تماس بگیرید
تماس با فراگستر42623 (021) داخلی 1
ما آماده‌ایم تا:
  • - شرایط کاری و نیازهای ویژه سازمان شما را بشنویم
  • - به سوالهای شما در مورد ارزش آفرینی نرم‌افزار پاسخ ‌دهیم
  • - براساس تجربه موفق اجرای پروژه‌های اتوماسیون در صنعت و حوزه کاری شما، بهترین پیشنهادها برای افزایش بهره‌وری را ارائه دهیم
  • - با توجه به نیازهای اختصاصی شما، به شما در انتخاب بهترین راهکارها کمک کنیم

تا ۴۰% تخفیف نرم‌افزار اتوماسیون کسب و کار و مدیریت فرایندها

از این فرصت ویژه و کاملا محدود استفاده کنید

در سال ۹۹

اگر «افزایش بهره‌وری» و «کاهش هزینه‌های » سازمانتان مهم است

۷ دقیقه برای آن وقت بگذارید!

 اگر به شما، به عنوان صاحب کسب و کار، مدیر یا یک مسئول، راهکاری پیشنهاد شود که با حداقل سرمایه‌گذاری، بتوانید سرعت انجام کارهای جاری و روزمره را در سازمانتان بالا ببرید و ماهانه میلیاردها تومان در هزینه‌های سازمانتان صرفه‌جویی کنید، پاسخ شما چیست؟ به احتمال خیلی زیاد پاسخ شما مثبت است. اجازه دهید یک بار دیگر دغدغه‌هایی را که اغلب کسب و کارها برای مدیریت تیمهای کاریشان دارند، باهم مرور کنیم:

افراد کارهای محوله را به موقع انجام نمی‌دهند و پروژه ها دستخوش بهانه‌های بین سازمانی می‌شوند.

همه افراد از عدم شفافیت و بی نظمی در سازمان گلایه می‌کنند.

نیاز مداوم به حضور فیزیکی در سازمان برای پیگیری کارها دارید

در لحظات حساس تصمیم‌گیری، به اطلاعات و داده‌های مورد نیاز به راحتی دسترسی ندارید.

 امنیت اسناد و اطلاعات سازمانتان در خطر است!

برای به اشتراک گذاری انواع اسناد بین اعضای تیمتان، یک بستر پایدار با حفظ سوابق تغییرات سند، ندارید.

دفاتر و یا زیرمجموعه‌های سازمانی متعدد و مجزا دارید و مدیریت یکپارچه آن‌ها دشوار است

برای مدیریت کردن انواع فرایندهای اداری با کاغذ بازی‌های زیادی رو به رو هستید که فرایندها را ناکارآمد کرده و حتی برای انجام امور تکراری اداری نیاز به نیروی انسانی بیشتری دارید که در نتیجه آن هزینه‌های سازمانتان مدام رو به افزایش است.

سالانه میلیون‌ها تومان صرف هزینه‌های خرید کاغذ، تعمیر دستگاههای کپی، پرینتر، فاکس و … میکنید.

تخفیف نرم‌افزار اتوماسیون کسب و کار

 نرم‌افزار اتوماسیون کسب و کار و مدیریت فرایندها

تا ۴۰% تخفیف به همراه خدمات آموزش و پشتیبانی ۶ ماهه رایگان

فرصت باقیمانده تا استفاده از تخفیف ویژه

۰روز۰ساعت۰دقیقه۰ثانیه

بدلیل بحران شیوع کرونا، شرایط تخفیفی تا پایان فروردین ماه ۱۳۹۹ تمدید شد.

افزایش سود کسب و کار

با حداقل سرمایه‌گذاری، امکانات بیشتری از نرم‌افزار دریافت می‌کنید.

بهره‌وری و سود سازمانتان رشد چشمگیری خواهد داشت.

هزینه‌های تجهیزات اداری و منابع انسانیتان به شدت کاهش می‌یابد.

سازمانتان نسبت به قبل، چندین برابر چابک‌تر و هوشمندتر می‌شود.

همکاری تیمی بین کارکنانتان متحول می‌شود.

اطلاعات شما همیشه سالم، امن و در دسترس خواهد بود.

و دهها منفعت دیگر که پیشنهاد می‌کنیم خودتان یکبار امتحان کنید!

اتوماسیون اداری بانک ملی
امکانات اتوماسیون کسب و کار
اتوماسیون پایه  <span style="background-color: #f76200;color: #fff; padding: 1%;transform: rotate(-40deg); position: absolute; left: 10%; top: 50%; border-radius: 5px;;">نسخه 7</span>

اتوماسیون پایه نسخه ۷

کارتابل مکاتبات و مدیریت دبیرخانه
فرم ساز مدیریت فرایندها

فرم ساز مدیریت فرایندها

ساماندهی فرایندهای سازمانی
موتور جستجوی بهجو

موتور جستجوی بهجو

جستجوی هوشمند و معنایی مشابه گوگل
فراگستر پلاس

فراگستر پلاس

نسخه وب اپلیکیشن، iOS و Android
مدیریت مستندات

مدیریت مستندات

ساماندهی آرشیو و بایگانی الکترونیکی اسناد
ساختار چند سازمانی

ساختار چند سازمانی

ویژه سازمانهای بزرگ و دارای چند زیرمجموعه
مکاتبات دارای طبقه بندی

مکاتبات دارای طبقه بندی

سطوح طبقه بندی از محرمانه تا بکلی سری
مدیریت پست الکترونیک

مدیریت پست الکترونیک

ارسال و دریافت مستقیم ایمیل در اتوماسیون اداری
مدیریت فاکس

مدیریت فاکس

ارسال و دریافت مستقیم فاکس در اتوماسیون اداری
کنسول گزارشات BI

کنسول گزارشات BI

گزارشات هوش تجاری - Qlik BI

و صدها امکانات ارزشمند دیگر که با ارائه دموی رایگان آن به شما کمک میکنیم تا بتوانید در زمان درست، یک نرم‌افزار اتوماسیون اداری و فرایندها متناسب با نیاز سازمان خود را انتخاب کنید.

۳ دقیقه وقت دارم فیلم معرفی اتوماسیون اداری فراگستر را ببینم!

به فراگستر اعتماد کرده‌اند…

بیش از ۲۰۰۰ سازمان، بالغ بر ۴۵۰ هزار کاربر از نرم‌افزار اتوماسیون کسب و کار و مدیریت فرایندهای فراگستر استفاده میکنند.

اجرای پروژه اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر در بانک ملی ایران از سال ۱۳۹۴ بصورت متمرکز آغاز شد و هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین پروژ‌ه‌های ملی کشور بالغ بر ۶۰.۰۰۰ کاربر_که ۶.۵۰۰ کاربر آن همزمان هستند_ در بیش از ۳۸۰۰ شعبه در داخل و خارج کشور به همراه تمامی ادارات کل مرکزی و ادارات امور شعب و شعب تابعه در حال بهره‌برداری از سامانه اتوماسیون اداری فراگستر می‌باشند. بنابراعلام رسمی سایت بانک ملی ایران راه‌اندازی این سیستم، باعث صرفه‌جویی ماهانه یک میلیارد تومان در دو بخش “کاهش مصرف کاغذ” و “کاهش هزینه نیروی انسانی» شده است.

بانک ملی ایران

نخستین استفاده‌ی اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر در خبرگزاری ایرنا به سال ۱۳۹۰ بازمی‌گردد. اکنون پس از گذشت بیش از ۸ سال از استقرار و راه‌اندازی پروژه اتوماسیون اداری در ایرنا، بیش از ۱۰۰۰ کاربر _که ۳۰۰ کاربر آن همزمان هستند_ در کلیه دفاتر مرکزی و تمامی دفاتر داخل (بیش از ۵۰ دفتر) و خارج کشور (بیش از ۱۵ دفتر) تحت پوشش این سیستم، فرایندهای مرتبط با تحریر خبر و نامه‌نگاری‌های خود را انجام می‌دهند. بطوریکه تاکنون بیش از ۲۶۰ هزار نامه و بالغ بر ۲میلیون و هفتصد هزار ارجاع بر بستر این سیستم توسط کاربران سازمان ایجاد شده است.

خبرگزاری ایرنا

سازمان دیوان عدالت اداری کشور در سال ۹۶ سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر را بدلیل کاربری فوق‌العاده و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا برگزید. این سازمان با ۳۶ سال سابقه زیرمجموعه قوه قضاییه بوده و حجم گردش مکاتبات اداری و فرایندهای آن بسیار زیاد است. دیوان عدالت اداری کشور با پیاده‌سازی موفق نرم‌افزار اتوماسیون اداری و فرایندها در این سازمان، گامی مثبت در جهت تحقق دولت الکترونیک برداشته است.

