تخفیف ها و جشنواره ها

آغاز طرح فروش طلایی ۹۷ فراگستر

طرح فروش طلایی ۹۷ فراگستر ویژه مشتریان جدید و فعلی با شرایط استثنایی که فقط یکبار در سال اجرا می شود از امروز ۱۱ اسفندماه شروع شد!

به گزارش روابط عمومی فراگستر، مدیر فروش این شرکت در راستای حمایت از مشتریان بالقوه و بالفعل خود، از آغاز طرح فروش طلایی نسل جدید نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر از امروز شنبه ۱۱ اسفند تا پایان روز ۲۸ اسفند ماه ۹۷ خبر داد.

وی ضمن تشریح جزییات بیشتر فروش ویژه اتوماسیون اداری و فرایندها با تاکید بر اجرای یکبار درسال این طرح، و تقارن آن با افتتاح باشگاه مشتریان فراگستر، عنوان کرد «در این طرح فوق استثنایی به دلیل کاهش شدید قیمت‌ها، قدرت خرید مجموعه‌ها بالاتر رفته و امکان خرید پکیج های کامل‌تری از مجموعه نرم افزارهای اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر ویژه مشتریان فعلی و جدیدمان فراهم آمده است».

 

با خرید از فراگستر در طرح فروش طلایی ۹۷ ، بخشی از پول خرید نرم افزار، به جیب شما بر میگردد!

همچنین ایشان یکی از مزایای فوق‌العاده خرید در طرح فروش طلایی۹۷ فراگستر را عضویت طلایی در باشگاه مشتریان فراگستر بیان کرد که در راستای آن اعضای باشگاه می‌توانند علاوه بر استفاده از تسهیلات رفاهی، تفریحی و خرید از مراکز و فروشگاه‌های منتخب باشگاه، به ازای هر خریدشان بازگشت نقدی (Cash Back) را نیز داشته باشند.

وی تاکید کرد به جهت محدودیت زمانی اجرای این طرح فقط یکبار درسال، علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و برخورداری از تخفیف‌های ویژه و استثنایی به همراه استفاده از مزایای فوق العاده، از ۱۱ تا ۲۸ اسفندماه ۹۷ علاوه بر مراجعه به صفحه فروش ویژه در وب‌سایت فراگستر به آدرس https://www.faragostar.net/winter97 و استفاده از مشاوره آنلاین رایگان، می‌توانند با کارشناسان فراگستر در بخش فروش به شماره ۴۲۶۲۳-۰۲۱ داخلی ۱ نیز تماس حاصل کنند و از این شرایط فوق استثنایی بهره‌مند شوند.

 

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: