دانلود رایگان نرم افزار BPMS

دانلود رایگان نرم افزار BPMS

امروزه با اندک جستجویی در فضای اینترنت، انواع مختلفی از نرم‌افزارهای BPMS یا مدیریت فرآیندهای کسب و کار (Business Process Management System) را میبنیم که همانند نرم‌افزارهای (ERP (Enterprise Resource Planning به وفور وجود دارند. در همین راستا نیز چندی پیش شرکت فراگستر مقاله‌ای را منتشر کرد که در آن به ارائه فهرستی از کلیه فروشندگان BPMS در سطح دنیا پرداخته است.

اما با این وجود کماکان مشکلاتی نظیر، عدم پشتیبانی از تاریخ شمسی، فارسی نبودن محیط کاربری، عدم وجود دانش استفاده صحیح و مناسب در سطح سازمان و … از مهمترین دغدغه‌های انتخاب و بکارگیری نرم‌افزارهای BPMS است؛ که مسلما نرم‌افزار BPMSای که درصدد رفع اینگونه مشکلات برآمده باشد، نیازمند صرف هزینه و زمان برای آن است.

در همین راستا، شرکت فراگستر_که خود یکی از پیشروان اجرای پروژه های BPMS در سطح کشور است_ سعی نموده است تا با هدف ارتقای سطح دانش و علمی بازدیدکنندگان خود، ۴ نسخه از نرم‌افزارهای BPMS را برای دانلود رایگان، در سایت قرار دهد.

 

دانلود رایگان نرم افزار BPMS

با دانلود نرم‌افزارهای BPMS رایگان زیر می‌توانید تاحدودی با قابلیت‌های مدلسازی و اجرای فرآیندهای سازمان آشنا شوید.

نرم‌افزار Bonita BPM Suite
نرم‌افزار jBPM
نرم‌افزار uEngineBPM
نرم‌افزار Process Maker

لازم به توضیح است که نرم‌افزار BPMS فراگستر فارغ از نرم‌افزارهای فوق بوده و بصورت کامل از قابلیتهای اصلی نظیر، پشتیبانی از زبان فارسی، پشتیبانی از تاریخ شمسی، ارتباط و یکپارچگی با سایر نرم‌افزارهای سازمان، اندازه‌گیری عملکرد سازمان و قدرت پایش فرآیندها و صدها قابلیت دیگر برخوردار است که برای آشنایی بیشتر با این محصول میتوانید به صفحه معرفی نرم‌افزار BPMS فراگستر مراجعه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: