امکانات خاص اتوماسیون اداری فراگستر که آن را متمایز کرده است…

همیشه مدیران کسب و کارها به دنبال مستنداتی هستند تا به سرعت بتوانند شرکت‌های برتر ارائه دهنده بهترین نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها را شناسایی کرده و راحتتر در خرید خود تصمیم‌گیری کنند.

در اینجا قصد داریم، ضمن معرفی تعدادی از امکانات خاص و منحصر بفرد سیستم اتوماسیون اداری تحت وب فراگستر _که آنرا از سایر سیستم‌های اتوماسیون مطرح در بازار کاملا متمایز کرده_ به شما کمک کنیم تا مناسب‌ترین انتخاب را جهت مکانیزه‌سازی مکاتبات و فرایندهای سازمانتان داشته باشید.

دموی امکانات خاص اتوماسیون اداری فراگستر

این زیرسیستم همراه نرم افزار اتوماسیون اداری ارائه می‌شود و بعد از تکمیل این فرم برای هماهنگی دموی اتوماسیون اداری با شما تماس می‌گیریم.

و یا عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۵۷۳۴۲۲۳۳۴۴ پیامک کنید.

OCR فارسی در نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر

اتوماسیون اداری مجهز به OCR فارسی با دقت بالا (تبدیل تصویر به متن)

OCR یا نویسه خوان نوری یک فناوری بسیار پیشرفته برای تشخیص متون موجود داخل تصاویر است که با استفاده از آن اگر از درگاه هایی مثل اسکنر، فکس یا حتی دوربین موبایلتان، مکاتبات و اسناد را ثبت کنید فایل‌ تصاویر و حتی pdf شما در طی یک پردازش موازی و در کمترین زمان ممکن، تبدیل به متن شده و در پایگاه داده ذخیره می‌شوند.
بعبارت ساده تر، قابلیت OCR ، تصاویر اسناد شما را به فایل‌های متنی کم حجم، قابل جستجو و قابل ویرایش تبدیل می‌کند.
برای استفاده از او سی آر در اتوماسیون کسب و کار فراگستر نیاز به نصب هیچ نرم افزار یا سخت افزار جانبی ندارید و هیچگونه تنظیم یا پیش نیاز خاصی در مرورگر و سیستم عاملتان مورد نیاز نیست.

شما صحبت کنید، نرم‌افزار فراگستر تایپ می‌کند! (تبدیل گفتار به متن)

تبدیل گفتار به متن در اتوماسیون فراگستر، یک قابلیت بسیار ساده، کاربردی و کاربرپسند است.

شما به راحتی با خواندن متن ارجاع یا محتوای نامه، در میکروفونی که به کامپیوتر یا تلفن همراه شما متصل است میتوانید صدای خود را با دقت و سرعتی باورنکردنی به متن تبدیل کنید و برای گیرندگان خود ارسال نمایید.

عملکرد این قابلیت بسیار ساده است و در تسریع انجام کارها بین کاربران بسیار کارایی دارد.

تبدیل گفتار به متن اتوماسیون اداری فراگستر

بهینه‌سازی خودکار تصاویر اسناد اتوماسیون اداری فراگستر

بهینه‌سازی هوشمند و خودکار تصاویر نامه‌ها و اسناد، بمنظور کاهش ترافیک پهنای باند

اصلاح و نویزگیری تصاویر تا حدود ۸۰ درصد، حجم تصاویر بدنه نامه‌ها را بدون تغییر در کیفیت و سایز تصاویر کاهش خواهد داد. این امکان بدون اینکه اصل تصویر از بین برود یا کوچکترین تغییری داشته باشد؛ اعمال میشود.

با فعالسازی این امکان پهنای باند مصرفی به مقدار بسیار زیادی کاهش و سرعت بارگذاری تصاویر نامه‌ها نیز بصورت چشم‌گیری افزایش می‌یابد.

با این امکان مواردی مانند خط تا، لکه‌های روی نامه، نقاط اطراف آرم سربرگ‌ها (که هنگام اسکن نامه باعث افزایش حجم تصویر و کندی سرعت نمایش نامه و افزایش میزان استفاده از پهنای باند سازمانی میشوند) از بین رفته و نامه‌ها بصورت شفاف و با کاهش حجمی مناسب در اتوماسیون فراگستر به نمایش در می‌آیند.

با موتور جستجوی «بهجو» در اتوماسیون، همانند گوگل جستجو کنید!

موتور جستجوی معنایی “بهجو” قابلیتی در اتوماسیون کسب و کار فراگستر است که به کاربران کمک می‌کند تا راحتتر، سریعتر و دقیقتر در کسری از ثانیه همانند گوگل بتوانند اسناد خود را از میان انبوهی از داده‌ها و اطلاعات جستجو و پیدا کنند و با داشتن کمترین اطلاعات از سند، بهترین و نزدیکترین محتوا را متناسب با سرچ خود داشته باشند.

مزایای جستجوگر گوگلی در اتوماسیون فراگستر:

 • با کمترین اطلاعات از سند، سریع واژه‌های مشابه و مترادف را جستجو میکند.(Synonym)
 • نیم‌فاصله، اعراب؛ کشیدگی کلمات، همزه و حروف “ک و ی” عربی را در نتیجه جستجو حذف میکند.
 • غلط‌های املایی که در موضوع، کلیدواژه اشتباه تایپی دارند را درنتایج جستجو درنظر می‌گیرد(Spell Correction)
 • راحتتر، سریعتر و دقیقتر مطابق با خواسته کاربر جستجو انجام میشود.
 • بهترین و نزدیک‌ترین محتوای جستجو را در سطرهای اول صفحه به کاربر نشان میدهد.(Ranking)
جستجوی هوشمند و معنایی بهجو
امکان مدیریت مکاتبات برای سازمان‌های با ساختار هلدینگ‌ (چند سازمانی)

امکان مدیریت مکاتبات برای سازمان‌های با ساختار هلدینگ‌ (چند سازمانی)

اتوماسیون فراگستر جهت پیاده‌سازی گسترده در سازمان‌هایی نظیر بانکها، بیمه ها، سازمان‌های دولتی و خصوصی بزرگ که دارای شعب و نمایندگی بوده و ساختار چند سازمانی را در چارت مادر خود دارند؛ امکانات گسترده‌ای را برای گردش مکاتبات میان سازمان‌های زیر مجموعه سازمان اصلی فراهم ساخته است.

 • امکان تعریف درختواره سازمان‌های مرتبط (عضو هلدینگ)
 • امکان تعریف نوع سازمان و اعمال دسترسی جهت ارسال و دریافت مکاتبات بین سازمانها
 • امکان تعریف چارت سازمانی به ازای هر سازمان
 • امکان تعریف درگاه‌های دبیرخانه‌های متعدد به ازای هر سازمان
 • امکان تعریف قالب‌های نامه به ازای هر سازمان
 • امکان تعریف قالب نامه دو امضاء بین سازمانی
 • امکان تعریف ارجاع خاص بین سازمانی
 • امکان تعریف راهبر برای هر سازمان جهت تعریف (چارت، کاربران، دبیرخانه، قالب نامه و بایگانی)
 • امکان رهگیری سریع ارجاع نامه‌های بین سازمانی

به‌سادگی فرم‌های چند امضایی مانند صورتجلسات، قراردادها و … را در سیستم ارجاع، تایید و امضا کنید. (تاییدیه و امضاها بصورت نامحدود)

زیرسیستم چند امضایی به شما کمک میکند به راحتی و با استفاده از امضای دیجیتال قراردادها و یا صورتجلسه‌ها را بصورت امن‌تر و سریع در سازمان به گردش درآورید.

مثلا تصور کنید میخواهید یک صورتجلسه را در بستر اتوماسیون سازمان، بین حاضرین در جلسه به گردش در آورید   تا امضا گردد.

یا مثلا میخواهید یک قرارداد یا تفاهم نامه‌ای را در سیستم اتوماسیون، بین افراد مختلف به جریان بیندازید تا آنها نسبت به جایگاه سازمانی و اولویت تعیین شده، به درج نظر، تایید و یا امضا خود بر روی آن قرارداد بپردازند.

قابلیتهای زیرسیستم تاییدهای نامحدود و چند امضایی

 • پشتیبانی از امضا دیجیتال کاربران
 • امکان تعریف نامحدود محل درج تاییدات و درج امضا در قالب‌های مکاتبات
 • امکان تعریف مسیر اخذ تاییدات و امضاها و انتساب آنها به قالب‌های مکاتبات
 • امکان تعریف اولویت یا الزام جهت اخذ تاییدات و امضاها از کاربران
 • امکان تعریف جابجایی (swap) در هنگام اخذ تاییدات و امضاها بین کاربران
 • امکان تعریف، پیش نمایش و چاپ قالب‌های مکاتبات با تعداد نامحدود تایید و امضا
 • امکان درج امضا از طرف کاربران دیگر در مسیر گردش مکاتبات دارای چند امضا
زیرسیستم پیشخوان خدمات کارکنان

دیگر برای اجرا و گردش فرم‌های عمومی سازمانی نیازمند طراحی فرم نیستید! ما آنها را برای شما از پیش آماده کردیم.

برای بسیاری از سازمان‌ها که علاقه‌مند هستند تا فرم‌های اطلاعاتی را جایگزین گردش درخواست‌ها بصورت مکاتبه‌ای نمایند، طراحی و پیاده‌سازی فرم‌های اطلاعاتی در نرم‌افزار فرم ساز ممکن است کمی دشوار و دارای پیچیدگی باشد. از سوی دیگر فرم‌های اطلاعاتی عمومی مانند فرم‌های حوزه منابع انسانی از جمله درخواست مرخصی، ثبت ماموریت، اصلاح کارکرد و یا فرم‌های حوزه تامین مانند درخواست کالا و خدمات و…. در بسیاری از سازمان ها بسیار به هم شبیه و دارای ساختار اطلاعاتی مشابه می‌باشند.

زیرسیستم پیشخوان خدمات کارکنان در اتوماسیون کسب و کار فراگستر انتخاب مناسب و هوشمندانه‌ای برای آن گروه از سازمان‌هاییست که تمایل دارند برای پرسنل سازمانیشان این امکان را فراهم آورند تا درخواست‌های روتین سازمانی از جمله (درخواست‌ مرخصی، ماموریت، اصلاح کارکرد، درخواست پرداخت، وام، مساعده، درخواست پذیرش مهمان، درخواست رزرو اتاق جلسات و…) را در کمترین زمان ممکن در قالب فرم‌های الکترونیکی، در بستر کارتابل یکپارچه اتوماسیون اداری به گردش درآورند و از سایر مزایای این سیستم بهره مند گردند.

آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستیم!

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید

طراحی و اجرای انواع فرم‌های سازمانی با فرم ساز مجتمع شده با کارتابل اتوماسیون اداری

در فرم ساز نرم‌افزار اتوماسیون کسب و کار فراگستر، خیلی سریع، ساده و بدون نیاز به دانش عمیق برنامه نویسی، در یک محیط کاملاً گرافیکی با قابلیت Drag and Drop انواع فرم‌‌های مرتبط با کسب و کارتان را طراحی کنید و سپس آنها را بین کاربران و اعضای تیمتان به اشتراک بگذارید.

مهمترین دستاورد اجرای نرم‌افزار فرمساز فراگستر، طراحی فرم‌های سازمان در قالب فرم‌های الکترونیکی در سریعترین زمان ممکن، امکان گردش آنها در بستر کارتابل نرم‌افزار اتوماسیون و اخذ گزارش‌های مورد نیاز سازمان از قالب فرم‌های اطلاعاتی طراحی شده، می‌باشد.

شما می‌توانید انواع فرم‌ها مانند: درخواست‌های مرخصی، ماموریت، وام، درخواست پرداخت، درخواست کالا، درخواست خدمات فناوری، درخواست جذب، نظرسنجی و… را بر اساس نمونه‌های از قبل آماده شده طراحی کنید و آنها را برای سازمانتان متناسب سازی نمایید. همچنین در این سیستم قابلیت اتصال به سایر منابع اطلاعاتی سازمان نیز به‌سادگی فراهم شده است. در این سیستم قابلیت اخذ امضای الکترونیکی و تاییدات کاربران در مسیر گردش فرم‌ها نیز تعبیه گردیده است.

طراحی و اجرای انواع فرم‌های سازمانی با فرم ساز مجتمع شده با کارتابل اتوماسیون اداری
نسخه موبایل اتوماسیون اداری

نسخه موبایل اتوماسیون اداری با تکنولوژی PWA بدون نیاز به نصب و بروزرسانی و اشغال فضای تلفن همراه شما

اپلیکیشن همراه اتوماسیون اداری فراگستر با تکنولوژی PWA، بدون نیاز به دانلود، نصب و بروزرسانی مکرر نرم‌‌افزار، در هردستگاهی(اندروید یا iOS) ، فقط با یک مرورگر و اینترنت معمولی بدون محدودیت های اپل، دسترسی به اتوماسیون اداری را در هر مکان و زمانی برای کاربران فراهم کرده است.

 • با اپلیکیشن موبایل اتوماسیون فراگستر کاربران در خارج از سازمان میتوانند:
 • نامه های خود را ایجاد، ویرایش، مشاهده، ارجاع، بایگانی، جستجو نمایند.
 • فرایندهای سازمانی را ایجاد و به جریان بیاندازند.
 • تقویم کاری خود را در اتوماسیون با سایر تقویم های موجود در تلفن همراه همگام سازی نمایند.
 • جلسات آنلاین و از راه دور خود را تنظیم و برگزار نمایند.
 • از قلم نوری و قابلیت تبدیل گفتار به متن جهت ایجاد وارجاع نامه استفاده نمایند.

پشتیبانی از ویرایشگر Word در نسخه موبایل PWA

امکان ایجاد و ویرایش پیش نویس نامه در قالب  Word در گوشی اندروید یا iOS یکی از امکانات خاص و ویژگی‌های منحصربفرد در نسخه موبایل اتوماسیون فراگستر است که به کاربران این  امکان را داده تا در خارج از سازمان به راحتی پیش نویس‌های خود را در قالب ورد ایجاد و ویرایش نمایند.

برای استفاده از قابلیت ویرایشگر ورد، فقط کافیست Microsoft Word را بر روی تلفن همراه یا تبلت خود نصب داشته باشید.

ویرایشگر ورد در موبایل
زیرسیستم آرشیو پایگاه داده

دیگر نگران افزایش حجم پایگاه داده نرم‌افزار اتوماسیون اداری خود نباشید، ما آنرا برای شما قابل مدیریت کردیم!

در سازمان‌های بهره‌بردار از نرم‌افزارهای اتوماسیون، افزایش رشد حجم پایگاه داده بعد از مدتی یک موضوع متداول می‌باشد که معمولا برای آن راهکار مناسبی نیز از طریق نرم افزارها ارائه نمی‌گردد و صرفاً افزایش منابع به عنوان چاره‌ی کار در نظر گرفته می‌شود. علاوه بر صرف هزینه‌های بالا برای تامین منابع و تجهیزات، عملیات اخذ کپی پشتیبانی از پایگاه داده‌های حجیم و بازیابی آن نیز بسیار پرهزینه و زمان‌بر خواهد بود.

امکان آرشیو پایگاه داده در اتوماسیون کسب و کار فراگستر به تفکیک سال‌های مختلف، علاوه بر حفظ امکان دسترسی به تمامی اطلاعات موجود، قابلیت تقسیم‌بندی پایگاه داده به دو بخش Live و Archive فراهم آمده است که در این صورت بعد از یکبار اخذ کپی پشتیبانی از پایگاه داده (های) آرشیو صرفاً پایگاه داده Live به حجم بسیار کمتر از کل پایگاه داده پیش از تقسیم‌بندی، قابل مدیریت خواهد بود.

یکپارچگی کامل بین مکاتبات، اسناد و فرم‌ها با کارها و وظایف تیمی و رویدادها و تقویم سازمانی

از ویژگی‌های اصلی اتوماسیون کسب و کار فراگستر طراحی یکپارچه بین موجودیت‌های اطلاعاتی مختلفی است که در یک سازمان می توانند ایجاد گردند. به عنوان مثال اگر یک نامه یا فرم اطلاعاتی در سازمانی ایجاد گردد و لازم باشد از روی آن یک کار در سیستم مدیریت کارهای تیمی ایجاد شود تا فعالیتی بر اساس آن برای افراد مرتبط تعریف گردد، این مهم به سادگی و با چند کلیک قابل اجرا خواهد بود.

همچنین در صورتی که یک نامه منتج به برگزاری جلسه‌ای در سازمان شود نیز به سادگی امکان تعریف یک رویداد در تقویم سازمانی بر اساس آن نامه یا حتی فرم‌های اطلاعاتی و اسناد سازمانی ممکن می‌باشد.

وجود این ارتباطات و کنترل‌های لازم در هر بخش، به سازمان بهره بردار در اجرایی شدن تمام الکترونیکی فرآیندها و فعالیت‌ها کمک فراوانی خواهد نمود.

زیرسیستم میز خدمت الکترونیکی

پشتیبانی از زیرسیستم میز خدمت الکترونیکی جهت دریافت درخواست‌های مراجعین سازمان و ارائه‌ی پاسخ بصورت الکترونیکی

سیستم میز خدمت الکترونیکی همانند یک درگاه الکترونیکی عمل می‌نماید و از آنجایی که با کارتابل اتوماسیون کسب و کار فراگستر نیز یکپارچه می‌باشد کمک می‌کند تا سازمان بتواند برای مشتریان و ذینفعانش از طریق پورتال سازمانی، امکانی فراهم سازد تا مکاتبات و فرم‌های اطلاعاتی را ارسال نمایند و همچنین برای پیگیری نتیجه نیز نیازی به مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با سازمان را نداشته‌ باشند و از همان طریق از گردش و وضعیت درخواستها مطلع گردند.

به عنوان مثال سازمان‌های دولتی می‌توانند خدمات خود را از طریق این سیستم در اختیار افراد بیرونی قرار دهند تا بدون نیاز به مراجعه حضوری بتوانند خدمات لازم را دریافت نمایند و یا دانشگاه‌ها می‌توانند خدمات مرتبط با امور دانشجویی را از طریق این سیستم بصورت کاملاً الکترونیکی ارائه نمایند.

حسن بزرگ این سیستم یکپارچگی با کارتابل اتوماسیون اداری می باشد به این ترتیب که درخواستهای دریافت شده از طریق میزخدمت بطور مستقیم برای کارتابل کاربران مرتبط ارسال می گردند و همچنین نتیجه نهایی نیز از طریق کارتابل و همچنین با ارسال پیامک برای کاربر میزخدمت اطلاع رسانی خواهد شد.

پشتیبانی از زیرسیستم تخصصی مکاتبات دارای طبقه بندی (محرمانه، خیلی محرمانه و…)

اتوماسیون کسب و کار فراگستر بمنظور امکان پشتیبانی از اصول مکاتبات دارای طبقه‌بندی (محرمانه، خیلی محرمانه، …) و در دسترس نبودن اطلاعات حساس و حیاتی یک سازمان برای عموم کاربران، دارای زیرسیستم مکاتبات دارای طبقه‌بندی به منظور تمرکز بر مدیریت سطوح دسترسی کاربران به اطلاعات دارای طبقه بندی، می‌باشد.

در زیرسیستم مکاتبات دارای طبقه‌بندی، بمنظور حفظ اطلاعات، دسترسی به اسناد و مکاتبات سازمان به تفصیل و با توجه به جایگاه سازمانی کاربران و سطح محرمانگی منتسب به هر فرد قابل تعریف می‌باشد. به‌گونه‌ای که تمام جزئیات تعیین محدودیت‌ها و سطوح دسترسی‌ها نیز قابل کنترل و پیگیری خواهد بود.

زیرسیستم تخصصی مکاتبات دارای طبقه بندی
پشتیبانی از پورتال رهگیری مکاتبات و احراز اصالت فیزیکی نامه‌ها

پشتیبانی از پورتال رهگیری مکاتبات و احراز اصالت فیزیکی نامه‌ها

با استفاده از سامانه پورتال رهگیری مکاتبات اتوماسیون کسب و کار فراگستر، مشتریان و ارباب رجوعان سازمان می‌توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری به سازمان و صرفاً با در اختیار داشتن شماره درخواست و کد استعلامی که هنگام ثبت نامه دریافت نموده‌اند، از طریق این سامانه وضعیت مکاتبات خود را پیگیری نمایند. در این حالت افراد می‌توانند به اطلاعاتی از جمله، مسیر گردش درخواست در سازمان، یادداشت‌ها و جوابیه نامه‌ای که توسط کارشناسان سازمان ایجاد گردیده است نیز دسترسی داشته باشند.

پورتال رهگیری مکاتبات دارای قابلیت احراز اصالت فیزیکی نامه می‌باشد که از طریق آن امکان احراز اصالت نامه‌های صادره‌ی ارسال شده از سازمان نیز توسط سازمان مخاطب وجود خواهد داشت.

امکان کار تیمی روی اسناد word, excel, PowerPoint

یکی از مهمترین امکانات اتوماسیون اداری فراگستر که سبب تحولی بزرگ در این سامانه نیز شده؛ امکان کار گروهی روی اسناد مختلف می‌باشد. این اسناد می‌توانند در فرمتهای مختلف ورد، اکسل، پاورپوینت و… ایجاد و ویرایش گردند.

بطور معمول اسناد بصورت فایل در قالب وب یا word در اتوماسیون ها تولید و به گردش در می‌آیند و افراد بایستی پس از دانلود فایل، تغییرات موردنظر را اعمال نموده و دوباره فایل را در پیوست بارگذاری نمایند. ولی در سامانه اتوماسیون اداری فراگستر این امکان مهیا شده تا اسناد با فرمت‌های مختلف مثلا Excel ایجاد و به گردش درآید و هر کاربر نسبت به دسترسی خود به ویرایش و تکمیل سند اقدام نماید.

تمامی ویرایش‌ها با حفظ سوابق و بدون نیاز به دانلود و آپلود فایلها، نگهداری خواهند شد.

اشتراک گذاری اسناد
افزونه‌ای برای یکپارچگی اتوماسیون با نرم‌افزارهای Outlook و Word

افزونه‌ای برای یکپارچگی اتوماسیون با نرم‌افزارهای Outlook و Word

با یکپارچگی افزونه Word و Outlook با اتوماسیون کسب و کار فراگستر، شما می‌توانید با نرم‌افزار Word و Outlook ارتباط مستقیم برقرار کنید. این یکپارچگی تجربه کاربری را بهبود می‌بخشد و امکانات جدیدی را برای کاربران فراهم می‌کند.
با افزونه Outlook اتوماسیون فراگستر، میتوانید تمام یا بخشی از نامه‌های داخل کارتابل، به همراه کلیه پیوستها و شرح ارجاعاتی که داشته اند را به نرم‌افزار Outlook انتقال دهید. سپس در جایی دور از محل ‌کار و بدون اتصال به سیستم اتوماسیون اداری، نامه‎‌های خود را مشاهده، ارجاع و ثبت نمایند.همچنین با نصب افزونه word در سیستم کلاینت، می‌توانید در خارج از محیط اتوماسیون اداری و فقط از طریق ورد نیز به ایجاد و ویرایش مکاتبات خود بپردازید.

مدیریت و مشاهده انواع فایل‌های ویدئویی، صوتی و تصویری (رسانه سازمانی)

زیرسیستم رسانه سازمانی فراگستر برگرفته از الگوی سایت YouTube، امکان ارائه ابزاری ساده و توانا بمنظور ایجاد مکانی برای نگهداری و مشاهده فایل‌های ویدئویی (نظیر فیلم، صدا، تصویر و…) سازمان را بدون نیاز به نصب Player های مختلف بر روی هریک از کلاینت‌‌ها فراهم می‌نماید.

کاربران می‌توانند با ایجاد آلبوم‌های مختلف، نسبت به آپلود فایل‌های خود اقدام نموده و سایر کاربران سیستم درصورت داشتن دسترسی، تصاویر و فیلم‌ها را در همان محیط نرم‌‌افزار اتوماسیون اداری مشاهده نمایند.

 • امکان درج فیلم و عکس براساس فرمت و الگو‌های قابل تعریف در سیستم رسانه سازمانی
 • امکان ایجاد آلبوم و دسته‎بندی فایل‎ها
 • امکان تعیین سطوح دسترسی (مشاهده، ایجاد، ویرایش، حذف) جهت ایجاد و مشاهده آلبوم‌ و فایل‌ها
 • امکان مشاهده رتبه و میزان مشاهده هرکدام از فیلم‌ها و عکس‌ها
رسانه سازمانی
امکان یکپارچه سازی با سامانه احراز هویت متمرکز سازمان (SSO)

امکان یکپارچه سازی با سامانه احراز هویت متمرکز سازمان (SSO)

احراز هویت متمرکز یا SSO (Single sign on) یک روش استاندارد جهت یکپارچه‌سازی اطلاعات هویتی و ورود کاربران سازمان به سامانه‌های مختلف از طریق یک درگاه ثابت می‌باشد. با این روش، کاربران فقط یک نام کاربری و رمز عبور برای استفاده از همه نرم‌افزارهای سازمان خواهند داشت و صرفاً با یک بار اعتبارسنجی می‌توانند به همه سیستم‌های دیگر که مجوز داشته باشند، بدون احراز هویت مجدد وارد شوند. در اتوماسیون کسب و کار فراگستر امکانی در ساختار امنیتی آن تعبیه گردیده تا از سامانه‌های احراز هویتی که از پروتکل‌های استاندارد (OpenID – Oauth2.0) استفاده می‌نمایند پشتیبانی و امکان اتصال سامانه اتوماسیون کسب و کار فراگستر به سامانه های احراز هویت متمرکز فراهم گردد.

یکپارچه سازی بین سیستم‌های مدیریت مستندات (DMS) و کارتابل اتوماسیون اداری

نرم‌افزار مدیریت مستندات یکی از زیرسیستم‌های اصلی و تخصصی مجموعه نرم افزارهای اتوماسیون کسب و کار فراگستر می‌باشد، این سیستم با یکپارچگی‌ای که با نرم‌افزارهای خانواده Office و همچنین امکان تعریف و گردش فرم‌های اطلاعاتی (Enterprise Form Generator) دارد، ابزار قدرتمندی در اختیار شما قرار خواهد داد تا کلیه ایده‌ها و روش‌های اجرایی سازمانی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن پیاده‌سازی نمایید. پشتیبانی این سیستم از قابلیت  OCRفارسی در بدنه اسناد تصویری وPDF ، به شما در جستجو و بازیابی اسناد کمک فراوانی می‌کند.

یکپارچگی سیستم مدیریت مستندات با کارتابل سیستم اتوماسیون فراگستر باعث شده تا در یک کارتابل مشترک کلیه اطلاعات ارزشمند سازمان از جمله مستندات، نامه‌ها، فرم‌ها، فایل‌ها، ایمیل‌ها، فکس‌ها و … به گردش در آیند و هر کدام بر اساس فرایند مرتبط در محل مشخصی در دسترس قرار داشته باشند.

دانشنامه سازمانی

پشتیبانی از مدیریت پایگاه دانش سازمانی (دانش نامه سازمانی)

وجود دانشنامه در سازمان‌ها باعث شناسایی دانش و مستندات ارزشمند سازمان و انتقال دانش، تجربیات و مستندات از یک پروژه به پروژه دیگری می‌شود.

زیرسیستم دانشنامه سازمانی فراگستر با الگوبرداری از فراگیرترین پروژه تعریف شده در این زمینه یعنی Wikipedia ، ویژه هر سازمانی طراحی شده است.

یکپارچگی دانشنامه با نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر، این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا دانش خود را در حیطه مشخص شده ثبت و برای دیگر کاربران انتشار داده شود.

 • امکان ایجاد صفحات دانشی طبقه‌بندی شده و دسترسی به درج و ویرایش بر روی صفحه
 • تعریف سطوح دسترسی برای تولید و مشاهده مطالب مندرج
 • امکان نگهداری سوابق تغییرات در مطالب مندرج در هر صفحه
 • دسترسی آسان به مطالب و امکان جستجوی سریع سرفصلها و متون مقالات
 • دسترسی به کاربران جهت تولید و مشاهده دانش تولید شده بر اساس گروه بندی

پشتیبانی از رهگیری نامه‌ها از طریق کد USSD جهت اجرای تکریم ارباب رجوع

مراجعه کنندگان سازمان، پس از دریافت کد استعلام مکاتبات ثبت شده در دبیرخانه یا گیشه میز خدمات الکترونیک (بصورت چاپ فیش یا ارسال پیامک) میتوانند با شماره‌گیری کد USSD سازمان، بصورت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته از گردش نامه‌ها، درخواست‌ها و مکاتباتشان مطلع گردند.

مزیت این قابلیت عدم نیاز به مراجعه حضوری به سازمان یا حتی استفاده از اینترنت برای ارباب رجوعان است.

قابلیت های رهگیری مکاتبات و فرآیندها با USSD

 • پاسخگوی ۷*۲۴ سازمان به مراجعین و مشتریان خود
 • آفلاین بودن تمامی مراحل و عدم نیاز به اینترنت و ارسال به جهت پیگری مکاتبات
 • رایگان بودن این سرویس برای مراجعین
 • عدم نیاز به نصب هیچ‌گونه نرم‌افزار و یا تغییر در تنظیمات تلفن همراه مراجعین
 • ضریب بسیار بالای امنیتی به دلیل استفاده از فضای صوت
 • کاهش سفرهای درون شهری و افزایش خدمات الکترونیک
 • بهره‌مند‌شدن از خدمات، حتی در صورت استفاده از ساده‌ترین تلفن‌های همراه
رهگیری نامه با ussd
برگزاری ویدئو کنفرانس بر بستر اتوماسیون فراگستر

امکان برگزاری ویدئو کنفرانس در بستر اتوماسیون اداری فراگستر

سرویس ویدئو کنفرانس فراگستر، بواسطه اینکه در بستر اتوماسیون اداری ارائه می شود، امکان حضور آسان کاربران مشتری در جلسات مجازی و آنلاین ( اموزشی، دمو و …)  را  بدون نیاز به نصب نرم افزار و وابستگی به سخت افزاری، در هر مکان و زمانی با هر دستگاهی ( کامپیوتر،لپ تاپ، موبایل، تبلت و …) فقط با کلیک بر روی یک لینک فراهم کرده است.

فراگستر میت  بعنوان بستری برای برگزاری جلسات آنلاین، این امکان را به کسب و کارها داده است تا جلسات تصویری یا صوتی بین اعضاء سازمان را آنلاین در اتوماسیون اداری فراگستر، برگزار کنند.

تولید APIهای از پیش آماده جهت ساده سازی ارتباط با سایر سامانه ها

با API فراگستر، شما می‌توانید بطور مستقیم با سرویس‌های فراگستر ارتباط برقرار کرده و در قالب‎ها یا فرمت‌های استاندارد اطلاعات را ارسال، دریافت و مدیریت نمایید.

با استفاده از API های فراگستر بعنوان بستر مکاتبات و تبادلات اسناد سازمان، امکان ارتباط با سایر سیستم‌های موجود در سازمانتان مانند سیستم‌های حقوق و دستمزد، حضور و غیاب، مالی، خرید، فروش و… فراهم شده است.

شما میتوانید تایید و امضای اسناد مالی را از طریق سامانه فراگستر به انجام برسانید. فاکتورهای خرید یا فروش سازمانی را از طریق فراگستر برای کاربران ارسال کنید و هزاران ارتباط دیگر با سامانه فراگستر برقرار کنید.

قابلیت‌های خاص اتوماسیون
فرم ساز و bpms فراگستر

بیشترین سابقه موفق راه‌اندازی سامانه مدیریت فرایندها (BPMS)

فراگستر در زمینه ارائه راهکارهای مدیریت جریان کار (BPMS) با تکیه بر دانش تیم تولید و توسعه خود، اقدام به گسترش و بومی‌سازی راهکارهای مدیریت جریان کار در کنار نرم‌افزار اتوماسیون اداری خود نموده و تجربه بیش از ۱۵ سال پیاده‌سازی فرایندها را در بزرگترین سازمان‌های دولتی و خصوصی در کارنامه خود دارد.

فراگستر به جهت استفاده راحت‌تر کاربران، کارتابل گردش کار مدیریت فرایندها را توسعه داده و محیطی را فراهم کرده تا کاربران در حین کار جهت اداره امور مربوط به مکاتبات و ‌نامه‌نگاری‌های خود بتوانند همزمان فرایندها و روال‌های کاری خود را نیز مدیریت و کنترل نمایند.

بکار گیری رابط کاربری مدرن، جذاب و ساده

انتخاب یک نرم‌افزار اتوماسیون اداری که از تکنولوژی‌های مدرن در طراحی نرم‌افزار استفاده کرده و رابط کاربری مناسب و کاربرپسندی بالایی داشته باشد، در استقرار موفق نرم‌افزار و پذیرش کارکنان بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

کامل بودن در عین سادگی و پرهیز از پیچیدگی در محل قرارگیری منوها، گزینه‌ها، ستون‌ها و سایر اجزای محیط ایجاد یا کارتابل نامه‌ها و یا فرم‌های نمایش نامه و ارجاع نامه در سامانه فراگستر حاصل سال ها کار تخصصی بر روی واسط کاربری سامانه (UI) و در نظر گرفتن تجربه کاربری (UX) هزاران کاربر سامانه در طی دو دهه گذشته می‌باشد.

 • ‌واکنش‌گرا (Responsive) بودن نرم‌افزار
 • رنگ‌بندی مناسب
 • فونت‌های مناسب و خوانا
 • تم قابل تغییر
 • پاسخ‌دهی و جستجوی سریع خواسته‌ها و نیازهای کاربر
 • نمایش اطلاعات کامل و موردنیاز کاربر در محیط نمایش نامه
رابط کاربری ساده اتوماسیون
راهنمای آموزشی آنلاین

سهولت استفاده از انواع فیلمها و راهنماهای آموزشی طبقه‌بندی شده بصورت آنلاین و آفلاین

از دیگر امکانات اتوماسیون اداری فراگستر، مخزن گسترده‌ای از فیلمهای ارزنده آموزشی در محیط نرم افزار است که دسترسی آسانتر و سریعتر به محتواهای آموزشی را برای کاربران مهیا نموده است. همچنین سازمانها با استفاده از این امکان با کمترین وابستگی به فضا و زیرساخت‌های آموزش می‌توانند شرایط آموزشی سامانه را برای کاربران خود فراهم نمایند.

راهنمای آنلاین و آفلاین سامانه در دسته‌بندی های زیر طبقه‌بندی شده تا کاربران هر سطح مناسب‌ترین محتوای آموزشی را در اختیار داشته باشند.

 • فیلم‌های آموزش اتوماسیون اداری به تفکیک سطوح کاربری
  فیلم‌های مدیران میانی و کارشناسان / فیلم‌های کاربران دبیرخانه / فیلم‌های مسئولین دفاتر / فیلم‌های مدیران ارشد سازمان / فیلم‌های راهبران سیستم
 • فیلم‌های آموزش فرم ساز و مدیریت فرآیندها
  آموزش مدلسازی فرایندها / آموزش ساخت فرم‌ها و قوانین جریان کار / آموزش پیشرفته راهبری سامانه / آموزش گزارش ساز

تجربه پیاده‌سازی گسترده فراگستر در سازمانهای دولتی و خصوصی

مشتریان فراگستر را طیف وسیعی از سازمان‌ها، شرکت‌ها و مؤسسات دولتی و خصوصی در ابعاد بزرگ، متوسط و کوچک در حوزه‌های مختلف زیر تشکیل می‌دهند:

ادارات و سازمان‌های دولتی، بانک‌ها، موسسات مالی و اعتباری، بیمه و شرکت‌های تابعه، دانشگاه‌ها و موسسات آموزشی و پژوهشی، شرکت‌های هولدینگی، شرکت‌های مهندسی، شرکت‌های تولیدی، شرکت‌های خدماتی، خودرو و قطعات خودرو، استانداری‎ها، شهرداری‌ها و سازمان‌های وابسته، موسسات و شرکت‌های بازرگانی، پیمانکاران عمرانی، مهندسین مشاور و بازرسی، فناوری اطلاعات و شبکه‌های کامپیوتری، مراکز فرهنگی و هنری و ورزشی، مراکز درمانی و بیمارستانی، صنایع دارویی و تجهیزات پزشکی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع برق، الکترونیک و مخابرات، خبرگزاری و چاپ و نشریات، صنایع مواد غذایی و آشامیدنی، خدمات مسافرتی، رفاهی، هتل‌ها و مراکز تجاری و گردشگری، حمل و نقل (زمینی، ریلی، هوایی، دریایی) و…

محصولات فراگستر در تمام استان‌های ایران بالغ بر ۲۶۰۰ سازمان مشتری و با بیش از ۶۰۰ هزار کاربر، گستردگی یافته و در این راستا رضایت مشتریان همیشه اصلی‌ترین هدف مدیران و کارکنان فراگستر بوده و رضایتنامه های آنان، بعنوان گنجینه‌ای ارزشمند و سراسر افتخار برای ما است.

آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستیم!

همین حالا درخواست خود را ثبت کنید

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)