کمپین

"جای شما در فراگستر خالیه"

لطفا شکیبا باشید...

کمپین

"جای شما در فراگستر خالیه"

فراگستر مقدم شما را برای پیوستن به شرکتی که بر روی لبه تکنولوژی گام بر می دارد گرامی می دارد. همکاری با شما باعث خشنودی ماست

اهداف کمپین

شرکت فراگستر در راستای رشد و توسعه پروژه‌های IT در کشور، مدتی است کمپین «جای شما در فراگستر خالیه» را ایجاد و راه‌اندازی کرده است. کمپین "جای شما در فراگستر خالیه" سعی دارد علاقه مندان و نخبگان حوزهفن آوری اطلاعات را با هدف همکاری با شرکت دانش بنیان فراگستر، گرد هم آوردبرای این کمپین اهداف مختلفی را در نظر گرفته‌ایم که از جمله آنها:

 1. دعوت از نخبگان و متخصصان حوزه مدیریت و یا فناوری اطلاعات برای آشنایی با فراگستر در قالب همکاری بصورت مشاوره‌ای، دورکاری، پاره ‌وقت و یا تمام وقت
 2. آشنا نمودن علاقمندان با محصولات و سطح تکنولوژی فراگستر
 3. کشف علاقمندی‌های مشترک با اعضای کمپین
 4. تعریف اهداف مشخص و برگزاری جلسات مدون با اعضای کمپین
 5. استقبال از ایده‌ها و طرح‌های پیشنهادی در قالب محصولات و خدمات فراگستر
 6. دعوت از علاقمندان جهت حضور در سمینارها و وبینارهای تخصصی فراگستر

دستاورد های عضویت

اگر علاقمند به پیوستن به ما هستید این یک موقعیت استثنایی است، با عضویت در این کمپین راه برای برگزاری جلسات آشنایی با همدیگر بسیار هموار خواهد بود.در صورتی هم که قصد استخدام در فراگستر را در حال حاضر ندارید عضویت در این کمپین را به دلایل ذیل از دست ندهید:

 1. بررسی شرایط همکاری مشاوره یا به صورت غیر حضوری و دور کاری
 2. برگزاری جلسات بررسی طرح ها و پیشنهادات شما در حوزه فن آوری اطلاعات
 3. شرکت در دوره های تخصصی مدیریت فرآیند های کسب و کار در قالب آکادمی BPMS فراگستر
 4. عضویت در خبرنامه فراگستر و دریافت آخرین اطلاعات ما
 5. دعوت از شما جهت شرکت در سمینار ها و وبینار های تخصصی فراگستر
About the Conference

واحد تولید و توسعه نرم افزار

اگر ذهن قدرتمندی برای برنامه‌نویسی و طراحی و توسعه نرم‌افزار دارید و از تجربه‌ی کاری خوبی در این زمینه برخوردار هستید و مهمتر اینکه علاقمندید در گروه‌های کاری حرفه‌ای، خلاق و چابک و بر روی پروژه‌های تراز اول کشور فعالیت نمایید؛ پس فرصت را برای مشاغل این واحد از دست ندهید.

About the Conference

واحد استقرار و پشتیبانی نرم افزار

اگر به کامپیوتر و نرم‌افزار علاقه دارید، از حل کردن مشکلات دیگران لذت می‌برید، از روحیه‌ احترام به مشتری، صبر و حوصله در پیگیری مشکلات برخوردارید، همچنین در یکی از حوزه‌های مالی و حسابداری، پرسنلی، بازرگانی و مدیریت فرآیندها تخصص دارید، مشاغل موجود در این واحد به شما پیشنهاد میشود.

About the Conference

واحد مدیریت فرآیند (BPMS)

اگر مغز متفکری دارید و نیاز مشتری را بخوبی درک میکنید ومیتوانید با استفاده از نرم‌افزارهای مناسب، فرآیندهای کسب و کار مشتری رامدلسازی کنید وحتی مدل تهیه شده را تحلیل، شبیه‌سازی و حتی بطور مستقیم اجرا نمایید حتما فرصتهای شغلی موجود در واحد مدیریت فرآیند (BPMS) برای شما مناسب است.

About the Conference

واحد مهندس فروش و بازاریابی نرم افزار

اگر شم تجاری خوبی دارید و دارای فن بیان و مهارت عالی در مذاکره و فروش هستید و همواره برای به انجام رساندن امور از ابتکار و خلاقیت خود بهره میبرید و توانایی تحمل فشار کاری زیاد را دارید و با فناوری اطلاعات هم بیگانه نیستید، مشاغل موجود در واحد مهندسی فروش به شما پیشنهاد میشود.

About the Conference

واحد وب سایت

اگر ذهن قدرتمندی برای تولید محتوا و ایده پردازی دارید و از تجربه‌ی کاری خوبی در این زمینه برخوردار هستید و مهمتر اینکه علاقمندید در گروه‌های کاری حرفه‌ای، خلاق و چابک فعالیت نمایید؛ مشاغل موجود در این واحد به شما پیشنهاد میشود.

فرم درخواست

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)