تشکیلات مرکزی خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران

با سلام ، احتراماً بدینوسیله رضایت خانه کارگر را از نرمافزار اتوماسیون اداری شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر اعلام داشته و از زحمات کارشناس مربوطه کمال تشکر را داریم.

تشکیلات مرکزی خانه کارگر جمهوری اسلامی ایرانwww.workerhouse.ir
شرکت ساختمانی و تاسیساتی واریان

با سلام ، احتراماً پیرو برگزاری جلسات نصب و آموزش نرم‌افزار اتوماسیون اداری جهت شرکت واریان و کاربران این شرکت، بدینوسیله رضایتمندی خود را از نحوه ارائه و کیفیت آموزشی اعلام میداریم.

شرکت ساختمانی و تاسیساتی واریان
شرکت بیمه نوین

با سلام و احترام، ضمن قدردانی از زحمات کارکنان شرکت محترم فراگستر به‌ویژه جنب آقایان زارعیان و خطیبی، بدینوسیله مراتب رضایت خود را از عملکرد شرکت فراگستر در خصوص راه‌اندازی نرم‌افزار اتوماسیون اداری و ارائه خدمات مربوطه اعلام  میدارم.

موسسه کودکان هوشمند

شرکت بیمه نوینwww.novininsurance.com
هولدینگ رشد پایدار ایرانیان

با سلام و احترام، از آنجایی که نرم‌افزار فراگستر در این شرکت برپا میباشد و اثر‌پذیری آن در روند رشد این شرکت نمایان است، بدینوسیله مراتب قدردانی و سپاس اینجانب را از حسن همکاری و خدمات خالصانه اعلام نمایید.

موسسه کودکان هوشمند

هولدینگ رشد پایدار ایرانیانrpi.co.ir
موسسه کودکان هوشمند

بدینوسیله از همکاری صمیمانه و پیگیری مداوم شما در زمینه راه‌اندازی و آموزش نرم‌افزار اتوماسیون اداری در موسسه کودکان هوشمند قدردانی می‌نماییم.

موسسه کودکان هوشمند

موسسه کودکان هوشمندwww.iranskids.com/
شرکت زر رویان پارس

احتراماً بدینوسیله مراتب رضایتمندی خود را از عملکرد شرکت فراگستر در خصوص راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری در این مرکز و نیز پشتیبانی و ارائه خدمات مربوطه اعلام میدارم.

زر رویال پارس

شرکت زر رویان پارسZar Royan Pars
اتحادیه مرکزی مرغداری میهن

احتراماً بدینوسیله مراتب رضایتمندی خود را از عملکرد شرکت فراگستر در خصوص راه اندازی نرم افزار اتوماسیون اداری در این مرکز و نیز پشتیبانی و ارائه خدمات مربوطه اعلام میدارم.

بهسان افزار

اتحادیه مرکزی مرغداری میهنwww.mihanunion.ir/
شرکت فاتح کیمیا صنعت

بدینوسیله مراتب رضایتمندی خود را از عملکرد شرکت فراگستر در خصوص  راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری و BPMS در این مرکز و نیز پشتیبانی و ارائه خدمات مربوطه اعلام میدارد.

شرکت فاتح کیمیا صنعت
شرکت بهسام افزار تهران

احتراماً ضمن تشکر، شرکت بهسان افزار تهران  قدردانی و ابراز رضایت خود را  از نحوه استقرار، آموزش و عملیاتی کردن نرم افزار BPMS فراگستر اعلام میدارد.

بهسان افزار

شرکت بهسام افزار تهرانwww.freeshops.ir
شرکت فروشگاه های آزاد شاهد

در راستای فرآیند اجرایی شدن قرارداد خرید و پیاده سازی نرم افزار BPMS و اتوماسیون اداری، بدینوسیله این شرکت رضایت خود را از فرآیند آموزش نرم افزار اتوماسیون اداری توسط کارشناس مربوطه اعلام میدارد.

فراز عمران تدبیر

شرکت فروشگاه های آزاد شاهدwww.freeshops.ir
شرکت خدماتی، آموزشی، تحقیقاتی مرجعان خاتم

احتراماً ضمن تشکر از همکاریهای به عمل آمده در مراحل فروش، نصب و آموزش و بهره برداری اتوماسیون اداری آن شرکت در مجموعه مرجعان خاتم، این مجموعه بدینوسیله رضایت کامل خود را از انجام مراحل مذکور اعلام میدارد.

فراز عمران تدبیر

شرکت خدماتی، آموزشی، تحقیقاتی مرجعان خاتمwww.khatamlabgroup.com
موسسه آموزش عالی آزاد ماهان

با احترام، نظر به نصب مجدد سیستم اتوماسیون اداری در این موسسه، رضایت خود را ا نحوه راه اندازی، پشتیبانی فنی و پاسخگویی توسط جناب آقای مهندس ایمان نارون کوهی اعلام مینمایم.

فراز عمران تدبیر

موسسه آموزش عالی آزاد ماهانwww.mahanbs.com
هورام سازه پارسیان

نظر به همکاری صمیمانه در استقرار نرم افزار اتوماسیون اداری و آموزش آن تا کنون ، خالی از لطف نمی باشد که مراتب رضایت خود را به اطلاع آن شرکت محترم برسانیم.

هورام سازه پارسیان

هورام سازه پارسیانwww.hooramco.com
نظام مهندسی ساختمان استان البرز

حضور شایسته جنابعالی و همکاران گرامیتان در کنار مجموعه بزرگ نظام مهندسی ساختمان استان البرز و تعهد و مسئولیت‌پذیری شما در طول سال گذشته شایسته تقدیر و سزاوار تکریم است…

تقدیرنامه نظام مهندسی ساختمان استان البرز

نظام مهندسی ساختمان استان البرزwww.alborz-nezam.ir
شرکت توسعه متوازن مسکن ایرانیان

تلاش و کوشش جناب آقای مهندس شهروزی در انتقال معلومات و تجربیات ارزشمند و ایجاد فضای آموزشی پرانگیزه، در کنار برقراری ارتباط دوستانه با اعضای تیم BPMS، این سازمان، قابل تقدیر و ستایش است…

تقدیرنامه شرکت توسعه توازن مسکن ایرانیان

شرکت توسعه متوازن مسکن ایرانیانmaskaniranian.com
مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپا

احتراما با توجه به نصب و پیاده سازی موفقیت آمیز سیستم اتوماسیون اداری و BPMS در این شرکت، بدینوسیله مراتب تشکر و قدردانی خود را از شرکت فراگستر ابراز می داریم.

مرکز تحقیقات سایپاسایپا2

مرکز تحقیقات و نوآوری صنایع خودرو سایپاwww.airic-ir.com
بیمه ما

احتراما بدینوسیله از همکاری صمیمانه و پیگیری مداوم در زمینه راه‌اندازی و آموزش نرم افزار اتوماسیون ومدیریت فرآیندها با کیفیت مطلوب در شرکت «بیمه ما»قدردانی میشود و امید است این همکاری همچنان ادامه یابد.

بیمه ما

بیمه ماwww.bimehma.com
مجله موفقیت

احتراما، بدین وسیله مراتب رضایتمندی خود را از عملکرد شرکت فراگستر در خصوص راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری در این مرکز و نیز همکاری‌های مستمر در جهت پشتیبانی اعلام می دارد.

موفقیت-مجله

مجله موفقیتwww.movafaghiat.com
کاچیران

احتراما به اطلاع می رساند شرکت کاچیران رضایت خود را از کیفیت پیاده سازی و استقرار نرم افزار مدیریت منابع انسانی فراگستر در این شرکت اعلام می دارد.

کاچیران

کاچیرانwww.kachiran.com
کتاب اول

احتراما، بدینوسیله مراتب رضایتمندی خود را از عملکرد شرکت فراگستر در خصوص راه اندازی سیستم های حوزه مالی در این مرکز و نیز پشتیبانی و ارائه خدمات مربوطه اعلام می دارد.

کتاب اول

کتاب اولwww.avval.ir
صندوق قرض الحسنه شاهد

صمیمانه ترین تقدیر خود را از عملکرد مجموعه منسجم و متعهد آن شرکت برای ایجاد نرم افزار های در خور تحسین اعلام و رضایتمندی صندوق قرض الحسنه شاهد در مدت پشتیبانی از محصولتان را ابراز میداریم.

قرض الحسنه شاهد

صندوق قرض الحسنه شاهد
دانشگاه امام حسین

احتراما از زحمات شما در استقرار و آموزش سیستم BPMS فراگستر در این مرکز کمال تشکر و قدردانی را به عمل می آورم.

دانشگاه امام حسین

دانشگاه امام حسینwww.ihu.ac.ir
کیش چیپس

احتراما عطف به قرارداد فی مابین در خصوص راه اندازی سیستم خرید و تدارکات داخلی، بدین وسیله رضایتمندی خود را در خصوص راه اندازی نرم افزار اعلام داشته و برای شما توفیق روزافزون آرزومندم.

کیش چیپس

کیش چیپسwww.mazmaz.takrah.com
اداره ثبت البرز

این اداره کل رضایت کامل از عملکرد شرکت مذبور در خصوص نرم افزار اتوماسیون اداری راه اندازی شده را دارد.

اداره ثبت البرز

اداره ثبت البرزal.ssaa.ir
پتروشیمی کردستان

احتراما ضمن تشکر و قدردانی بدینوسیله این شرکت رضایتمندی خود را نسبت به نصب و نحوه استقرار و پیاده سازی و آموزش سیستم سفارشات خارجی اعلام می دارد.

پتروشیمی کردستان

پتروشیمی کردستانwww.icheh.com
پتروشیمی لرستان

با عنایت به استفاده از نرم افزار فراگستر و با توجه به خدمات پشتیبانی خوب آن مجموعه، این شرکت رضایت خود را از آن مجموعه اعلام می دارد.

پتروشیمی لرستان

پتروشیمی لرستانwww.lpc.co.ir
سندیکای صنعت برق

بدینوسیله سندیکای صنعت برق ایران مراتب رضایتمندی خود را از عملکرد شرکت محترم فراگستر در خصوص راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری در این سندیکا و نیز پشتیبانی و ارائه خدمات مربوطه اعلام می دارد.

سندیکای صنعت برق

سندیکای صنعت برق
کنتورسازی ایران

احتراما، به استحضار می رساند شرکت کنتور سازی ایران از نحوه‌ی پشتیبانی و خدمات شرکت فراگستر پویا و نمایندگی کرج در خصوص راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری رضایت دارد.

کنتورسازی

کنتورسازی ایرانwww.ski.ir
داروسازی آریا

بدینوسیله ضمن تقدیر از پرسنل متخصص آن مجموعه، رضایت خود را از خرید نرم افزار و پشتیبانی آن مجموعه محترم اعلام می دارد.

داروسازی آریا

داروسازی آریاwww.aryapharm.com
نوسازی صنایع ایران

بدینوسیله رضایتمندی خود را از عملکرد شرکت فراگستر در خصوص راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری و نیز خدمات پشتیبانی سیستم مربوطه اعلام می داریم.

نوسازی صنایع ایران

نوسازی صنایع ایرانwww.irci.ir
کمیته ملی المپیک

احتراما ضمن آرزوی موفقیت به استحضار می رساند با نوجه به راه اندازی مناسب سیستم های اتوماسیون اداری و انبار در این سازمان، بدینوسیله رضایتمندی خود را از خدمات آن شرکت اعلام می داریم.

کمیته ملی المپیک

کمیته ملی المپیکwww.olympic.ir
شهرداری آمل

احتراما عطف قرارداد فی ما بین در خصوص سیستم اتوماسیون اداری در مجموعه شهرداری آمل و سازمانهای تابعه، بدینوسیله رضایتمندی این سازمان را از نحوه‌ی ارائه خدمات توسط آن شرکت محترم اعلام میداریم.

سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری آمل

شهرداری آملamol.ir
سیلیس آرا

احتراما بدینوسیله مراتب تشکر از پیگیری مداوم آن شرکت در زمینه راه اندازی سیستم اتوماسیون و مدیریت جریان کار(BPMS)  در شرکت سیلیس آرا را اعلام می دارد.

احتراما، پیرو همکاری صمیمانه شما در جهت پیاده سازی و ارتقاء و بهینه سازی نرم افزار تدارکات داخلی خریداری شده این شرکت، مراتب تقدیر و تشکر و رضایت مندی خود را اعلام می داریم.

شرکت تکوین صنعت

تکوین صنعتwww.takvinsanat.com
شرکت آپادانا پخش اسپادانا

احتراما بدینوسیله مراتب قدردانی و تشکر خود را در خصوص نصب نرم‌افزار و آموزشهای مربوطه و بهینه سازی سیستم با توجه به نیازهای این مجموعه از آن مدیریت محترم و پرسنل متبوعه اعلام میدارم.

موسسه کودکان هوشمند

شرکت آپادانا پخش اسپاداناwww.apa.co.ir
سابین

احتراما ضمن تشکر و قدردانی، بدینوسیله این شرکت رضایتمندی خود را نسبت به نصب، نحوه استقرار و پیاده سازی آموزش سیستم اتوماسیون اداری اعلام می دارد.

گروه اقتصادی سابین

پتروشیمی مهاباد

با توجه به استفاده این شرکت از سیستم نرم افزار مالی شرکت فراگستر، رضایت خود را از بخش خدمات پشتیبانی آن شرکت اعلام می دارد.

پتروشیمی مهاباد:

پتروشیمی مهابادwww.mapc.ir

بدینوسیله مراتب رضایتمندی خود را از عملکرد شرکت فراگستر در راه اندازی سیستم اتوماسیون اداری و پشتیبانی اعلام می دارد. امید است از این پس نیز ما را در جهت ارائه خدمات هرچه بهتر یاری نمایید.

ستاره طلایی گلستان

ستاره طلایی گلستانwww.alishdairy.ir