دیوان عدالت اداری کشور

اجرای پروژه اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها در شرکت  بیمه ما از مردادماه ۱۳۹۱ آغاز شد و در طی چند فاز، تمامی واحدها، شعب و مراکز بیمه در سراسر کشور بصورت متمرکز تحت پوشش این نرم‌افزار قرار گرفتند. راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر باعث برقراری ارتباط در لحظه بین تمامی شعب بمنظور یکپارچگی فرآیندها و در نتیجه بالارفتن بهره‎وری کار در مجموعه گردیده است.

بیمه ما

اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر در شرکت مهندسی تعمیرات هواپیمایی فارسکو ابتدا در سال ۹۱ برای کلیه پرسنل راه‌اندازی و سپس جهت صدور نامه و امکان پیگیری مکاتبات با دیگر شرکتهای هواپیمایی، سیستم گسترش پیدا کرده و برای هر شرکت یک کارتابل اختصاص داده شد. فارسکو در سال ۹۵ با پیاده‌سازی نرم‌افزار مدیریت فرایندها (BPMS) موفق به ساخت و اجرای فرایندهای مهم و افزایش چابکی در سازمان شد.

تعمیرات هواپیمایی فارسکو

سازمان توزیع برق خوزستان در سال ۹۶ اقدام به خرید و پیاده‌سازی پکیج کامل سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها نمود و کلیه اطلاعات از سیستم اتوماسیون قبلی به سیستم جدید انتقال یافت. در حال حاضر اتوماسیون اداری فراگستر برای ۱۰۰۰ کاربر این سازمان در ۳۲ منطقه در حال استفاده می‌باشد. سازمان توزیع برق خوزستان از تمامی زیرسیستم‌های اتوماسیون اداری شامل: مدیریت مستندات، چند سازمانی، مدیریت فرایندها (BPMS) و… استفاده میکند.

توزیع برق استان خوزستان

سازمان منطقه آزاد چابهار، بدلیل سادگی، کاربرپسند بودن و قابلیت گردش فرمها، سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر را  از ابتدای سال ۹۷ برگزید. هم‌اکنون با استقرار سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها تمامی مکاتبات این سازمان بصورت الکترونیکی و مکانیزه انجام می‌گیرد.

منطقه آزاد چابهار

سازمان آموزش و پرورش البرز در ابتدای سال ۹۷ با پیاده‌سازی سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر در سطح کلیه مناطق استان، به یکپارچه‌سازی اطلاعات و افزایش سرعت امور با الکترونیکی کردن مکاتبات خود، پرداخت. بنابر اعلام سایت مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش، در حال حاضر مکاتبات اداری بدون هیچ مشکلی با استفاده از اتوماسیون فراگستر در جریان است. این سازمان از پکیج کامل فراگستر شامل: اتوماسیون اداری، فرم‌ساز (BPMS)، مدیریت مستندات، چند سازمانی و… بهره می‌گیرد.

آموزش و پرورش استان البرز

شرکت خدمات اول مخابرات ابتدا در سال ۹۲ سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها را صرفا در ساختمان مرکزی این شرکت راه‌اندازی و پس از یکسال برای تمامی پرسنل در کلیه دفاتر کارتابل اختصاص داده شد. بطوریکه درحال حاضر کلیه مکاتبات آنها در اقصی نقاط کشور در بستر اتوماسیون اداری فراگستر انجام می‌گیرد. این شرکت در سال ۹۵ با راه‌اندازی نرم‌افزار مدیریت مستندات فراگستر توانست یک آرشیو متمرکز مستندات بخصوص در بخش نگهداری پرونده‌های پرسنلی داشته باشد.

خدمات اول TCT

با افتخار در خدمت شما هستیم! 

برای مشاوره و مشاهده قابلیتهای نرم‌افزار، هیچ هزینه‌ای دریافت نخواهد شد. برای استفاده از تخفیف ویژه و دموی نرم‌افزار تماس بگیرید و یا در کمتر از ۵ ثانیه! درخواست خود را ارسال کنید. 

۰۲۱-۴۲۶۲۳ (داخلی ۱)

یک پیوند به صورت دستی اضافه کنیدیک پیوند به صورت دستی اضافه کنید

Call Now Buttonمشاوره رایگان