آماده سازی زیرساخت و نصب نرم‌افزار

مهمترین خدماتی که در این مرحله ارائه می‌شود:

مشاوره‌ در حوزه تامین زیرساخت

بمنظور نصب نرم‎افزار اتوماسیون اداری و فرآیندها لازم است بستر شبکه‌ای مناسب در قلمرو طرح پروژه مورد نظر مشتری مهیا باشد تا فراگستر بتواند نرم‎افزار اتوماسیون اداری و فرایندها را برروی این بستر نصب نماید.

نصب نرم افزار

پس از آماده‎سازی زیرساخت توسط مشتری، نرم افزار اتوماسیون اداری و کلیه‌ی نرم‌افزارهای جانبی مورد نیاز، توسط کارشناسان فراگستر بر روی سرور سازمان نصب، آزمایش و تحویل می‌گردد.

تبدیل اطلاعات (Convert)

در صورت نیاز به تبدیل اطلاعات از نرم‎افزار قبلی به نرم‌افزار جدید در حوزه مکاتبات و نامه‌ها، پس از بررسی کارشناسان فنی فراگستر و شفاف‌سازی آن در قرارداد، اطلاعات قبلی به پایگاه داده جدید منتقل می‌شود.

مشاوره تامین زیرساخت

مشاوره‌ در حوزه تامین زیرساخت سرور

مشاوره‌ در حوزه تامین زیرساخت سرور

بمنظور نصب نرم‎افزار اتوماسیون اداری و فرآیندها لازم است بستر شبکه‌ای مناسب در قلمرو طرح پروژه مورد نظر مشتری مهیا باشد تا فراگستر بتواند نرم‎افزار اتوماسیون اداری و فرایندها را برروی این بستر نصب نماید.

از عواملی که در بهبود اجرای سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها مؤثر است، می‌توان به نوع پردازشگر سرور (CPU)، میزان حافظه و فضای ذخیره‌سازی آن (Hard)، نوع و تعداد کارت‌های شبکه‌، تعداد Clientها، حجم اطلاعات، تعداد سیستم‌ها، توپولوژی شبکه و مشخصات سخت‎افزاری شبکه و هر یک از Client‎ها اشاره کرد.

قبل از آغاز عملیات نصب، طرح پیشنهادی فراگستر برای همبندی (قرار گرفتن سرور ها کنار هم) و همچنین مشخصات سخت افزاری سرور(های) مورد نیاز در دو وضعیت حداقلی (Minimum) و حالت بهینه (Optimum) جهت بهره‌برداری مناسب از نرم‌افزار اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر، به نماینده مشتری اعلام می‌شود.

پس از آماده‌سازی زیر ساخت توسط سازمان مشتری براساس تعداد کاربر همزمان خریداری شده (تعداد کاربر قابل تعریف، ملاک پیش نیاز سخت افزاری نمی‌باشد)، نرم‌افزار بر روی سرور سازمان نصب خواهد شد.

توجه: پیش نیاز سخت‌افزاری تهیه شده بر مبنای اطلاعات پایه خام می‌باشد و در صورتیکه اطلاعات و پایگاه داده از نرم‌افزار قبلی  کانورت شود با توجه به نظر کارشناس فنی فراگستر، پیش‌نیاز سخت‌افزاری تغییر پیدا خواهد کرد.

آماده‌سازی و تهیه سخت‌افزار موردنیاز سرور، کاملاً برعهده سازمان مشتری می‌باشد و فراگستر با توجه به تجربه‌ی نصب و پیاده‌سازی سیستم در طیف وسیعی از سازمانهای ایرانی با وسعت سازمانی و حجم اطلاعات مختلف در این زمینه می‌تواند مشاوره‌های لازم را به مشتری ارائه نماید.

نصب نرم‌افزار بر روی سرور سازمان مشتری

پس از آماده‎سازی زیرساخت توسط مشتری، نرم افزار اتوماسیون اداری و کلیه‌ی نرم‌افزارهای جانبی مورد نیاز نظیر پایگاه داده و … توسط کارشناس(ان) فراگستر بر روی سرور سازمان به یکی از ۲ روش‌ زیر نصب، آزمایش و تحویل مدیر سیستم می‌گردد.

حضوری در محل سازمان

در این روش بعد از انجام هماهنگی‎های لازم، کارشناسان فراگستر در محل سازمان مشتری حضور می‎یابند. کلیه‎ی هماهنگی‎های لازم در حوزه درون سازمانی می‎بایست توسط مدیران پروژه انجام پذیرد.

از راه دور (Remote)

در این روش عملیات نصب بصورت از راه دور (ریموت) انجام می‌شود. این امکان از طریق استقرار IP Valid اینترنتی بر روی سرور یا استفاده از نرم‎افزارهای Remote ممکن می‎گردد. با توجه به حجم کار و حساسیت امر، سازمان مشتری لازم است پهنای باند و زیرساخت مناسبی برای این مهم در نظر گرفته باشد.

توصیه اکید می‎شود به جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل، از تغییر و یا نصب مجدد برنامه‎های موجود خودداری گردد و درصورت لزوم حتما با کارشناسان فنی فراگستر هماهنگی‎های لازم انجام پذیرد.

در انتهای این مرحله، فرم صورتجلسه‎ی نصب توسط کارشناسان فراگستر تهیه و تاییدیه نصب نرم‎افزارهای نصب شده روی سرور مربوطه، توسط مدیر پروژه صورت می‎گیرد. این صورتجلسه به منزله صحه‎گذاری بر نصب سیستم بر روی سخت‌افزار سرور مشتری بوده  و بدیهی است فراگستر متعهد به آموزش و رفع هرگونه اشکال احتمالی در محدوده کارکرد سیستم خواهد بود.

تنظیمات تهیه نسخه پشتیبان از پایگاه داده سیستم مطابق با نیاز مشتری در هنگام نصب سیستم‎ از سوی فراگستر انجام و به مدیر سیستم تحویل خواهد شد.

پس از انجام موفقیت آمیز نصب نرم‌افزار بر روی سرور، دوره پشتیبانی رایگان (گارانتی) نرم‌افزار به مدت حداقل ۶ ماه آغاز می‌شود.

نصب نرم‌افزار برروی سرور

نصب نرم‌افزار
بر روی سرور

کانورت اطلاعات

تبدیل اطلاعات از نرم‌افزارقبلی به نرم‌افزار جدید (Convert)

تبدیل اطلاعات از نرم‌افزارقبلی به نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر

تبدیل اطلاعات از نرم‎افزار قبلی سازمان (Convert)، فرآیندی است که به پیاده‎سازی سریعتر نرم‎افزار جدید کمک شایانی خواهد کرد. پس از بررسی متخصصان فنی فراگستر، امکان پذیر بودن، هزینه‌های مربوطه و میزان اطلاعات قابل کانورت در حوزه مکاتبات و نامه‌ها از پایگاه داده نرم افزار قبلی به سیستم اتوماسیون اداری فراگستر  به مدیر پروژه مشتری اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام عملیات Convert، پس از نصب نرم‌افزارها، اطلاعات قبلی کانورت و به پایگاه داده جدید منتقل خواهد شد.

کانورت اطلاعات صرفا در حوزه مکاتبات و نامه‌ها و متناظر با فیلدهای اطلاعاتی موجود در پایگاه داده نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر انجام خواهد شد.

نصب نرم‌افزار اتوماسیون اداری

آماده‌سازی زیرساخت و نصب نرم‌افزار

نظارت بر استقرار و آموزش

پشتیبانی نرم‌افزار اتوماسیون اداری

خدمات پشتیبانی

guest
ایمیل شما منتشر نخواهد شد
۸ پیام ها
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده تمام پیام ها
۴۲۶۲۳ (۰۲۱)