سامانه رصد استعلام و پیگیری ریاست جمهوری

پیاده سازی وب‌ سرویس رصد در اتوماسیون اداری و فرآیندهای فراگستر

وب سرویس رصد (سامانه پیگیری و استعلام الکترونیکی دولت) در اتوماسیون اداری فراگستر جهت بهره‌برداری در سازمانهای دولتی ارائه میگردد.

نهاد ریاست جمهوری با هدف پایش و رصد پی‌نوشت‌ها و دستورهای ریاست محترم جمهور از نهادهای دولتی، سامانه‌ای با عنوان سامانه پیگیری و استعلام الکترونیکی دولت (رصد) طراحی نموده و پیرو آن به کلیه سازمان های دولتی ابلاغ نموده که لازم است نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری موجود در هر نهاد دولتی از طریق وب سرویس و در بستر شبکه دولت به سامانه رصد متصل گردند.

این اقدام در راستای توسعه دولت الکترونیک، افزایش سرعت پاسخگویی دستگاه‌ها، شفاف‌سازی و دسترسی آسان به اطلاعات به وجود آمده است.

در همین راستا فراگستر آماده ارائه اتصال به سامانه رصد در داخل اتوماسیون اداری به کلیه سازمان های دولتی می باشد.

پیاده‌سازی این سرویس نیازمند بروزرسانی نرم‌افزار اتوماسیون اداری و فعال سازی سرویس اتصال به سامانه رصد و ایجاد زیرساخت مورد نیاز (راه اندازی سرویس در بستر شبکه دولت) خواهد بود.

متقاضیان و مشتریان محترم برای اطلاع از شرایط خرید یا فعالسازی وب‌سرویس رصد اتوماسیون اداری فراگستر میتوانند با تکمیل  این فرم درخواست خود را برای فراگستر ارسال نموده تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان پاسخگوی نیاز آنها باشند.

همچنین تلفن ۴۲۶۲۳-۰۲۱ (داخلی ۱) در ساعات اداری پاسخگوی مشتریان عزیز می باشد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: