دولت الکترونیک

یکپارچگی سیتاد با نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر

زمان تقریبی مطالعه: ۱ دقیقه

در راستای سرعت، سهولت و دقت در تعاملات و تبادلات فراسازمانی، سامانه پیگیری و استعلام الکترونیکی دولت با نام اختصاری سپاد بر روی شبکه اختصاصی دولت راه اندازی گردید. هدف از ایجاد این سامانه ارتباط دو سویه و پیگیری برخط مکاتبات به ویژه پی نوشته های ریاست جمهوری در کلیه وزارتخانه ها، سازمانهای و استانداری ها در سراسر کشور می باشد.

با استفاده از این سامانه می‌توان کلیه مکاتبات را رصد و همچنین میزان توقف احتمالی نامه‌ها را مشخص و اعلام کرد.این سامانه در نشست خبری حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهور کشورمان در پایان سفر به استان خراسان جنوبی رونمایی شد.

بمنظور پیگیری و تسریع در ارسال مکاتبات با بهره گیری از فناوری اطلاعات و ارتباطات سامانه سیتاد با هدف بهبود خدمات و ارائه اطلاعات به ارباب رجوع و همچنین بالا بردن بهره وری دستگاه های اجرایی راه اندازی شده است.

نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر که طیف وسیعی از سازمان ها و دستگاه ها اجرایی کشور از آن بهره می برند به قابلیت پشتیبانی از سامانه سیتاد مجهز گردید. به گزارش روابط عمومی فراگستر، اضافه کردن این قابلیت در نرم افزار اتوماسیون اداری با همکاری دبیرخانه ریاست جمهوری و تیم فراگستر در کارگروه سامانه سپاد انجام گرفته است. این سامانه میتواند نقش بسزایی در توانمند سازی سیستم اداری کشور ایفا نماید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: