسیون‌اداری‌ و فرآیندهای فراگستر،محصول برگزیده همایش ملی فناوری‌اطلاعات

نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر در پنجمین همایش ملی فناوری اطلاعات مفتخر به کسب عنوان «محصول برگزیده» شد.
پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات در سال ۱۳۹۶ با هدف توسعه و گسترش علم و دانش در حوزه مدیریت فناوری اطلاعات و تقدیر از دستاوردهای برتر در حوزه کاربست فناوری اطلاعات در کشور برگزار گردید. این همایش توسط پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران و وزارت علوم تحقیقات و فناوری اطلاعات در تاریخ ۵ آذر ۱۳۹۶ در مرکز همایش های بین‌المللی برج میلاد برگزار گردید.

راهکارهای ابری اتوماسیون اداری چیست و چه کاربردی دارد؟

در طول تمامی این ۲۰ سال پس از انتشار اولین نسخه از نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر، ما همواره تلاش کرده ایم تا یک گام جلوتر از نیاز مشتریانمان و همتراز با تکنولوژی های روز دنیا حرکت کنیم.

معیارهای انتخاب و خرید نرم افزار اتوماسیون اداری

همگام با رشد سریع سازمان ها و افزایش نیاز آنها به سیستم های مکانیزه فرآیندهای سازمانی و گردش الکترونیکی مکاتبات، انواع و اقسام نرم افزار اتوماسیون اداری نیز در این حوزه تولید و منتشر شده اند. نرم افزارهای متفاوتی که احتمالا با وجود داشتن قابلیت های پایه ای یک نرم افزار اتوماسیون اداری، ممکن استRead the full article..

دانلود رایگان نسخه موبایل اتوماسیون اداری

دانلود رایگان نسخه موبایل اتوماسیون اداری

چند سالیست که تلفن های هوشمند جایگاه خود را به خوبی در زندگی روزمره افراد پیدا کرده اند. همگام با رشد سریع قابلیت ها و رواج استفاده از این دستگاهها در میان مردم نرم افزار ها و تکنولوژی های مختلفی نیز در این حوزه رشد و نمو پیدا کرده اند.

Business Process Management System

معیارهای انتخاب و خرید نرم افزار BPMS (مدیریت فرآیند کسب و کار)

نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) نرم افزاری تحول آفرین در تولید نرم افزار و مدیریت اطلاعات است. به لطف این نرم افزار قدرتمند و با استفاده از زبان گرافیکی ساده میتوان ایده های نرم افزاری سازمان را در مدت کوتاهی عملی کرد.

نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) چیست؟

نرم افزار مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS) چیست؟

نرم افزار مدیریت فرآیندهای کاری یا همان BPMS راهکاری است که فرآیندهای سنتی سازمان را با استفاده از ابزارهای مختلف به فرآیندی الکترونیکی تبدیل می کند. این فناوری جدید به سرعت جایگاه تاثیرگذار خود را در دنیای نرم افزار و بخصوص مدیریت اطلاعات پیدا کرد. به کمک سیستم مدیریت فرآیندهای کاری به سادگی و باRead the full article..