ما متناسب با کسب‌وکار و نیازهای سازمان شما، نرم‌افزارها، خدمات و راهکارهای تخصصی را ارائه می‌کنیم که می‌تواند به سازمان شما در افزایش بهره‌وری، کاهش هزینه‌ها، افزایش رضایت مشتریان، مدیریت هوشمند و بهتر کسب‌وکار و کارکنانتان کمک قابل توجهی کند. در ادامه با زمینه‌های اصلی فعالیت فراگستر آشنا شوید:

نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها

محور اصلی فعالیت فراگستر

نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار فراگستر با قابلیت اجرا تحت پلتفورم وب به شرکت‌ها و سازمان کمک می‌کند تا انجام کلیه امور مربوط به مکاتبات اداری، حفظ و طبقه‌بندی اسناد و مدارک، تعریف جریان‌های کاری، فعالیت‌ها و فرآیندهای سازمانی، گزارشات مدیریتی و … را به سادگی مدیریت و پیگیری نمایند.

مهم‌ترین خدمات قابل ارائه در این زمینه: 

 • تولید، توسعه، مشاوره و فروش نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار
 • اجرا، پیاده‌سازی، استقرار، آموزش و پشتیبانی نرم‌افزار در راستای تداوم کسب و کار
 • آموزش طراحی، مدلسازی، پیاده‌سازی و اجرای فرآیندهای کاری پرکاربرد سازمان
 • پشتیبانی و نظارت بر کار کاربران و رفع اشکالات و ابهامات آنها
 • تبدیل اطلاعات از نرم‎افزارهای قبلی به نرم افزار جدید (Convert)
 • مشاوره و ارائه راهکارهای سازمانی بمنظور استفاده از فناوری‌های نوین جهت تسهیل در راه‌اندازی نرم‌افزار در زمینه‌های تجهیزات سرور، زیرساخت شبکه، SMS Gateway، Mobile APN Gateway، رایانش ابری (Cloud Computing) و …
نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها

خدمات مشاوره و مدلسازی فرایندها

خدمات مشاوره، تحلیل و مدلسازی انواع فرایندها

خدمات مشاوره مدیریت فرایندها

فراگستر با برخورداری از تجربه انجام بزرگترین پروژه های مشاوره و اجرای BPMS در سطح کشور و همچنین بهره‌مندی از منبع دانشی مربوط به کلیه فرایندهای اصلی کسب و کارها، تیم متخصص  و مجرب و بانک اطلاعاتی شاخص های عملکرد فرایندی در سازمان های با ابعاد مختلف، می‌تواند خدمات ویژه‌ ای در این زمینه به شرکتها و سازمانها ارائه دهد.

مهمترین خدمات قابل ارائه در این زمینه:

 • سازماندهی و تشکیل تیم‌های تحلیل و مدلسازی فرایندها
 • شناخت وضعیت موجود و اندازه‌گیری اولیه بلوغ فرایندی
 • شناخت و مدل‌سازی فرایندهای کسب و کار
 • تدوین شناسنامه و نقشه فرایندها
 • تدوین مکانیزم پایش، اندازه‌گیری و بهبود فرایندها
 • ساخت و اجرای فرایندها منطبق با فرایندهای مدلسازی شده
 • تحلیل سطح بلوغ نهایی

خدمات آموزشی و فرهنگ‌سازی BPM در سازمان‌ها

خدمات مشاوره مدیریت فرایندها

انتخاب، نصب، پیاده سازی و اجرای فرایندها در بستر نرم افزار BPMS مسیری است که برای بسیاری از شرکت‌ها، سازمان‌ها و افراد تازگی دارد. طی کردن این مسیر پر پیچ و خم با آزمون و خطا نیز راه حل منطقی نخواهد بود.

فراگستر بعنوان شرکتی دانش بنیان بمنظور آموزش و انتقال دانش بهره‌برداری از BPMS به مشتریان و علاقمندان به فعالیت در زمینه مدیریت فرایندها، آکادمی فراگستر را از سال ۹۱ راه‌اندازی کرده است و تلاش می‌کند با برگزاری اثربخش دوره‌ها و کارگاههای  عملی آموزشی کوتاه مدت بصورت حضوری و مجازی (آنلاین)، در راستای ایجاد یک ساختار سازمانی فرایند محور در سازمانها نقش موثری داشته باشد و از این طریق بتواند ریسک آنها را کاهش داده و مدیران را جهت رسیدن به خروجی مطلوب حاصل از اجرای نرم افزار BPMS یاری رساند.

مهمترین خدمات قابل ارائه در این زمینه:

 • برگزاری سمینارها و وبینارهایی با هدف نگرش فرآیندگرایی در سازمان
 • برگزاری دوره های آموزشی سازمانی
 • برگزاری اثربخش دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی کوتاه مدت
 • برگزاری جلسات هم‌اندیشی با مدیران و جلب حمایت آنها
 • همسوسازی دقیق استراتژی‌ها و فرایندهای سازمان
 • تهیه برنامه آموزشی برای فراگیری تکنیکهای طراحی فرآیند
 • تولید محتوا و انتشار کتاب‌هایی در حوزه BPM و BPMN
آموزش و خدمات bpm
راهکار ویژه بانک

راهکارهای ویژه بانکها و موسسات مالی و اعتباری

مشاوره و ارائه راهکارهای سازمانی و تخصصی

آنچه کسب و کار بانکی و موسسات مالی و اعتباری را پیچیده کرده، سیاست‌ها و رویکردهای ویژه ایست که سبب هرچه رقابتی‌تر شدن آنها شده است که بالطبع انطباق با این شرایط نیازمند استفاده از راهکار و ابزار مناسب و قدرتمندی است تا مدیران بانکها با بهره گرفتن از آن، بهره‌وری، سرعت عملکرد فعالیت‌ها را ارتقاء و تصمیمات صحیحتر را اخذ نمایند.

تجربه اجرای موفق راهکارهای IT در پروژه بانک ملی ایران (بزرگترین بانک جهان اسلام) را می‌توانیم به سایر بانکهای کشور ارائه کنیم.

راهکارهای ویژه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

مشاوره و ارائه راهکارهای سازمانی و تخصصی

یکی از چالش های موجود در صنایع نفت،گاز و پتروشیمی، تنوع فرآیندهای کاری متعدد و خاص شرکت های مطرح در این حوزه و تحلیل نیاز ذینفعان آنها با حجم انبوه عملیات است.ارائه راهکارهای جامع و مدیریتی مطابق با مشکلات و نیازهای موجود این صنعت می تواند منافع و مزایای بسیاری را برای شرکت‌های فعال در این حوزه به همراه داشته باشد.

تیم مشاوره و خدمات فراگستر با تجربه موفق خود در اجرای فرآیندهای متعدد و با هدف ایجاد رویکرد فرآیندمحوری و فراهم کردن زیرساخت‌های ارتباطی موثرتر در این صنعت، بستری را فراهم کرده است تا با بکارگیری قوی ترین و مجرب ترین متخصصان حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار، خدمات تخصصی ارائه شود.

راهکار صنایع نفت
جستجوی معنایی

سامانه جستجوی معنایی Semantic Search

مشاوره و ارائه راهکارهای سازمانی و تخصصی

این سامانه با قابلیت یکپارچه سازی با پایگاه داده‌های موجود در سازمان می‌تواند با درک نیت کاربر از طریق معنا و مفهوم کلمات، دقت نتایج جستجو را افزایش دهد و نتایج بهتری را پیش روی کاربر بگذارد.

سامانه هوش تجاری BI

مشاوره و ارائه راهکارهای سازمانی و تخصصی

مدیران در محیطی کاربرپسند و ایمن، میتوانند با داشبوردهای مدیریتی،گزارش های تحلیلی از داده های موجود در بانک های اطلاعاتی مختلف سازمان را بصورت متمرکز تولید نمایند.

سامانه هوش تجاری
نرم افزار مالی و حسابداری

نرم افزارهای یکپارچه مالی و حسابداری

مشاوره و ارائه راهکارهای سازمانی و تخصصی

اطلاعات مالی و اموال مهمترین اطلاعاتی هستند که مدیران برای تصمیم گیری های جاری و آتی به آن نیاز خواهند داشت .هر چه این اطلاعات دقیق تر و به روزتر باشند، مدیران با داشتن اطلاعات مکفی از گردش مالی سازمان خود تصمیمات مناسب تری را اتخاذ خواهند نمود. سرعت در دستیابی به اطلاعات، اطمینان از صحت اطلاعات بدست آمده و مشاهده اطلاعات در قالبهای گوناگون همواره از نیاز های مدیران مالی بوده است. لذا استفاده از یک ابزار مدیریتی نرم افزاری برای پاسخ گویی به نیاز مدیران مالی، ضروری به نظر می رسد.

مجموعه‌ای یکپارچه از نرم‌افزار‌های حوزه‌ی مالی است که با یکدیگر در ارتباط بوده و ساختاری منعطف و حرفه‌ای برای شرکت‌ها و سازمانها فراهم می‌آورد.

نرم افزارهای مدیریت منابع انسانی

مشاوره و ارائه راهکارهای سازمانی و تخصصی

مدیریت منابع انسانی فراگستر مجموعه ای جامع و یکپارچه از کلیه‌ی داده‌ها،اطلاعات و فعالیت‌های مرتبط با حوزه مدیریت منابع انسانی را پوشش میدهد. مدیران را قادر میسازد تا در امر تصمیم گیری و برنامه ریزی در انجام فعالیت های مرتبط با  نیروی انسانی تسلط کامل بر وضعیت نیروها، شناسایی نیازهای آنها از جذب تا خروج از خدمت داشته باشند.

در اختیار داشتن راهکار مدیریت منابع انسانی فراگستر در عین هماهنگی فرآیندی و یکپارچگی فعالیت‌ها، منجر به کاهش هزینه و  زمان تراکنش های انسانی، حذف دوباره کاری ها و زمینه ساز افزایش بهره وری کارکنان و بهبود عملکرد سازمان می شود.

نرم افزار منابع انسانی

ثبت سریع و دریافت مشاوره رایگان

در کمتر از ۵ ثانیه! با تکمیل این فرم می‌توانید درخواست سریع خود را برای دریافت دموی نرم افزارها و یا مشاوره‌های رایگان ثبت کنید. پس از ثبت درخواست، کارشناسان ما در کوتاهترین زمان با شما تماس بگیرند. شماره اختصاصی  ۴۲۶۲۳-۰۲۱  داخلی ۱ برای این منظور ویژه شما در نظر گرفتیم.

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)