داستان موفقیت دانشگاه تفرش

داستان موفقیت دانشگاه تفرش

زمان تقریبی مطالعه: ۳ دقیقه

دانشگاه تفرش یکی از بزرگترین دانشگاه های کشور هم از لحاظ تعداد دانشجو و هم از لحاظ وسعت جغرافیایی میباشد. این دانشگاه دارای ساختمان‌های متعدد بوده و در حال حاضر بیش از ۳۰۰ نفر در این دانشگاه مشغول به فعالیت هستند.

مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه تفرش جناب آقای مهندس تفرشی؛ در گفتگو با روابط عمومی شرکت فراگستر با اشاره به استقرار سامانه‌ اتوماسیون اداری در این مجموعه گفتند:

به دلیل پراکندگی ساختمان‌های دانشگاه ما به سیستمی نیاز داشتیم که بتواند نیازمندی‌های ما را در حوزه مکاتبات اداری برطرف نماید و همچنین از لحاظ سرعت، امنیت، حفظ، نگهداری و دسترسی آسان به اسناد و مکاتبات جوابگوی فعالیت‌های دانشگاه باشد. از جمله مسائلی که ما در گذشته با نبود سیستم اتوماسیون اداری در این مجموعه با آنها مواجه بوده‌ایم، مصرف بالای کاغذ و تحمیل هزینه‌های سنگین به این مجموعه بود.

همچنین بدلیل تعدد واحدهای مختلف دانشگاه، ارسال نامه بسیار زمانبر و مشکل بوده و پیگیری آخرین وضعیت اقدامات صورت گرفته بر روی مکاتبات امکان پذیر نبود، حتی در بعضی اوقات شاهد مفقود شدن نامه می شدیم و نمی دانستیم در چه مرحله‌ای چه اتفاقی برای نامه افتاده است. به همین دلیل در جهت رفع اینگونه مشکلات و ساماندهی به نظم مکاتبات اداری، نیاز مبرم به وجود یک نرم‌افزار اتوماسیون اداری در مجموعه به شدت احساس می­شد.

دلایل انتخاب فراگستر از زبان مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه تفرش

پس از اینکه ضرورت خرید اتوماسیون اداری برای دانشگاه محرز شد، تیمی متشکل از واحدهای فناوری اطلاعات و اداری جهت بررسی اتوماسیون‌های اداری موجود در بازار وارد عمل شدند. پس از بررسی نرم‌افزارهای تراز اول، در نهایت نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر انتخاب اول و برگزیده شناخته شد.

از جمله دلایلی که موجب انتخاب نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر شد، ویژگیهای فنی این نرم افزار نظیر برخورداری از محیط کاربری بسیار ساده و کاربرپسند، کاملا تحت وب بودن نرم‌افزار، سازگاری با تمامی مرورگرهای مطرح بدون انجام هیچ تنظیم خاصی در سمت کلاینتها،دارا بودن نسخه تبلت و موبایل و همچنین تاًیید مشتریان قبلی و رضایت آنها از فراگستر بود.

برخی از دستاوردهای راه اندازی نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر در دانشگاه تفرش

آقای تفرشی، مدیر فناوری اطلاعات دانشگاه تفرش کاربرپسند بودن نرم‌فزار اتوماسیون اداری را یکی از موفقیت‌های فراگستر در این دانشگاه اعلام کرد و گفت: طراحی سیستم به قدری آسان و قابل یادگیری است که نیروهای قدیمی‌تر به راحتی به کارکنان تازه وارد آموزش‌های لازم را می‌دهند و سیستم خیلی سریع در سازمان عملیاتی و فراگیر شد.تعداد کاربران این سیستم هم اکنون حدود ۳۰۰ کاربر است که این تعداد رو به افزایش است.

در پایان در مورد تیم پشتیبانی فراگستر از آقای تفرشی سوال شد که ایشان فرمودند: با توجه به کاربری آسان این نرم افزار، در حوزه پشتیبانی، وابستگی دانشگاه به فراگستر به حداقل خود رسیده است که فاکتور مهمی در صرفه جویی زمان می‌باشد. هر زمان هم که نیاز به دریافت خدمات داشته باشیم، فراگستر به خوبی و در اسرع وقت پاسخگوی موارد مطرح شده می‌باشد.

همچنین نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر دارای قابلیت‌های بی نظیری است که در اینجا به برخی از آنها اشاره میکنیم:

  • این نرم‌افزار دارای کارتابل آفلاین بوده و کاربران در هنگام عدم اتصال به شبکه نیز امکان مشاهده و ارجاع نامه‌هایشان را دارند.
  • بخش دبیرخانه این نرم‌افزار علاوه بر نسخه تحت وب داراییک نسخه تحت ویندوز نیز می‌باشد که بنا به دلخواه، کاربر می‌تواند از یکی از این دو نسخه یا هر دوی آنها بهره برداری نماید.
  • این نرم‌افزار دارای نسخه موبایل با قابلیت نصب و بهره برداری بر روی انواع موبایل یا تبلت می‌باشد.
  • کاربران این نرم‌افزار امکان درج پاراف و امضای خود را باقلم نوری بر روی متن نامه در تبلت و یا موبایل دارا می باشند.
  • و …

در پایان آقای مهندس تفرشی فراگستر را این‌گونه معرفی نمودند: فراگستر شرکتی پویا است که نرم‌افزارهایی کاملاً به‌روز ارائه می‌دهد  که باعث میشود تا کاربران از کار با آنها لذت ببرند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*