فروش ویژه نرم افزارهای فراگستر تا 50% تخفیف در جشنواره طرح های زمستانی

فروش ویژه نرم افزارهای فراگستر تا ۵۰% تخفیف در جشنواره طرح های زمستانی

در جشنواره طرحهای زمستانی، نرم افزارهای اتوماسیون اداری، مدیریت فرآیندها، هوش تجاری و مالی فراگستر، تا ۵۰% تخفیف به مشتریان فعلی و جدید عرضه می‌گردد.

جشنواره فروش ویژه نرم‌افزارهای فراگستر، به مناسبت شانزدهمین سالگرد تاسیس شرکت از ۹ دی ماه آغاز و تا ۲۰ دی ماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فراگستر، جشنواره فروش ویژه نرم افزارهای این شرکت در قالب چندین طرح پیشنهادی متنوع و در دوره زمانی دو هفته‌ای تا سقف ۵۰% تخفیف، برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، مشتریان فعلی و یا جدید فراگستر در مدت این جشنواره می‌توانند با مراجعه به صفحه جشنواره از طرح های پیشنهادی در نظر گرفته شده برای خرید نرم افزارهای اتوماسیون اداری ، مدیریت فرآیندها، هوش تجاری BI و مالی مطلع شوند و با پر کردن فرم درخواست دمو، از نزدیک با قابلیتها و امکانات نرم افزارها بیشتر آشنا شوند.

مدیر فروش شرکت فراگستر، مشتری‌مداری را هدف اصلی برگزاری این جشنواره دانست وتصریح کرد: «مشتری مداری رمز موفقیت ماست و همواره سعی می‌شود در دوره زمانی مشخصی با برگزاری جشنواره‌هایی از این دست، ضمن افزایش ارتباط دوسویه با مشتریان، بستری برای بهره‌مندی شرکت‌های خصوصی و سازمانهای دولتی و سایر علاقمندان از محصولات نرم افزاری فراگستر فراهم شود.»

وی ضمن تشریح جزئیات بیشتر این جشنواره، عنوان کرد: « در این جشنواره به دلیل کاهش شدید قیمت‌ها، قدرت خرید مجموعه‌ها بالاتر رفته و امکان خرید پکیج های کامل‌تری از مجموعه نرم افزارهای اتوماسیون اداری، مدیریت فرآیندها و مالی برای عزیزان فراهم آمده است و امیدواریم این قبیل اقدامات مسبب این شود تا با مشتریان ارتباط نزدیکتری داشته باشیم و در نتیجه علاقمندان به بسته‌های نرم‌افزاری فراگستر بتوانند از حداکثر امکاناتی که این شرکت برایشان در نظر گرفته استفاده لازم را ببرند.»

گفتنی است علاقه‌مندان برای آشنایی بیشتر با طرحهای فروش ویژه نرم افزارهای فراگستر در این جشنواره می‌توانند به صفحه اصلی جشنواره مراجعه و یا با شماره ۴۲۶۲۳-۰۲۱ (واحد مهندسی فروش) تماس حاصل نمایند.

مهلت این جشنواره به پایان رسیده است…

برای اطلاع از جشنواره‌های درحال برگزاری و تخفیف‌های ویژه فروش نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری و فرایندها روی دکمه روبرو کلیک کنید.

 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Got Something To Say: