زمینه های فعالیت
مشاوره bpms

ارائه نرم‌افزار مدیریت فرایندهای کسب و کار BPMS

شرکت فراگستر، رهبر راهکار BPMS درایران، از سال 1387 نرم‌افزار مدیریت فرایند کسب و کار (BPMS) را تحت پلتفورم وب و با قابلیت اجرا و مدیریت تمامی فرایندهای سازمانی با مقیاس متوسط و بزرگ به بازار ارائه نموده است.

بنا به گفته اکثر مدیرانی که این راهکار درمجموعه‌های ایشان راه‌اندازی گردیده، باعث افزایش بهره‌‎وری و یکپارچگی اطلاعات شده است.

ارائه خدمات مشاوره و آموزش BPMS

به منظور آموزش و انتقال دانش بهره‌برداری از BPMS توسط خریدار، علاوه برارائه آموزش­‌های حضوری بصورت‌های تک نفره و گروهی، کتابچه‌های الکترونیکی و کاغذی در قالب کتاب کار نرم‌افزار به کاربران تحویل خواهد شد.

علاوه براین، کارشناسان و تحلیلگران فراگستر، در طول اجرای پروژه و در فازهای مرتبط از قبیل طراحی، بهبود، پیاده­‌سازی فرایندها در BPMS در کنار کارشناسان شرکت خریدار حضور یافته و به نوعی در شرایط آموزش از طریق عمل (Learning By Doing) قرار خواهند گرفت.

با این رویکرد چنانچه خریدار محترم در آینده قصد ساخت فرایندهای دیگری را در محیط BPMS داشته باشد، از طریق آموزش­ها و تجربیات منتقل شده به کارشناسان مربوطه، این مهم براحتی امکانپذیر خواهد بود.

سادگی محض این نرم‌افزار، امکان ساخت و تغییر فرایندها را توسط خود شما مقدور می‌سازد.

ارائه خدمات مشاوره و آموزش BPMS
اجرای فرایندهای خاص برای سازمانهای دولتی و بزرگ

اجرای فرایندهای خاص برای سازمانهای دولتی و بزرگ

شـرکت فراگستـر رهبر راهکار BPMS در ایران تجربه پیاده‌سازی و اجرای بیش از 1500 فرایند را در سازمان­ها و شرکتهای بزرگ و متوسط دولتی و خصوصی را در رزومه خود دارد. برخی از مهم‌ترین فرایندهای راه‌اندازی شده توسط فراگستر عبارتند از:

  • فرایند صدور مجوز
  • فرایند دولت الکترونیک
  • فرایند سفارش و تولید محصول
  • فرایند درخواست کالا و تامین اقلام سرمایه‌ای
  • فرایند برگزاری مناقصه
  • فرایند صدور مجوز بند ب
  • فرایند نظام پیشنهادات و انتقادات
  • فرایندهای حوزه اداری و بازرگانی
  • و…..

طراحی و پیاده سازی سیستم یکپارچه عملیاتی و اطلاعات مدیریت (MIS)

مدیران همواره نیازمند یک ابزار پیشرفته و قدرتمند مدیریتی هستندکه با تکیه برآن برنامه‌ریزی را دقیق، سیاستها را صحیح، تصمیمات را بادقت وکنترلها را بموقع انجام دهند.

راه‌اندازی صدها سیستم اطلاعات مدیریت، حاصل بیش از یک دهه تجربه در این عرصه می‌باشد که بر مبنای آن، نیازهای مدیران بطور کامل درک شده و متناسب با مقتضیات سازمانی اجرا گردیده است. ازطرف دیگر وجود نرم‌افزارهای آماده و استاندارد در این حوزه، سرعت اجرای پروژه را افزایش خواهد داد.

طراحی و پیاده سازی سیستم یکپارچه عملیاتی و اطلاعات مدیریت
ارائه‌ خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری

ارائه‌ خدمات آموزش، استقرار و پشتیبانی راهکارهای نرم‌افزاری

دنیای کسب وکار هرروز شاهد تغییرات شگرفی است و به میزانی که دنیای کسب وکار پیچده‌تر می‌شود، شرکتها نیز باچالش‌های جدیدی روبرو خواهند شد؛ درنتیجه اتکای شرکتها به مشاوران خود بیش از گذشته می‌گردد.

سازمانها بدلایل مختلفی ازمشاوره استفاده می‌کنند، بعضی بدلیل اینکه منابع کافی برای انجام پروژه را دراختیار ندارند و یا دیگر شرکتها ممکن است خواهان استفاده از تجربیات مشاوران در زمینه‌های مختلف باشند.