آخرین قابلیتهای اتوماسیون اداری

تعیین قوانین امنیتی پیشرفته

میخواهم با این قابلیتها آشنا شوم
اتوماسیون اداری نسخه 5 امن

۱ توسعه ورود دو عاملی

این امکان امنیتی در اتوماسیون اداری فراگستر، در ورود کاربران به سیستم، همانند فرم‌های ورودی سامانه‌های اینترنت بانک، تایید اعتبار کاربر به صورت دو عامله یا Double Factor وجود دارد.

ورود دوعامله به این صورت است که ابتدا کاربر به صورت عادی با رمز اول خود لاگین می‌کند، همزمان یک پیامک یا ایمیل برای او ارسال می‌شود که حاوی یک کد امنیتی که مدت معینی معتبر خواهد بود برای کاربر ارسال می‌گردد، در مرحله دوم با ورود کد امنیتی و در صورت صحت اعتبار، مجوز ورود به سیستم برای او صادر می‌شود.

ورود از طریق گواهینامه امنیتی

۲ ورود از طریق گواهینامه امنیتی 

با این امکان، کاربر جهت ورود امن به سیستم نیاز به یک توکن امنیتی سخت افزاری که حاوی گواهی معتبر دیجیتالی است دارد که این گواهی قبلا به سیستم معرفی شده است. به هنگام ورود می‌بایست توکن به سیستم کاربر متصل باشد. این توکن سخت افزاری به تنهایی برای ورود به سیستم کافی نبوده و نیازمند کد امنیتی است که تنها کاربر مجاز آن را در اختیار دارد. بدین ترتیب تنها خود کاربر که توکن سخت افزاری و کد امنیتی معتبر به همراه دارد و قبلا گواهی او به سیستم معرفی شده امکان ورود به سیستم خواهد داشت.

امضای نامه با توکن سخت افزاری

۳ امضای نامه با توکن سخت افزاری

در این قابلیت کاربران دارای توکن امنیتی می‌توانند نامه‌های خود را علاوه بر امضای عادی به صورت دیجیتالی امضا کنند. بدین ترتیب نامه امضاء شده به صورت الکترونیکی علامتی جهت تأیید اعتبار امضای دیجیتال به همراه دارد که می‌تواند صحت امضا را تأیید و به کاربر دریافت کننده اعلام کند که امضا کننده این نامه حقیقی و مورد اطمینان است.

۴ تأیید اعتبار نامه و بدنه نامه

این امکان می تواند بسیار در سازمانهای بزرگ تعیین کننده و مفید باشد.

روند اعتبارسنجی نامه و بدنه نامه به این صورت است که زمانی که شخصی از سیستم اتوماسیون خود نامه‌ای ایجاد و ارسال می‌کند، علامت “معتبر” به ازای تمام اطلاعات نامه و بدنه نامه (به‌صورت جداگانه) برای آن نامه ثبت می‌شود. چرا که تمام این فرایند از کنسول اتوماسیون و به صورت عادی انجام شده است. حال اگر به هر دلیلی اطلاعات نامه یا بدنه نامه از سمت پایگاه داده تغییر یابد سیتتم به صورت هوشمند علامت “نامعتبر” را به نامه اختصاص خواهد داد.

اعتبار سنجی اطلاعات تولید شده

۵ اعتبار سنجی اطلاعات تولید شده

این قابلیت به مدیر سیستم این امکان را می‌دهد که کنترل دقیقی روی تمام عملکرد‌ها در نرم‌افزار داشته باشد؛ اگر شخصی جهت ورود تلاش کند و موفق نشود، اگر شخصی نامه ‌را امضا کند، اکر سطری از پایگاه داده توسط سیستم اضافه، حذف یا ویرایش شود، تمامی این موارد یک به یک و با تمام جزئیات مانند کاربر فعال، IP ، نوع هشدار، شناسه سطر، شرح خطا و اطلاعات سطر مورد نظر در سیستم ذخیره می‌شود.

یک قابلیت مهم در سامانه اتوماسیون اداری وجود دارد و آن تأیید اعتبار سطرهای گزارش است. به کمک این قابلیت می‌توانید از صحت گزارش ثبت شده و مورد رؤیت اطمینان حاصل ‌کنید و اگر شخصی از سمت پایگاه داده اطلاعات را ویرایش کرد عدم اعتبار آن سطر در این محل مشخص خواهد شد.

۶ توسعه تنظیمات امنیتی

تنظیمات امنیتی در اتوماسیون اداری نسخه ۵ به بعد، کامل‌تر شده است.

امکاناتی مانند تنظیم مدت اعتبار کد امنیتی ساخته شده توسط سیستم برای استفاده در ورود دوعامله، نحوه اطلاع‌رسانی سیستم، نوع ایجاد کد امنیتی (حروف، اعداد، حروف و اعداد)، تعداد کاراکتر کد امنیتی ساخته شده و … به منظور ارتقاء کنترل مدیر سیستم نسبت به تنظیمات امنیتی اضافه شده است.

با افتخار در خدمت شما هستیم…

برای هرچه که لازم میدانید… برای مشاهده دموی نرم افزار بصورت حضوری و یا از راه دور…. برای دریافت راهکارها و مشاوره‎های لازم متناسب با نوع کسب و کار شما…. برای دریافت انواع خدمات پس از فروش و … و بطور کلی برای هرچه که با آن حس خوب بیشتری دارید…

۰۲۱-۴۲۶۲۳

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)