زیرسیستم‌های حوزه‌ی فرم ساز و مدیریت فرایند فراگستر

نقشه‌ی راهی که با تولید زیرسیستم‌های مختلف در حوزه مدیریت فرآیندهای سازمانی تولید نموده‌ایم، کمک می‌کند حسب آمادگی و امکانات فعلی و بصورت گام به گام تا رسیدن به هدف نهایی در خصوص اجرای مکانیزه و بهبود مستمر فرآیندهای سازمانی، همراه کسب و کار شما باشد.

زیرسیستم مدیریت فرآیند کسب و کار (BPMS) یک راهکار نرم‌افزاری قدرتمند در سطح سازمان برای خودکارسازی وظایف تکراری، مدیریت پردازش‌های اساسی و مدیریت منطق‌های فرآیندی است. ابزارهای فرم‌ساز و مدل‌ساز داخل BPMS، این امکان را فراهم می‌آورد تا فرم‌ها به طور خودکار در مسیر مشخص و با توجه به دسترسی‌های اعمال شده گردش داشته باشند.

زیرسیستم فرم ساز با هدف ساده‌سازی مراحل طراحی و ساخت فرم های اطلاعاتی ساده تا پیشرفته بدون نیاز به دانش برنامه‌نویسی و با قابلیت Drag and Drop تولید شده است. این زیرسیستم، فرآیند گردآوری و گردش اطلاعات را در قالب فرم، برای کاربران تسهیل می‌کند و امکان تحلیل و استخراج گزارشات از اطلاعات جمع‌آوری شده را فراهم می‌آورد.

زیرسیستم پیشخوان خدمات کارکنان دارای فرمهای اطلاعاتی ۱۰۰% آماده و برنامه نویسی شده در سیستم است که سازمان را از تهیه نرم‌افزارهای فرم‌ساز یا فرآیندساز بی‌نیاز می‌کند و کاربران براحتی می‌توانند فرم‌ها را در کارتابل اتوماسیون، فراخوانی و به گردش درآورند.

زیرسیستم تاییدهای نامحدود و چندامضایی، کمک می‌کند که اسنادی نظیر صورتجلسات، قراردادها و … که نیاز به اخذ تاییدیه و امضا از چندین نفر را دارد، براحتی در اتوماسیون به گردش درآیند و امضاها و تاییدات لازم آنها اخذ گردد.

زیرسیستم‌های اتوماسیون کسب و کار فراگستر

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)