Red Hat سیستم جامع BPM ارائه کرد

شرکت Red Hat به کمک یکی از زیرمجموعه‌های خود موسوم به Polymita که سال ۲۰۱۲ میلادی آن را خریداری کرده بود، قابلیت‌های جدیدی را به مجموعه نرم‌افزاری مدیریت فرآیند کسب و کار خود افزود و این بسته جامع را به عنوان گزینه مناسب در حوزه خدمات BPM در اختیار سازمان‌ها قرار دارد.

“فیل سیمسون”(Phil Simpson) مدیر بازاریابی محصولات Red Hat در این خصوص توضیح داد: «ما موفق شدیم به‌جای پرداختن به قابلیت‌ها و ابزارهای داخلی، فناوری‌های پیشرفته شرکت Polymita را در اختیار بگیریم و آن را در اختیار بازار جهانی بگذاریم.»

او در ادامه گفت: «شرکت Polymita فناوری‌ها و قابلیت‌های فراوانی را در اختیار ما می‌گذارد که با شرایط کسب و کارها سازگاری فراوان دارد».

2- Red Hat (1)

سیستم جامع JBoss BPM Suite 6 integrates که به عنوان نرم‌افزار مدیریت فرآیند کسب و کارها در شرکت Polymita به تولید می‌رسد، در کنار Red Hat JBoss BRMS به عنوان نرم‌افزار مدیریت سازمانی این شرکت و مبتنی بر موتور هوشمند متن‌باز جاوا موسوم به jBPM برای سازمان‌ها ارایه شده است.

“کارل لِهمَن”(Carl Lehmann) مدیر تحقیقات حوزه BPM در مرکز ۴۵۱ Reasearch در این خصوص گفت: «عرضه این محصول یک اقدام بزرگ و قابل ملاحظه برای Red Hat محسوب می‌شود.»

او توضیح داد، با توجه به اینکه دو سیستم BRMS و jBPM هم‌اکنون در کنار یکدیگر مورد استفاده قرار می‌گیرند همچنان قابلیت‌ها و توانمندی‌های دیگر باید در این زمینه ارائه شود.

نرم‌افزار BPM قادر است خدمات اتوماسیون گردش کاری در سازمان را ارایه دهد و به ‌تنهایی به‌ جای چند ابزار و نرم‌افزار مورد استفاده قرار گیرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: