مهلت پاسخگویی ارجاع برحسب تعطیلات

جدیدترین قابلیتهای نسخه ۶ – مهلت پاسخگویی ارجاع برحسب تعطیلات

در نسخه جدید سامانه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیند های فراگستر، امکان تعیین مهلت پاسخگویی بر حسب تقویم (کاری) و با احتساب تعطیلات تقویمی و  روزهای کاری اضافه شده است.

حتماً برای شما پیش آمده که بخواهید برای نامه‌ای مهلت پاسخگویی تعیین نمایید. در این صورت در فرم ارجاع می‌توانستید از امکان تعیین مهلت پاسخگویی استفاده نمایید.

بعنوان مثال در گذشته اگر برای نامه‌ای می‌خواستید مهلت پاسخگویی ۲ روزه تعیین نمایید. اگر در انتهای هفته یا قبل از تعطیلات تقویمی می‌خواستید این کار را انجام دهید بدیهی است که باید مهلت مدنظرتان را با احتساب این ایام در تقویم تعیین می‌کردید تا مهلت پاسخگویی در روزهای کاری قرار داشته باشد.

مهلت پاسخگویی ارجاع

 

اکنون برای ایجاد راحتی بیشتر کاربر، در فرم تعیین “نوع فوریت ارجاع” در زیر ساخت اتوماسیون اداری امکان تعیین مهلت پاسخگویی به ازای تعریف انواع فوریت ایجاد گردیده است، یعنی اگر شما نامه‌ای با فوریت ارجاع (فوری) ارجاع می‌کردید بطور خودکار مهلت پاسخگویی معادل که برای این نوع فوریت در فرم “نوع فوریت ارجاع”  قابل تعریف است درج میشد مثلاً ۲ روز.

مهلت پاسخگویی ارجاع

 

حال در همان فرم “نوع فوریت ارجاع” امکانی اضافه شده که شما می‌توانید روز کاری را از روز تقویمی جدا کنید.

مهلت پاسخگویی ارجاع

 

روز تقویمی معادل همان ترتیب ایام هفته است ولی در روز کاری با تعیین و انتساب تقویم تعطیلات (که در بخش زیر ساخت اتوماسیون اداری و فرم تعریف تقویم‌ها قابل تعریف می‌باشد) می‌‎توانید در هنگام ارجاع نامه بطور خودکار ایام تعطیل انتهای هفته و یا ایام تعطیلی تقویمی را در محاسبه مهلت پاسخگویی دخیل کنید.

مهلت پاسخگویی ارجاع

 

بعنوان مثال اگر در تقویم کاری شرکت بهره‌بردار از سامانه اتوماسیون اداری فراگستر، پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها تعطیل تعریف شده باشد و همچنین در روز شنبه هم یک تعطیل تقویمی (مثلاً عید نیمه شعبان) وجود داشته باشد و تعریف شده باشد، اگر کاربر بخواهد نامه‌ای را با نوع فوریت ارجاع فوری (فرضاً برای فوریت ارجاع فوری ۲ روز مهلت تعیین شده باشد) را روز چهارشنبه ساعت ۱۰ صبح ارجاع نماید، برای این نامه تا روز دوشنبه هفته بعد ساعت ۱۰ مهلت پاسخگویی در نظر گرفته خواهد شد.

 

مهلت پاسخگویی ارجاع

 

منتظر قسمت‌های بعدی آموزش باشید…

 

اگر می‌خواهید این قابلیت جدید برای شما نیز فعال شود؛ اتوماسیون اداری خود را بروزرسانی کنید…


آیا علاقمند به دریافت منظم آموزشهای نسخه جدید اتوماسیون اداری فراگستر هستید؟ با عضویت در کانال تلگرام فراگستر یا خبرنامه ایمیلی ما، این آموزشها را دنبال کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: