اتوماسیون اداری رایگان

نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان

چند سالیست که در بین طیف وسیعی از شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی، پیاده‌سازی سیستم‌های اتوماسیون اداری جای خود را باز کرده و تاثیر بسزایی در کسب‌وکارهای مختلف در زمینه بهینه‌سازی فرایندهای اداری بجای گذاشته و کم کم مدیران و کارآفرینان متوجه این موضوع شده‌اند که خرید یک نرم‌افزار اتوماسیون اداری خوب و مناسب، نه تنها آرامش و نظم و ترتیب را در سازمان به ارمغان میاورد، بلکه راندمان کارکرد و سود خالص یک شرکت را هم بالا خواهد برد.

در همین راستا وجود نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان ، متنوع و بی کیفیت در این حوزه نه تنها برای صاحبان مشاغل، که برای کل بازار نرم افزارهای اتوماسیون اداری کشور خطر محسوب می‌شود؛ چرا که اعتماد مصرف‌کنندگان را نسبت به فعالان این صنعت از بین می‌برد.

 

با نرم افزار اتوماسیون اداری رایگان کار کنید

از دیدگاه دیگر میدانیم در چند سال اخیر هزاران نرم افزار اتوماسیون اداری توسط شرکتهای متعدد طراحی و تولید شده و میلیاردها تومان بودجه صرف این کار شده است. اما امروز تعداد شرکتهای مطرحی که موفق به ارائه یک نرم افزار اتوماسیون اداری کامل و قدرتمند شده‌اند از انگشتان دست تجاوز نمیکند،

بهترین راه شناخت و آشنایی با امکانات و قابلیت‌های اتوماسیون‌های اداری این است که دموی نرم‌افزار را مشاهده و قبل از خرید بصورت ابری با نرم افزار اتوماسیون موردنظر کار کنید.

شرکت فراگستر این امکان را در اختیار کاربران خود قرار داده است که بصورت رایگان و به مدت محدود با اتوماسیون اداری بر بستر ابر کار کرده تا بتوانند تصمیم بهتری جهت خرید نرم افزار اتخاذ کنند. در این حالت نیازی به نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار بر روی کامپیوتر شخصی شما وجود نداشته و نرم افزار و اطلاعات بطور کامل و یکپارچه روی ابر (Cloud) مستقر شده‌اند. شما میتوانید بدون محدودیت مکانی به مشاهده قابلیت‌های سیستم بپردازید.

 

جهت استفاده رایگان از اتوماسیون اداری فراگستر بر بستر ابر و به مدت محدود درخواست خود را ثبت کنید.

پس از تکمیل فرم برای شما ایمیلی ارسال می شود.

لطفا صبر کنید

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

Got Something To Say: