سری دوم کارگاه هم‌افزایی و تحول خدمات

سری دوم کارگاه “هم‌افزایی و تحول خدمات” در شرکت فراگستر برگزار شد

دومین کارگاه از مجموعه کارگاه‌های فراگستر با موضوع “کارگاه هم‌افزایی و تحول خدمات” بمنظور هم‌اندیشی با ذی‌نفعان و مشتریان و  ارزیابی کیفیت خدمت‌رسانی از نگاه آنها، روز دوشنبه ۹آذر در شرکت فراگستر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فراگستر، در بخش اول این کارگاه ۴ ساعته آقای مهندس علیرضا معمارزاده، قائم‌مقام مدیرعامل فراگستر ضمن خوش آمدگویی به نمایندگان سازمانهای مشتری به تشریح رویکردهای این کارگاه پرداخته و اعلام نمود: فراگستر سعی دارد با تشکیل منظم جلسات “هم اندیشی تحول خدمات” ، در ارتباطی نزدیک با مشتریان به بهترین تجارب کاربری در خصوص سیستم ها و زیر ساخت خدمات توسعه یافته در فراگستر دست یابد، در ادامه زیر ساختهایی که برآمده از سری اول کارگاه‌های “هم اندیشی تحول خدمات” بود در قالب گزارشی در اختیار حاضرین در جلسه قرار گرفت.

پس از سخنرانی اولیه، حاضرین در جلسه به چندین سوال محوری که از سوی فراگستر مطرح شد پاسخ دادند و تجربیات و ایده آل های خود را در خصوص استفاده بهینه از نرم‌افزارها و خدمات پشتیبانی مطرح نمودند.

بنا به اعلام جناب آقای مهندس معمارزاده مقرر شد پس از اتمام این دوره از کارگاه‌ها تصمیمات استراتژیکی که بر‌آمده از برگزاری این دوره از جلسات می‌باشد به صورت عمومی در اختیار تمام کاربران و مشتریان فراگستر قرار گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: