آماده سازی زیرساخت و نصب نرم‌افزار

مهمترین خدماتی که در این مرحله ارائه می‌شود:

مشاوره‌ در حوزه تامین زیرساخت

بمنظور نصب نرم‎افزار اتوماسیون اداری و فرآیندها لازم است بستر شبکه‌ای مناسب در قلمرو طرح پروژه مورد نظر مشتری مهیا باشد تا فراگستر بتواند نرم‎افزار اتوماسیون اداری و فرایندها را برروی این بستر نصب نماید.

نصب نرم افزار

پس از آماده‎سازی زیرساخت توسط مشتری، نرم افزار اتوماسیون اداری و کلیه‌ی نرم‌افزارهای جانبی مورد نیاز، توسط کارشناسان فراگستر بر روی سرور سازمان نصب، آزمایش و تحویل می‌گردد.

تبدیل اطلاعات (Convert)

در صورت نیاز به تبدیل اطلاعات از نرم‎افزار قبلی به نرم‌افزار جدید در حوزه مکاتبات و نامه‌ها، پس از بررسی کارشناسان فنی فراگستر و شفاف‌سازی آن در قرارداد، اطلاعات قبلی به پایگاه داده جدید منتقل می‌شود.

مشاوره تامین زیرساخت

مشاوره‌ در حوزه تامین زیرساخت سرور

مشاوره‌ در حوزه تامین زیرساخت سرور

بمنظور نصب نرم‎افزار اتوماسیون اداری و فرآیندها لازم است بستر شبکه‌ای مناسب در قلمرو طرح پروژه مورد نظر مشتری مهیا باشد تا فراگستر بتواند نرم‎افزار اتوماسیون اداری و فرایندها را برروی این بستر نصب نماید.

از عواملی که در بهبود اجرای سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها مؤثر است، می‌توان به نوع پردازشگر سرور (CPU)، میزان حافظه و فضای ذخیره‌سازی آن (Hard)، نوع و تعداد کارت‌های شبکه‌، تعداد Clientها، حجم اطلاعات، تعداد سیستم‌ها، توپولوژی شبکه و مشخصات سخت‎افزاری شبکه و هر یک از Client‎ها اشاره کرد.

قبل از آغاز عملیات نصب، طرح پیشنهادی فراگستر برای همبندی (قرار گرفتن سرور ها کنار هم) و همچنین مشخصات سخت افزاری سرور(های) مورد نیاز در دو وضعیت حداقلی (Minimum) و حالت بهینه (Optimum) جهت بهره‌برداری مناسب از نرم‌افزار اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر، به نماینده مشتری اعلام می‌شود.

پس از آماده‌سازی زیر ساخت توسط سازمان مشتری براساس تعداد کاربر همزمان خریداری شده (تعداد کاربر قابل تعریف، ملاک پیش نیاز سخت افزاری نمی‌باشد)، نرم‌افزار بر روی سرور سازمان نصب خواهد شد.

توجه: پیش نیاز سخت‌افزاری تهیه شده بر مبنای اطلاعات پایه خام می‌باشد و در صورتیکه اطلاعات و پایگاه داده از نرم‌افزار قبلی  کانورت شود با توجه به نظر کارشناس فنی فراگستر، پیش‌نیاز سخت‌افزاری تغییر پیدا خواهد کرد.

آماده‌سازی و تهیه سخت‌افزار موردنیاز سرور، کاملاً برعهده سازمان مشتری می‌باشد و فراگستر با توجه به تجربه‌ی نصب و پیاده‌سازی سیستم در طیف وسیعی از سازمانهای ایرانی با وسعت سازمانی و حجم اطلاعات مختلف در این زمینه می‌تواند مشاوره‌های لازم را به مشتری ارائه نماید.

نصب نرم‌افزار بر روی سرور سازمان مشتری

پس از آماده‎سازی زیرساخت توسط مشتری، نرم افزار اتوماسیون اداری و کلیه‌ی نرم‌افزارهای جانبی مورد نیاز نظیر پایگاه داده و … توسط کارشناس(ان) فراگستر بر روی سرور سازمان به یکی از ۲ روش‌ زیر نصب، آزمایش و تحویل مدیر سیستم می‌گردد.

حضوری در محل سازمان

در این روش بعد از انجام هماهنگی‎های لازم، کارشناسان فراگستر در محل سازمان مشتری حضور می‎یابند. کلیه‎ی هماهنگی‎های لازم در حوزه درون سازمانی می‎بایست توسط مدیران پروژه انجام پذیرد.

از راه دور (Remote)

در این روش عملیات نصب بصورت از راه دور (ریموت) انجام می‌شود. این امکان از طریق استقرار IP Valid اینترنتی بر روی سرور یا استفاده از نرم‎افزارهای Remote ممکن می‎گردد. با توجه به حجم کار و حساسیت امر، سازمان مشتری لازم است پهنای باند و زیرساخت مناسبی برای این مهم در نظر گرفته باشد.

توصیه اکید می‎شود به جهت جلوگیری از بروز هرگونه مشکل، از تغییر و یا نصب مجدد برنامه‎های موجود خودداری گردد و درصورت لزوم حتما با کارشناسان فنی فراگستر هماهنگی‎های لازم انجام پذیرد.

در انتهای این مرحله، فرم صورتجلسه‎ی نصب توسط کارشناسان فراگستر تهیه و تاییدیه نصب نرم‎افزارهای نصب شده روی سرور مربوطه، توسط مدیر پروژه صورت می‎گیرد. این صورتجلسه به منزله صحه‎گذاری بر نصب سیستم بر روی سخت‌افزار سرور مشتری بوده  و بدیهی است فراگستر متعهد به آموزش و رفع هرگونه اشکال احتمالی در محدوده کارکرد سیستم خواهد بود.

تنظیمات تهیه نسخه پشتیبان از پایگاه داده سیستم مطابق با نیاز مشتری در هنگام نصب سیستم‎ از سوی فراگستر انجام و به مدیر سیستم تحویل خواهد شد.

پس از انجام موفقیت آمیز نصب نرم‌افزار بر روی سرور، دوره پشتیبانی رایگان (گارانتی) نرم‌افزار به مدت حداقل ۶ ماه آغاز می‌شود.

نصب نرم‌افزار برروی سرور

نصب نرم‌افزار
بر روی سرور

کانورت اطلاعات

تبدیل اطلاعات از نرم‌افزارقبلی به نرم‌افزار جدید (Convert)

تبدیل اطلاعات از نرم‌افزارقبلی به نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر

تبدیل اطلاعات از نرم‎افزار قبلی سازمان (Convert)، فرآیندی است که به پیاده‎سازی سریعتر نرم‎افزار جدید کمک شایانی خواهد کرد. پس از بررسی متخصصان فنی فراگستر، امکان پذیر بودن، هزینه‌های مربوطه و میزان اطلاعات قابل کانورت در حوزه مکاتبات و نامه‌ها از پایگاه داده نرم افزار قبلی به سیستم اتوماسیون اداری فراگستر  به مدیر پروژه مشتری اعلام خواهد شد.

در صورت نیاز به انجام عملیات Convert، پس از نصب نرم‌افزارها، اطلاعات قبلی کانورت و به پایگاه داده جدید منتقل خواهد شد.

کانورت اطلاعات صرفا در حوزه مکاتبات و نامه‌ها و متناظر با فیلدهای اطلاعاتی موجود در پایگاه داده نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر انجام خواهد شد.

نصب نرم‌افزار اتوماسیون اداری

آماده‌سازی زیرساخت و نصب نرم‌افزار

نظارت بر استقرار و آموزش

پشتیبانی نرم‌افزار اتوماسیون اداری

خدمات پشتیبانی

Subscribe
Notify of
guest
ایمیل شما منتشر نخواهد شد
۱۰ پیام ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام پیام ها
حمید بخشی
حمید بخشی
۶ ماه قبل

با درود و آرزوی سلامتی
شرکت ما سیستم تحت وب اتوماسیون شما را نصب و راه اندازی کرده ولی امکان اتصال از خارج از دفتر شرکت امکان ندارد با توجه به اینکه کار ما عمدتا خارج از مرکز شرکت میباشد این مطلب معضل بزرگی برای پرسنل شده و متاسفانه شرکت قرارداد پشتیبان هم ندارد.لطفا در صورت امکان راهنمایی بفرمایید. تندرست و سربلند باشید. حمید بخشی مهندسین مشاور طرح برازمان اشل

محمداسماعیل لطفی رضوانده
محمداسماعیل لطفی رضوانده
پاسخ به  حمید بخشی
۶ ماه قبل

سلام بر شما
لطفاً این پرسش رو از طریق سامانه تیکتینگ برای ما ارسال کنید تا بخش پشتیبانی پاسخ رو برای شما ارسال کنند.
سپاس.

امیر
امیر
۱ سال قبل

سلام .. چرا پیش نمایش نامه ها وقتی امضا و ارسال میشه نمیاد ؟ فقط مینویسه در حال تبدیل نامه به عکس ولی هیچی نشون نمیده

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  امیر
۱ سال قبل

سلام بر شما

لطفاً این پرسش رو از طریق سامانه تیکتینگ برای ما ارسال کنید تا بخش پشتیبانی پاسخ رو برای شما ارسال کنند.
سپاس

رجب زاده
رجب زاده
۲ سال قبل

سلام. کانورت اطلاعات از اکسل هم امکانپذیر هست؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  رجب زاده
۲ سال قبل

سلام بر شما
برای انتقال و convert اطلاعات سابق معمولا از پایگاه داده سامانه قبلی برای انتقال اطلاعات استفاده می شود. ولی امکان این که از فایل اکسل هم انتقال اطلاعات اتفاق بیفتد هست. البته این فایل اکسل باید به صورت موردی بررسی شود که اطلاعات و کارکترها و داده‌های داخل اکسل تداخل و تناقضی نداشته باشند و بعد از بررسی فایل اکسل می‌توان اظهار نظر دقیق کرد.

زمانی
زمانی
۲ سال قبل

سلام وقتتون بخیر
بعد از اینکه لایسنس رو تهیه میکنیم انقضا داره؟ یا دائمی هست؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  زمانی
۲ سال قبل

سلام وقت شما هم بخیر
لایسنس سامانه فراگستر برای سازمان خریدار، مادام العمر خواهد بود و انقضا ندارد. ولی ارائه خدمات پشتیبانی و پاسخگویی به سوالات و درخواست های مشتریان نیازمند قرارداد فعال پشتیبانی هست.

آذرخش
آذرخش
۲ سال قبل

درود. زمانی که نرم افزار رو خریدیم، چقدر طول میکشه که اتوماسیون در شرکت ما مستقر بشه و بتونیم باهاش کار کنیم؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  آذرخش
۲ سال قبل

سلام بر شما.
از زمانی که خرید شما تکمیل بشه و سرورها برای نصب در اختیار تیم فنی فراگستر قرار بگیره، کار نصب توسط نیروهای ما فوراً و ظرف یکی دو روز انجام میشه. اما برای استفاده از سامانه نیاز به آموزش راهبران سیستم هم هست که زمانش بسته به اندازه سازمان شما و نیازمندیش داره. به علاوه اگر نیاز به انتقال اطلاعات سابق هم داشته باشین، اون هم یک زمانی میبره. مدت زمان لازم برای این ۲ مورد در فرآیند فروش مشخص میشن. بعد از اتمام آموزش‌ها، راهبران سازمان میتونن شروع کنند به تعریف کاربران و اطلاعات پایه سازمان که مدت زمان لازم برای اینکار هم بستگی به چابکی سازمان و سرعت اونها در تعریف اطلاعات پایه داره و انجام اون حتی در یک روز هم ممکن هست. بعد از این مرحله کاربران میتونند شروع به استفاده از سیستم کنن.

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)