نرم‌ افزار فرم ساز فراگستر : ساخت و گردش فرم آنلاین به سادگی هر چه تمام‌تر

نرم افزار طراحی فرم، فرم ساز و گردش فرم و جمع آوری اطلاعات سازمان

فرم ساز موجود در نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر، خیلی سریع و ساده و بدون نیاز به دانش برنامه نویسی، در یک محیط کاملا گرافیکی با قابلیت Drag and Drop انواع فرم‌ های مرتبط با کسب و کارتان را طراحی کنید و سپس با فراخوانی و درج فرم در محتوا و بدنه‌ نامه، آنرا بین کاربران و اعضای تیمتان براحتی به اشتراک بگذارید. مهمترین هدف نرم افزار طراحی فرم فراگستر، جمع‌آوری و گردش اطلاعات در قالب فرم در سریعترین زمان ممکن برای تیم و امکان اخذ گزارش‌های مورد نیاز برای سازمان خواهد بود.

قابلیت امضای الکترونیکی فرم‌ها در فرم ساز آنلاین و تحت وب فراگستر

فرم‌های ایجاد شده توسط فرم ساز، در کارتابل اتوماسیون کسب و کار فراگستر به گردش در خواهند آمد و کاربرانِ دارای دسترسی، می‌توانند فرمها را در همان کارتابل، دریافت و امضای الکترونیکی نمایند.
بدیهی است برای فرم‌ها امکان تعریف چندین امضا نیز وجود دارد و مسیر اخذ امضاها نیز می‌تواند از پیش تعریف گردد.

گردش فرم و جمع‌آوری اطلاعات سازمان با نرم افزار فرم ساز فراگستر

دموی فرم ساز فراگستر

این زیرسیستم همراه نرم افزار اتوماسیون اداری ارائه می‌شود و بعد از تکمیل این فرم برای هماهنگی دموی اتوماسیون اداری با شما تماس می‌گیریم.

و یا عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۵۷۳۴۲۲۳۳۴۴ پیامک کنید.

ویژگی‌های اصلی فرم ساز آنلاین فراگستر

بدون نیاز به دانش کدنویسی با Drag and Drop یک فرم حرفه‌ای بسازید

فرقی ندارد شما یک فرد تازه کار هستید یا یک متخصص؛ در نرم‌ افزار فرم ساز فراگستر می‌توانید به راحتی و در یک محیط کاملا گرافیکی و با استفاده از چند Drag Drop یک فرم اطلاعاتی حرفه‌ای بسازید. برنامه فرم ساز تحت ویندوز فراگستر از مجموعه کاملی از کنترل‌های اطلاعاتی تحت وب نظیر ( Textbox, List Box, Grid ,File Upload ، تاریخ شمسی و …) و کنترل‌های تخصصی نظیر (کد ملی – شماره کارت بانکی – شماره شبا و…) پشتیبانی می‌کند. همچنین امکان تعریف فرم‌های Master-Detail و فرمهای تودرتو در فرم ساز حرفه ای فراگستر بسیار ساده است.

فرم‌ها را در انواع موبایل، تبلت و کامپیوتر به راحتی ببینید و اجرا کنید

دارا بودن این مزیت که تمامی کاربران بتوانند در هر زمان و هر مکان با استفاده از وسایلی همانند موبایل، تبلت یا کامپیوتر بدون هیچ مشکلی به فرم های اطلاعاتی خود در اتوماسیون فراگستر دسترسی داشته باشند موجب افزایش سرعت اجرای فرایندها و کارایی برای سازمان خواهد بود. لازم به ذکر است که فرم های طراحی شده توسط فرمساز فارسی فراگستر به صورت کاملا واکنش گرا (Responsive) طراحی می‌گردند.

اطلاعات فرم‌ها را به آسانی به سایر منابع اطلاعاتی سازمان متصل نمایید.

در طراحی فرم‌ها لازم است که اطلاعات موجود در سایر منابع اطلاعاتی (سایر نرم‌افزارهای سازمانی) واکشی و در فرم استفاده گردد. به عنوان مثال در فرم “درخواست کالا” می‌خواهیم از فهرست کالاهای تعریف شده در نرم‌افزار انبار استفاده کنیم، یا اینکه با استفاده از یک سرویس نرم‌افزاری، اطلاعاتی را از سایر سیستم‌ها واکشی و در فرم استفاده نماییم.
در فرم‌ساز فراگستر این امکان از دو روش اتصال به پایگاه داده و یا فراخوانی API فراهم گردیده است.

گزارش‌های متنوعی از اطلاعات جمع‌آوری شده و گردش یافته در اختیار خواهید داشت

حدود ۸۰% از داده‌های تولید شده در سازمان‌ها، داده‌های غیر ساختار‌یافته (unstructured data) است. داده‌هایی نظیر انواع فایلهای متنی، Word، Excel، pdf، فایلهای صوتی و تصویری و …. که اکثرا در سازمانها در قالب نامه، سند یا پیوست در اتوماسیون اداری به گردش در می‌آیند.

با استفاده از سامانه فرم ساز هوشمند موجود در اتوماسیون فراگستر می‌توانید علاوه بر اطلاعات غیرساختاریافته، اطلاعات ساختاریافته (structured data) را نیز در قالب طراحی فرم‌ های اطلاعاتی همانند انواع فرم های درخواست، انواع فرم های ثبت سفارش، انواع فرم های مرتبط با اطلاعات تکمیلی مستندات یا پروژه‌ها طراحی و به گردش در آورید و علاوه بر اینکه در بستر اتوماسیون می‌توانید نماها و خروجی‌های مشخصی از اطلاعات هر فرم طراحی نمایید، از اطلاعات جمع آوری شده توسط فرم‌ها، با بهره گیری از گزارش ساز فراگستر یا سایر گزارش‌سازهای سازمان، گزارش های متنوعی را استخراج نمایید.

فرمول نویسی و تعیین شروط منطقی در فرم ساز فراگستر

فرمول‌نویسی و تعیین شروط منطقی

امکان فرمول‌نویسی و انجام محاسبات ریاضی براساس مقادیر فیلدها و اطلاعات وارد شده در فرم‌ ها و ذخیره‌ی اطلاعات محاسبه شده

طراحی پیشرفته‌ی ظاهر فرم‌ها توسط CSS

طراحی پیشرفته‌ی ظاهر فرم‌ها توسط CSS

طراحی فرم به صورت رایگان و آنلاین متناسب با برند کسب و کارتان با تغییر قالب و رنگ‌بندی اجزای فرم و قراردادن لوگو، سربرگ و پابرگ

فیلدهای پیشرفته و سازگار شده در نرم‌افزار فرم ساز فراگستر

فیلدهای پیشرفته و سازگار شده

تشخیص صحت کدملی، آدرس ایمیل، شماره موبایل، کدپستی و کارت بانکی قبل از ارسال فرم و در صورت عدم ورود اطلاعات با فرمت صحیح، نمایش خطای مناسب به کاربر

اتصال به سایر سامانه‌های سازمان در نرم افزار فرم ساز فراگستر

اتصال به سایر سامانه‌های سازمان

امکان فراخوانی و درج اطلاعات در پایگاه‌داده‌های سایر سیستم‌ها با استفاده از فراخوانی Webservice یا تعریف Data Source به سادگیِ هرچه تمامتر

گروه بندی موضوعی فرم‌ها در نرم‌افزار فرم ساز فراگستر

گروه بندی موضوعی فرم‌ها

دسته بندی فرم‌ های اطلاعاتی و تعیین سطوح دسترسی کاربران به گروه‌های شامل فرم‌ها

پشتیبانی از پروتکل های امنیتی در نرم افزار فرم ساز

پیشتیبانی از انواع پروتکل‌های امنیتی

اعمال بالاترین سطح پروتکل SSL بر کلیه تبادلات داده بدون هیچ‌گونه نگرانی شما از بابت امنیت و حریم خصوصی داده‌هایتان

برای آشنایی با قابلیت ها و جزئیات کار با نرم‌افزار فرم ساز فراگستر، این فیلم آموزشی را ببینید

مدت فیلم: ۱۳:۳۰ دقیقه

سوالات رایج در خصوص نرم‌افزار فرم ساز فراگستر

در تمامی کسب وکارها، سازمانها و شرکتها بسیار پیش آمده است که نیاز باشد که علاوه بر گردش نامه‌ها و مستندات در بستر اتوماسیون اداری، فرم‌های اطلاعاتی همانند انواع فرم‌های ثبت سفارش، فرم‌های اداری (مرخصی، ماموریت، درخواست همکاری، ارزیابی عملکرد و …) فرم‌های مرتبط با اطلاعات تکمیلی اسناد یا پروژه‌ها طراحی و در اختیار کاربران یا افراد برون سازمانی قرار گیرد.
این زیرسیستم جدید تحت عنوان فرمساز فراگستر به شما کمک می‌کند که خیلی سریع و ساده انواع فرم‌های اطلاعاتی ساده و پیشرفته را بدون هیچ‌گونه دانش فنی و یا کدنویسی طراحی و به ساده‌ترین شکل ممکن بین کاربران توزیع کنید و در کمترین زمان و با بالاترین دقت داده‌هایی را جمع‌آوری کنید که بتوانید تصمیم‌های خود را برپایه آنها بنا کنید. بعبارت ساده‌تر، زیرسیستم فرم ساز آنلاین با امکان ویژه‌ی درج بدنه از نوع فرم فرآیند گردآوری اطلاعات را برای کاربران تسهیل می‌بخشد. این فرآیند شامل ساخت فرم یا پرسشنامه، انتشار و جمع‌آوری اطلاعات و سپس استخراج گزارشات مدنظر می‌باشد.

سادگی و کاربردی بودن فرمساز ، یکی از ویژگی‌های مهم اتوماسیون کسب و کار فراگستر است؛ بطوری که می‌توانید از ساده‌ترین فرم های اطلاعاتی گرفته تا پیچیده‌ترین فرم‌ها که دارای شروط و منطق گوناگون هستند را به راحتی به کمک آن ایجاد کنید.
فرمهایی نظیر: ثبت سفارش، پرسشنامه و فرم‌های نظرسنجی، فرم‌های اداری (مرخصی، ماموریت، اضافه کاری و …)، فرم‌های حوزه فروش یا انبار(درخواست کالا، دریافت و پرداخت، درخواست خدمات IT در سازمان و..) فرم‌های جمع‌آوری اطلاعات فنی پروژه، فرم‌های اطلاعات تکمیلی برای مستندات و ….

فرقی ندارد شما یک فرد تازه کار هستید یا یک متخصص IT، به راحتی می‌توانید بدون نیاز به دانش فنی و برنامه نویسی، در یک محیط کاملا گرافیکی و با استفاده از چند درگ اند دراپ ساده یک فرم اطلاعاتی حرفه‌ای با هر پیچیدگی‌ را بسازید.

بله، از طریق فراخوانی وب سرویس (API) و یا تعریف دیتاسورس (Data Source)، می‌توانید به سادگی داده‌ها را به داشبوردهای مدیریتی یا هر پایگاه داده دیگری متصل کنید و انتقال دهید.

بله، شما درصورتیکه دانش حداقلی در حوزه CSS و HTML داشته باشید، به راحتی می‌توانید طراحی و رنگ‌بندی فرمها را متناسب با برند کسب و کارتان سفارشی‌سازی نمایید. تغییر لوگو، تغییر فونت، اندازه، سربرگ، پابرگ و…

فرم ساز فراگستر به شما این امکان را میدهد تا همان ابتدا بدون هیچ‌گونه دانش فنی یا برنامه‌نویسی، خیلی ساده فرمهای اطلاعاتی را طراحی کنید و سپس در هنگام ایجاد یک سند یا نامه جدید، فرمهای طراحی شده را  در بدنه (محتوای) نامه یا سند فراخوانی کنید، و پس از تکمیل، آنرا بین کاربرانتان به اشتراک بگذارید. در حالی که در نرم‌افزار BPMS که یک ابزار توسعه نرم‌افزار جامع است، نیاز به دانش حداقلی برنامه نویسی دارید و باید ابتدا مدل فرایند طراحی و سپس متغیرها تعریف و در نهایت با استفاده از فرم ساز مدیریت فرایند، فرمها طراحی و به اجرا در بیایند.

همچنین در BPMS گردش فرم و فرایندها بصوت خودکار و براساس قوانین تعریف شده از قبل است، در حالیکه در نرم‌افزار فرم ساز فراگستر، شما با فرم‌های اطلاعاتی رفتاری دقیقا مشابه با ایجاد سند یا نامه دارید و خودتان مشخص کنید که این فرم برای چه افرادی ارسال شود.

بله، استفاده از این زیرسیستم، نیاز به فعالسازی لیسانس دارد که برای تهیه لیسانس آن میتوانید فرم درخواست دمو را تکمیل و یا با شماره ۴۲۶۲۳-۰۲۱ داخلی ۱ تماس حاصل نمایید.

اگر جزو کسب و کارهایی هستید که فرهنگ استفاده از IT و گردش کارهای خودکار در سازمان شما به بلوغ قابل توجهی رسیده است و برای تمام کارهای تکراری یک مسیر مشخصی وجود دارد و از طرفی سازمان شما از متخصص‌های برنامه‌نویس بهره‌مند است که توانایی طراحی، مدلسازی و پیاده‌سازی انواع فرایندها با استاندارد BPMN را داشته باشد حتما پیشنهاد ما استفاده از نرم‌افزار BPMS است ولی چنانچه جزو کسب و کارهایی هستید که بلوغ فرآیندی هنوز درسازمان شما نهادینه نشده است و از طرف دیگر درصد بالایی از گردش اطلاعات خود را در قالب نامه یا سند انجام میدهید و نیاز دارید خیلی ساده با جمع‌آوری یک سری داده‌های غیرساختاریافته، آنها را تبدیل به داده‌های ساختاریافته کنید که بتوانید نتایج و گزارشات خوبی را تهیه کنید پیشنهاد ما استفاده از زیرسیستم فرم ساز موجود در اتوماسیون فراگستر است.

Subscribe
Notify of
guest
ایمیل شما منتشر نخواهد شد
۴ پیام ها
Inline Feedbacks
مشاهده تمام پیام ها
ساعدی
ساعدی
۲ سال قبل

درود. در فرم ساز امکان آپلود فایل هم وجود داره؟ اگر امکانش وجود داره، فایل ها کجا ذخیره میشن؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  ساعدی
۲ سال قبل

سلام بر شما.
بله این امکان وجود داره. اگر آپلود فایل، هنگام تعریف فرم‌ها در داخل سامانه اتوماسیون انجام بشه، داخل دیتابیس اتوماسیون ذخیره میشه و اگر هنگام ایجاد فرم در زیرسیستم مدیریت فرآیندها این آپلود انجام بشه، روی سرور سامانه مدیریت فرآیندها ذخیره‌سازی میشه.

ساعدی
ساعدی
پاسخ به  ساعدی
۲ سال قبل

ضمنا بفرمایید در فرم ساز وقتی فرم طراحی میشه، آیا میتونیم کاری کنیم که مشخص بکنه که از نفر A به B رسیده یا خیر؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  ساعدی
۲ سال قبل

بله این قابلیت هم در فرم‌ساز اتوماسیون فراگستر وجود داره و وقتی که فرم گردش پیدا میکنه در هر زمان میشه دید که فرم تا کدوم مرحله پیش رفته و دست کی هست.

4.8/5 - (5 امتیاز)
۴۲۶۲۳ (۰۲۱)