فروش ویژه خرید اتوماسیون اداری فراگستر

جشنواره ۱۰۱۰ فراگستر آغاز شد: تا ۴۵% تخفیف خرید اتوماسیون اداری و فرایندها

جشنواره ۱۰/۱۰ جشنواره فروش ویژه نسل جدید اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهاست که در قالب طرح‌های تخفیفی از ۱۰ دی (۱۰/۱۰) آغاز و تا ۲۰ دی ماه ادامه دارد.

در جشنواره تخفیفات ۱۰۱۰، فراگستر در راستای حمایت از مشتریان بالقوه و بالفعل خود در نظر دارد در بازه زمانی کاملا محدود، نسل جدید نرم‌افزار اتوماسیون اداری و فرآیندهای خود را تا ۴۵% تخفیف به متقاضیان ارائه نماید.

نسل جدید این نرم‌افزار با بهره‌گیری از موتور جستجوی معنایی، هوش تجاری و اپلیکیشن مکاتبات (در دو نسخه اندروید و iOS) امکان دسترسی سریع و راحت مدیران به کارتابل روزانه، مشاهده نامه‌ها و پیگیری مکاتبات در هرجا و هر زمان را فراهم می‌کند که این امر به مراتب کاهش هزینه و افزایش بهره‌وری سازمانی را به دنبال دارد.

 در جشنواره ۱۰۱۰ چه نرم افزارهایی مشمول تخفیف ویژه خرید هستند؟

در این جشنواره نرم افزارهای اتوماسیون اداری، مدیریت فرایندها یا همان BPMS، مدیریت مستندات، هوش تجاری، نسخه موبایل مکاتبات، مدیریت فاکس، ایمیل، پیامک، تقویم و مدیریت جلسات سازمانی و …. به همراه زیرسیستمهای تکمیلی آنها در قالب طرح‌های پیشنهادی پایه، اقتصادی و هوشمندانه ارائه می شود که علاقمندان میتوانند برای اطلاعات بیشتر به صفحه اختصاصی جشنواره به نشانی https://www.faragostar.net/10-10 مراجعه و یا با شماره تلفن ۴۲۶۲۳-۰۲۱ داخلی ۱ تماس حاصل نمایند.

 

موقت و رایگان با سیستم کار کنید....
باتوجه به محدودیت زمانی جشنواره، این امکان را برای علاقمندان فراهم کردیم که با ثبت اطلاعات خود در این فرم و مشاهده دموی اتوماسیون اداری، به مدت کاملا محدود و بطور رایگان محیط نرم افزار اتوماسیون اداری و قابلیتهای آن را بررسی و سپس اقدام به خرید نرم افزار نمایند.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Got Something To Say: