تا 40% تخفیف خرید اتوماسیون اداری فراگستر

تا ۴۰% تخفیف خرید اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر

از ۸ اردیبهشت تا ۳۱ خرداد ۹۷ شرایط استثنایی فروش برگزار می شود. در بسته‌های پیشنهادی خرید نرم‌افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها، مطابق با نیاز کسب و کارها از ۱۰ تا ۴۰ درصد تخفیف به مشتریان ارائه می‌شود.

جشنواره عید تا عید

فروش ویژه اتوماسیون اداری و فرایندها

تا ۴۰% تخفیف

شرایط تخفیف ویژه ۱۰ تا ۴۰ درصدی نرم‌افزارهای فراگستر

به گزارش روابط عمومی فراگستر، این شرکت با هدف افزایش قدرت خرید نرم‌افزار اتوماسیون اداری و فرآیندها شرایط ویژه و استثنایی را در بخش فروش، برای مشتریان فعلی و جدید خود، افزوده است.

در این جشنواره که به صورت محدود و بدون امکان تمدید، از تاریخ ۸ اردیبهشت تا ۳۱ خرداد ۹۷ در سراسر کشور برگزار می‌شود، پیشنهادهای ویژه‌ای، در دسترس متقاضیان خرید این نرم افزار خواهد بود.

در بسته‌های پیشنهادی خرید نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها، مطابق با نیاز کسب و کارها از ۱۰ تا ۴۰ درصد تخفیف به مشتریان ارائه می‌شود.

امید است این شرایط بتواند رضایت خاطر مشتریان عزیز را بیش از پیش فراهم سازد. برای استفاده از تخفیف و دموی آنلاین این نرم افزار، همین الان در کمتر از ۵ ثانیه می‌توانید فرم درخواست خود را ثبت کنید.

گفتنی است علاقه‌مندان برای آشنایی بیشتر با قابلیت‌های اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر، می‌توانند به صفحه جشنواره فروش ویژه اتوماسیون اداری مراجعه و یا با شماره تماس ۴۲۶۲۳-۰۲۱ ( داخلی ۱ ) تماس حاصل نمایند.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Got Something To Say: