یادگیری آنلاین BPM، نگاه و مدیریت شما را عوض خواهد کرد!

شرکتها و سازمانهایی که امروزه به دنبال ادامه حیات و حفظ پویایی و چالاکی پایدار خود هستند به خوبی نسبت به چالشهای گسترده قرن حاضر چون جهانی شدن بازار و رقابت، شرایط اقتصادی سخت، الزامات و نیازمندیهای دائما در حال تغییر مشتریان، افزایش سرعت و نوآوریهای تکنولوژی و … آگاهی دارند.

روبرویی با این چالشها، منجر به افزایش تمایل شرکت ها و مدیران برای بکارگیری رویکرد مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM) به منظور ارتقای عملکرد شده است.

مدیریت فرایند کسب و کار BPM یک فناوری نوظهور است که هدفش ارائه راه حل های نرم افزاری برای دستیابی به مرتب نمودن و استانداردکردن فرایندها می باشد.

با توجه به بررسی های انجام گرفته، مشخص شده است که اگر سازمانی آمادگی کافی جهت پیاده سازی BPM را نداشته باشد، اغلب اجرای پروژه ها و برنامه های مدیریت فرایند کسب و کار در اینگونه شرکتها و سازمانها، با شکست و صرف هزینه های هنگفت مواجه میشود.

تجربه موفق شرکتها و افراد متخصص در این حوزه نشان داده است که برای کاهش ریسک اجرای پروژه های فرآیندی در چنین شرکتهایی، باید قبل از هر اقدامى براى پیاده سازى BPM، فرهنگ تفکر فرآیندى در میان کارمندان اعم از کارشناسان، کارشناسان ارشد، رؤسا و سرپرستان، به وسیله کلاس هاى آموزشى و برگزارى سمینارها انجام پذیرد.

در این راستا شرکت فراگستر با تجربه بیش از ۱۵ سال اجرای موفق پروژه های BPM در شرکتها و سازمانهای متوسط و بزرگ و همچنین برگزار کننده بیش از ۱۰۰ دوره آموزشی حضوری و غیرحضوری در آکادمی BPM، هم اکنون ۳ دوره آموزشی پرکاربرد در حوزه مدیریت فرآیندهای کسب و کار را بصورت کاملا آنلاین برگزار میکند.

مدیریت فرایندکسب و کار یک فناوری نوظهور است که هدفش ارائه راه حلهای نرم‎افزاری برای دستیابی به استانداردکردن فرایندهاست. BPM را آنلاین یاد بگیرید

 در این دوره‌های آموزشی تمامی مفاهیم مدیریت فرایندهای کسب و کار(BPM) بصورت کامل و تفصیلی ارائه خواهد شد. سطوح بلوغ فرایندها و مکانیزمهای بهینه سازی فرایندها در بستر فناوری اطلاعات تشریح شده و تفاوت BPI, BPM , BPR مورد بررسی قرار خواهد گرفت، سپس نحوه مدلسازی سطوح مختلف فرآیندها با استفاده از  زبان استاندارد BPMN و BPMN2.0 توضیح داده خواهد شد. در ادامه سیستم‌های BPMS که وظیفه پشتیبانی ابزاری از چرخه حیات فرایندها را به عهده دارند معرفی و محصولات معتبر جهانی در این حوزه ارزیابی خواهند شد. در نهایت، شاخص های ارزیابی سیستم های BPMS ارائه خواهد شد و نقشه راه آینده ترسیم می گردد.

عناوین دوره های آموزشی آنلاین آکادمی BPM

  • آشنایی با مفاهیم BPM  (دوشنبه ۱۵ شهریور ساعت ۱۰ )
  • آشنایی با BPMN 2.0 (دوشنبه ۱۵ شهریور ساعت ۱۵ )
  • آشنایی با BPMS(چهارشنبه ۱۷ شهریور ساعت ۱۴ )

برای اطلاعات بیشتر در مورد این دوره ها و ثبت نام کلیک کنید. 

(در صورت ثبت نام تا قبل از ۹ شهریور، مشمول تخفیف می شوید)

اهداف این دوره های آموزشی

  • آشنایی با مباحث مربوط به بهبود و مدیریت فرایندهای کسب و کار
  • آشنایی با نشانه ها و علائم استاندارد زبان مدلسازی فرآیندها BPMN
  • شناخت کامل اجزاءسیستم مدیریت فرایندهای کسب و کار

مخاطبان این دوره های آموزشی

  • مدیران فناوری اطلاعات سازمان ها
  • طراحان و متولیان حوزه بهبود فرایندها در سازمان
  • مدیران و کارشناسان فنی پروژه های یکپارچه سازی سیستم‌ها و فرایندها
  • دانشجویان و فارغ التحصیلان گرایشهای مدیریت، مهندسی کامپیوتر، فناوری اطلاعات، مهندسی صنایع و … علاقمند به فعالیت در حوزه BPM

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محتویات دوره های آموزشی، هزینه دوره و نحوه ثبت نام به وب سایت آکادمی BPM مراجعه نمایید و یا از طریق کانال تلگرام در جریان جزییات برگزاری این دوره ها قرار بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Got Something To Say: