ارسال چند نامه برای پرینت

جدیدترین قابلیتهای نسخه ۶ – انتخاب و ارسال چند نامه برای پرینت

در نسخه جدید سامانه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر، امکان انتخاب چند نامه و ارسال صدور دستور پرینت (تبدیل نامه به PDF) بصورت همزمان اضافه شده است. این امکان برای کاربرانی که بخواهند بصورت دسته‌ای نامه‌ها را چاپ نمایند بسیار مفید فایده خواهد بود.

فرض کنید شما می‌خواهید یک یا چند نامه را یکجا تبدیل به PDF کنید. اگر در فهرست کارتابل یا ارسال شده‌ها یا هر فهرست دیگری، این نامه پشت سر هم قرارداشت کافیه که آنها را انتخاب کنید و سپس بر روی گزینه “تبدیل نامه (ها) به PDF” از منوی چاپ کلیک کنید.

ارسال چند نامه برای پرینت

 

اگر هم نامه‌ها در یک فهرست قرار نداشتند و به عنوان مثال بخواهید یک یا چند نامه را از کارتابل و یا از سایر فهرست‌ها همانند ارسال شده‌ها یا جستجو و یا حتی فهرست دبیرخانه پرینت کنید کافیه که نامه یا نامه‌های مورد نظرتان را انتخاب کنید و با راست کلیک روی ردیف آنها گزینه “افزودن به لیست تبدیل به PDF” را انتخاب کنید..

 

قابلیت multiprint اتوماسیون

 

بعد از آن با انتخاب گزینه ” تبدیل نامه (ها) به PDF” از منوی چاپ نامه‌ها، نامه‌های موردنظر جهت چاپ در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

 

پرینت همزمان چند نامه

 

از این پنجره می‌توانید دستور تبدیل به PDF را همراه با ضمایم و همچنین درج تگ رونوشت برای نامه‌های متنی صادر کنید.

دقت نمایید بعد از تبدیل نامه‌ها به PDF، فهرست بطور خودکار خالی خواهد شد.

 

منتظر قسمت‌های بعدی آموزش باشید…

 

اگر می‌خواهید این قابلیت جدید برای شما نیز فعال شود؛ اتوماسیون اداری خود را بروزرسانی کنید…


آیا علاقمند به دریافت منظم آموزشهای نسخه جدید اتوماسیون اداری فراگستر هستید؟ با عضویت در کانال تلگرام فراگستر یا خبرنامه ایمیلی ما، این آموزشها را دنبال کنید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: