اتوماسیون اداری فراگستر

نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر، نرم‌افزاری برای ساماندهی مکاتبات اداری، فرمها و فرایندهای سازمانی

سیستم اتوماسیون اداری آنلاین فراگستر یک نرم‌افزار جامع تحت وب است که با ظاهر کاربری بسیار ساده و حرفه‌ای برای سازمان‌ها، کسب و کارها و زیرمجموعه‌های آن امکان ثبت، گردش، بایگانی و مدیریت انواع مکاتبات اداری درون سازمانی و برون سازمانی، مستندات و فرم‌های سازمانی را بدون محدودیت زمانی و مکانی با سرعت بالا، سهولت کاربری و در محیطی امن فراهم می‌کند.

اتوماسیون فراگستر یکی از بهترین ها در حوزه سیستم های اتوماسیون اداری است که در این سالها توانسته فرایندهای سازمانی را در قالب محیطی کاربرپسند، ساده و با امنیت بالا بین مشتری های خود به خوبی مدیریت کند.

فراگستر تا امروز به هزاران سازمان و مشتری کمک کرده روندهای خاص چابکی را در سازمانشان پیاده‌سازی کنند و قطعا به شما هم میتواند کمک کند تا با سامانه اتوماسیون اداری، سازمان و شرکت خود را چابک‌تر و بهینه‌تر کنید و شفافیت بیشتری در روند کارها و پیگیری‌ها داشته باشید.

امکانات و قابلیت‌های اتوماسیون اداری فراگستر را از زبان مشتریان ما بشنوید…

در کمتر از ۲۰ دقیقه، دمو ببینید

با تکمیل این فرم، در حداکثر ۲۰ دقیقه، دموی نرم افزار اتوماسیون اداری تحت وب فراگستر را به شما نشان می‌دهیم.

و یا با شماره ۴۲۶۲۳-۰۲۱ تماس بگیرید

و یا عدد ۱ را به شماره ۳۰۰۰۵۷۳۴۲۲۳۳۴۴ پیامک کنید.

قابلیت‌ها و زیرسیستم‌های اتوماسیون اداری فراگستر

این سیستم از یک هسته اصلی و بالغ بر ۲۰ زیرسیستم تشکیل شده است که پس از بررسی رایگان نیازمندیهای خاص کسب و کار شما، بخشی یا تمامی زیرسیستمها قابل ارائه و پیاده‌سازی است.

لازم است بدانید…

هیچ اتوماسیون اداری، بدون BPMS کامل نیست!

قابلیتهای کارتابل جریان کار اتوماسیون اداری فراگستر

نرم‌افزار فرم‌ساز مدیریت فرایند فراگستر یک نرم‌افزار متن‌باز برای پیاده‌سازی فرآیندهای سازمانی تحت BPMS می‌باشد. این نرم‌افزار نسخه بومی شده نرم‌افزار جهانی و قدرتمند پروسس‌میکر است که یکی از بهترین نرم‌افزارهای BPMS متن باز دنیاست که در اختیار عموم قرار گرفته است.

شرکت فراگستر با تکیه بر دانش تیم تولید و توسعه خود، اقدام به گسترش و بومی‌سازی این نرم‌افزار کرده است و در این راستا به جهت استفاده راحت‌تر کاربران کارتابل گردش کار این نرم‌افزار را بازنویسی کرده و برخی ماژول‌های کاربردی و مهم از جمله تقویم شمسی را در این نرم‌افزار توسعه داده و به همراه کارتابل بازنویسی شده در محیط اتوماسیون اداری فراگستر قرار داده است تا کاربران در حین کار جهت اداره امور مربوط به مکاتبات و ‌نامه‌نگاری‌های خود بتوانند همزمان فرایندها و روال‌های کاری خود را نیز در همان محیط و به صورت یکپارچه مدیریت و کنترل نمایند.

تجربه پیاده‌سازی اتوماسیون اداری فراگستر در بیش از ۲۶۰۰ شرکت و سازمان و بالغ بر ۶۰۰۰۰۰ کاربر

بانک ملی مشتریان فراگستر
دیوان عدالت اداری مشتریان فراگستر
استانداری البرز مشتریان فراگستر
خدمات مخابرات مشتریان فراگستر
سداد مشتریان فراگستر
سایپا مشتریان فراگستر
پتروشیمی مارون مشتریان فراگستر
پتروشیمی امیرکبیر مشتریان فراگستر
پژوهشگاه پتروشیمی مشتریان فراگستر
آریا SGS مشتریان فراگستر
فاتح صنعت مشتریان فراگستر
ایریتک مشتریان فراگستر
توزیع برق آذربایجان مشتریان فراگستر
توزیع برق سیستان و بلوچستان
توزیع برق قزوین مشتریان فراگستر
توزیع برق خوزستان مشتریان فراگستر
صندوق پژوهش صنعت برق
سندیکای برق مشتریان فراگستر
کنتورسازی ایران مشتریان فراگستر
سازمان آب و برق خوزستان
نیروگاه شهید محمد منتظری
موسسه تحقیقات آب
پشم و شیشه مشتریان فراگستر
شهر فرش مشتریان فراگستر
ایرنا مشتریان فراگستر
جام جم مشتریان فراگستر
مزمز مشتریان فراگستر
مینو مشتریان فراگستر
بیژن مشتریان فراگستر
پاک آرا مشتریان فراگستر
محسن مشتریان فراگستر
تلاونگ مشتریان فراگستر
بهپرور مشتریان فراگستر
دراژه مشتریان فراگستر
دایتی مشتریان فراگستر
هایپرمی مشتریان فراگستر
هیمه گر مشتریان فراگستر
بانو مشتریان فراگستر
رخت مشتریان فراگستر
عاج مشتریان فراگستر
سینره مشتریان فراگستر
لابراتوار دکتر اخوی
شرکت سی گل
ساویز مشتریان فراگستر
هواپیمایی ماهان مشتریان فراگستر
هواپیمایی زاگرس مشتریان فراگستر
هواپیمایی سپهران مشتریان فراگستر
هتل درویشی مشتریان فراگستر
فارسکو مشتریان فراگستر
حمل و نقل مشتریان فراگستر
راهور مشتریان فراگستر
شرکت حمل و نقل مشتریان فراگستر
منطقه آزاد چابهار
منطقه آزاد ارس مشتریان فراگستر
منطقه آزاد انزلی مشتریان فراگستر
طیف مشتریان فراگستر
نظام مهندسی البرز مشتریان فراگستر
بیمه نوین مشتریان فراگستر
بیمه ما مشتریان فراگستر
بیمه گران مشتریان فراگستر
بیمه ایران مشتریان فراگستر
فدراسیون فوتبال مشتریان فراگستر
کمیته ملی المپیک
هیئت فوتبال تهران
هیئت فوتبال مرکزی
هیئت فوتبال خوزستان
هیئت فوتبال بوشهر
هیئت فوتبال آذربایجان شرقی
هیئت فوتبال قم مشتریان فراگستر
هیئت فوتبال مشتریان فراگستر
لیگ فوتبال مشتریان فراگستر
صدا و سیما مشتریان فراگستر
مرکز اوج مشتریان فراگستر
نوین قشم مشتریان فراگستر
هف هشتاد مشتریان فراگستر
ایرانیان مشتریان فراگستر
امن افزار مشتریان فراگستر
آموزش و پرورش البرز
آموزش و پرورش هرمزگان
خاتم الانبیا مشتریان فراگستر
مشتریان فراگستر
شرکت پومر
شهرداری آمل مشتریان فراگستر
شهرداری کاشان
شهرداری اردبیل مشتریان فراگستر
شهر خودرو مشتریان فراگستر
طیف مشتریان فراگستر
مشتریان صنعت خودرو
طیف مشتریان فراگستر
طیف مشتریان فراگستر
مشتریان اتوماسیون اداری و فرایندها
مشتریان اتوماسیون اداری و فرایندها
ویستا بست
تبیان مشتری فراگستر
بافتینه مشتریان فراگستر
صندوق نوآوری و شکوفایی
پیلگون مشتری فراگستر
موسسه آموزشی ماهان

شاخص‌های برتر انتخاب اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر

اتوماسیون اداری فراگستر قابلیت پشتیبانی از تعداد بالای کاربران را بصورت همزمان با کارایی مناسب داراست. بعنوان مثال در پروژه اتوماسیون اداری بانک ملی ایران، بالغ بر ۶۰.۰۰۰ کاربر که ۶۵۰۰ کاربر آن همزمان هستند، با سرعت و کارایی مناسبی از قابلیتهای نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر بهره می‌برند.

هر سازمانی بر اساس نیاز کسب و کارش، قالبها و فرم های مخصوص به خود را دارد. سیستم اتوماسیون اداری فراگستر به گونه ای طراحی شده است که می‌توانید در کوتاهترین و سریعترین زمان، بی نهایت قالبهای اختصاصی یا فرمهای متنوع خود را طراحی و در سازمان به گردش در بیاورید.

حجم بالای فایلهای اسکن شده و پیوست‌های مرتبط با نامه، ممکن است به مرور سرعت و کارایی استفاده از نرم‌افزار اتوماسیون را با افت محسوسی مواجه کند. بکارگیری قابلیت اصلاح و نویزگیری تصاویر تا حدود ۸۰% حجم تصاویر بدنه نامه‌ها را بدون تغییر در کیفیت و سایز تصاویر کاهش خواهد داد. این امکان بدون اینکه اصل تصویر از بین برود یا کوچکترین تغییری داشته باشد؛ اعمال می‌شود. با فعال سازی این امکان پهنای باند مصرفی به مقدار بسیار زیادی کاهش خواهد یافت و همچنین سرعت بارگزاری تصاویر نامه‌ها نیز بصورت چشم‌گیری افزایش می‌یابد.

در سیستم اتوماسیون اداری آنلاین فراگستر در عین سادگی و چابکی تمامی الزامات امنیتی لازم جهت اطمینان از دسترسی هر فرد طبق جایگاه و سطح دسترسی تعریف شده تعبیه شده است. تمامی الزامات امنیتی ارائه شده از سوی افتا در این سیستم پیاده‌سازی شده است و نرم افزار تمامی نیازها و دغدغه های امنیتی مشتریان خود را مرتفع نموده است.

برنامه اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر بعنوان تنها شرکت فعال از میان شرکت‌های تولیدکننده اتوماسیون اداری و فرآیندها بر پایه داوری کارگروه علمی پنجمین همایش ملی مدیران فناوری اطلاعات برتر (فاب) به عنوان «محصول برگزیده» و شایسته تقدیر، در سال ۹۶ انتخاب شد.

شاید به جرأت بتوان گفت یکی از مهم‌ترین عوامل انتخاب یک نرم افزار اتوماسیون اداری حرفه ای و خوب، خدمات پس از فروش و آموزش نرم افزار است. فراگستر در این زمینه پا را فراتر از یک شرکت ارائه دهنده نرم افزار گذاشته و مجموعه ۲۰ ساعتی آموزشی را برای مشتریان خود تهیه کرده است. در این ۲۰ ساعت کاربران از صفر تا صد با نرم افزار و قابلیت های آن آشنا شده و در پایان هم می توانند گواهی پایان دوره از فراگستر دریافت کنند. برای مشاهده سرفصل ها و مطالب این دوره به صفحه آموزش اتوماسیون اداری فراگستر مراجعه کنید.

یکپارچگی کامل نرم‌افزار BPMS با اتوماسیون اداری تحت وب فراگستر به کاربر کمک می‌کند تا با یک بار ورود به سیستم، در یک محیط کاربری واحد و یکپارچه همزمان کارتابل نامه ها، کارها و فرمهای خود را مدیریت کند. سیستمهای مدیریت فرایند و BPMS به عنوان بسترهای تولید فرم و فرایند به نوعی بسیار کاربردی بوده و پس از مکانیزه کردن مکاتبات و بایگانی الکترونیکی، نبودشان در سازمان کاملا احساس خواهد شد و در صورتیکه نرم‌افزار اتوماسیون اداری، فاقد این بخشها را تهیه کنید در آینده‌ای نه چندان دور مشکلات عدیده‌ای نظیر مهاجرت به نرم‌افزار جدید خواهید داشت.

هر سیستم اتوماسیون اداری قابلیت جستجو را دارد، ولی اتوماسیون اداری فراگستر اولین و تنها سیستمی است که دارای موتور جستجوی هوشمند و معناگرایانه مشابه گوگل است. از موتور جستجوی معنایی بهجو بیشتر بدانید

قابلیت پشتیبانی از چند سازمانی و تعریف نحوه ارتباط سازمانها با هم و چارت سازمانی مستقل، از دیگر قابلیت برتر اتوماسیون اداری تحت وب فراگستر است. این قابلیت برای سازمانهای غیرمتمرکزی مانند بانک‌ها، نهادهای دولتی یا خصوصی که دارای گستردگی جغرافیایی هستند؛ مناسب می‌باشد که معمولاً این سازمانها بدلیل محدودیت‌های زیرساختی و شبکه‌ای، در استفاده از سامانه‌های کاملاً متمرکز مشکلاتی را خواهند داشت و بطور معمول از سرعت مناسبی برای بهره‌برداری برخوردار نخواهند بود.

در بسیاری از سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی یا خصوصی که مبحث امنیت و دسترسی سمتهای سازمانی به سطوح مکاتبات طبقه بندی شده از اهمیت بالایی برخوردار است، این قابلیت به آنها کمک می‌کند تا بمنظور حفظ امنیت اطلاعات، دسترسی به اسناد و مکاتبات سازمان با توجه به جایگاه سازمانی کاربران و سطح محرمانگی منتسب به هر سمت سازمانی و مکاتبات (در ۵ سطح عادی، محرمانه، خیلی محرمانه، سری و به‌کلی سری) قابل تعریف و مدیریت باشد.

تجربیات موفق استقرار اتوماسیون فراگستر

اجرای پروژه اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر در بانک ملی ایران از سال ۱۳۹۴ بصورت متمرکز آغاز شد و هم اکنون بعنوان یکی از بزرگترین پروژ‌های ملی کشور بالغ بر ۶۰.۰۰۰ کاربر_که ۶.۵۰۰ کاربر آن همزمان هستند_ در بیش از ۳۸۰۰ شعبه در داخل و خارج کشور به همراه تمامی ادارات کل مرکزی و ادارات امور شعب و شعب تابعه در حال بهره‌برداری از سامانه اتوماسیون اداری فراگستر می‌باشند. بنابراعلام رسمی سایت بانک ملی ایران راه‌اندازی این سیستم، باعث صرفه‌جویی ماهانه یک میلیارد تومان در دو بخش “کاهش مصرف کاغذ” و “کاهش هزینه نیروی انسانی» شده است.

بانک ملی
بانک ملی ایراناطلاعات بیشتر در مورد پروژه بانک ملی ایران

نخستین استفاده‌ی اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندهای فراگستر در خبرگزاری ایرنا به سال ۱۳۹۰ بازمی‌گردد. اکنون پس از گذشت بیش از ۸ سال از استقرار و راه‌اندازی پروژه اتوماسیون اداری در ایرنا، بیش از ۱۰۰۰ کاربر _که ۳۰۰ کاربر آن همزمان هستند_ در کلیه دفاتر مرکزی و تمامی دفاتر داخل (بیش از ۵۰ دفتر) و خارج کشور (بیش از ۱۵ دفتر) تحت پوشش این سیستم، فرایندهای مرتبط با تحریر خبر و نامه‌نگاری‌های خود را انجام می‌دهند. بطوریکه تاکنون بیش از ۲۶۰ هزار نامه و بالغ بر ۲میلیون و هفتصد هزار ارجاع بر بستر این سیستم توسط کاربران سازمان ایجاد شده است.

خبرگزاری ایرنا
خبرگزاری ایرنااطلاعات بیشتر در مورد پروژه ایرنا

شرکت بیمه نوین در سال ۱۳۹۴ بصورت متمرکز، سامانه اتوماسیون اداری فراگستر را پیاده‌سازی کرد و اکنون بالغ بر ۳۷۰۰ کاربر در ۵۰۰ نقطه در سراسر کشور تحت پوشش این سامانه قرار گرفتند. طبق آخرین آمار ارائه شده در سال ۹۷، بالغ بر ۴۰۰ هزار نامه و بیش از ۴ میلیون ارجاع از درگاه سامانه اتوماسیون اداری بیمه نوین تبادل شده است. همچنین بیش از ۱۳۰ قالب نامه به همراه دبیرخانه‌های متعدد در سیستم تعریف شده است. در فاز اول پروژه فرایند نصب، آموزش و استقرار اتوماسیون اداری فراگستر در ستاد مرکزی برای حدود ۴۰۰ کاربر و به مدت حدود سه ماه به طول انجامید.

بیمه نوین
بیمه نویناطلاعات بیشتر در مورد پروژه بیمه نوین

اجرای پروژه اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها در شرکت «بیمه ما» از مردادماه ۱۳۹۱ آغاز شد و در طی چند فاز، تمامی واحدها، شعب و مراکز بیمه در سراسر کشور بصورت متمرکز تحت پوشش این نرم‌افزار قرار گرفتند. راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر باعث برقراری ارتباط در لحظه بین تمامی شعب بمنظور یکپارچگی فرآیندها و در نتیجه بالارفتن بهره‎وری کار در مجموعه گردیده است.

بیمه ما
بیمه ما

سازمان «دیوان عدالت اداری کشور» در سال ۹۶ سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر را بدلیل کاربری فوق‌العاده و استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا برگزید. این سازمان با ۳۶ سال سابقه زیرمجموعه قوه قضاییه بوده و حجم گردش مکاتبات اداری و فرایندهای آن بسیار زیاد است. دیوان عدالت اداری کشور با پیاده‌سازی موفق نرم‌افزار اتوماسیون اداری و فرایندها در این سازمان، گامی مثبت در جهت تحقق دولت الکترونیک برداشته است.

مشتریان فراگستر
دیوان عدالت اداری کشور

طبق اعلام سایت منطقه آزاد چابهار، این سازمان بدلیل کاربرپسند بودن و قابلیت گردش فرمها سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر را برگزید و جهت یکپارچه‌سازی سازمان از ابتدای سال ۹۷ پیاده‌سازی نمود. هم‌اکنون با استقرار سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها تمامی مکاتبات این سازمان بصورت الکترونیکی و مکانیزه انجام می‌گیرد.

منطقه آزاد چابهار
منطقه آزاد چابهار

اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر در شرکت مهندسی «تعمیرات هواپیمایی فارسکو» ابتدا در سال ۹۱ برای کلیه پرسنل راه‌اندازی و سپس جهت صدور نامه و امکان پیگیری مکاتبات با دیگر شرکتهای هواپیمایی، سیستم گسترش پیدا کرده و برای هر شرکت یک کارتابل اختصاص داده شد. فارسکو در سال ۹۵ با پیاده‌سازی نرم‌افزار مدیریت فرایندها (BPMS) موفق به ساخت و اجرای فرایندهای مهم و افزایش چابکی در سازمان شد.

تعمیرات هواپیمایی فارسکو
تعمیرات هواپیمایی فارسکو

«شرکت خدمات اول مخابرات» ابتدا در سال ۹۲ سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها را صرفا در ساختمان مرکزی این شرکت راه‌اندازی و پس از یکسال برای تمامی پرسنل در کلیه دفاتر کارتابل اختصاص داده شد. بطوریکه درحال حاضر کلیه مکاتبات آنها در اقصی نقاط کشور در بستر اتوماسیون اداری فراگستر انجام می‌گیرد. این شرکت در سال ۹۵ با راه‌اندازی نرم‌افزار مدیریت مستندات فراگستر توانست یک آرشیو متمرکز مستندات بخصوص در بخش نگهداری پرونده‌های پرسنلی داشته باشد.

خدمات اول TCT
خدمات اول TCT

«سازمان آموزش و پرورش البرز» در ابتدای سال ۹۷ با پیاده‌سازی سیستم اتوماسیون اداری و فرایندهای فراگستر در سطح کلیه مناطق استان، به یکپارچه‌سازی اطلاعات و افزایش سرعت امور با الکترونیکی کردن مکاتبات خود، پرداخت. بنابر اعلام سایت مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش در حال حاضر مکاتبات اداری بدون هیچ مشکل و ایرادی با استفاده از اتوماسیون فراگستر در جریان است. این سازمان از پکیج کامل فراگستر شامل: اتوماسیون اداری، فرم‌ساز (BPMS)، مدیریت مستندات، چند سازمانی و… بهره میگیرد.

مشتریان فراگستر
آموزش و پرورش استان البرزلینک مرجع خبر

«سازمان توزیع برق خوزستان» در سال ۹۶ اقدام به خرید و پیاده‌سازی پکیج کامل سیستم اتوماسیون اداری و فرایندها نمود و کلیه اطلاعات از سیستم اتوماسیون قبلی به سیستم جدید انتقال یافت. در حال حاضر اتوماسیون اداری فراگستر برای ۱۰۰۰ کاربر این سازمان در ۳۲ منطقه در حال استفاده می‌باشد. سازمان توزیع برق خوزستان از تمامی زیرسیستم‌های اتوماسیون اداری شامل: مدیریت مستندات، چند سازمانی، مدیریت فرایندها (BPMS) و… استفاده میکند.

مشتریان فراگستر
توزیع برق استان خوزستان

سوالات متداول

اتوماسیون اداری یک ابزار همکاری و افزایش بهره‌وری در سازمانهاست که کمک میکند تا از طریق آن در یک محیط کاری واحد و یکپارچه تمامی افراد و تیمهای کاری با همدیگر بهتر تعامل داشته باشند و از اینرو امور سازمان هم سریعتر و شفاف تر انجام شود. تمامی کارها، درخواستها، جلسات، دستورها، مکاتبات و نامه‌های اداری، انواع فرم‌ها و فرآیندهای سازمانی و … در اتوماسیون اداری به راحتی قابل مدیریت و پیگیری است.

اگر هزینه های زیادی در واحدهای مختلف سازمان دارید. اگر عدم هماهنگی بین واحدها و یا اعضای تیم دارید. اگر کارها به موقع انجام نمی شود. اگر نمیتوانید به موقع و سریع به اطلاعات دسترسی داشته باشید. اگر فرمهای سازمانتان هنوز دستی بین افراد به گردش درمیایند و با سیستمهای دیگر سازمانتان یکپارچه نیست. اینها نشانه‌هایی است که شما به نرم افزار اتوماسیون اداری نیاز دارید.

سیستم های اتوماسیون اداری بازه قیمتی متفاوتی دارند و نمیتوان یک قیمت ثابت برای همه در نظر گرفت. قیمت نرم‌افزار اتوماسیون اداری به عواملی نظیر: بزرگی و تعداد پرسنل (کاربر)، ساختار کسب و کار شما (هولدینگ و یا تک سازمانه)، ماژول‌های مختلف موردنیاز شما، نوع پشتیبانی و خدمات موردنیاز شما و … بستگی دارد.

قبل از خرید نرم افزار اتوماسیون اداری، لازم است به میزان بودجه، تحقیقات در مورد مزایای استفاده از نرم افزار در بلند مدت، در دسترس بودن خدمات پشتیبانی و دموی نرم افزار توجه ویژه داشته باشید. یک دموی اختصاصی شما را قادر می سازد تا به سرعت متوجه شوید که آیا یک نرم افزار اتوماسیون اداری نیازهای تجاری خاص شما را برآورده می کند یا خیر.

guest
ایمیل شما منتشر نخواهد شد
۹۸ پیام ها
قدیمی ترین
جدیدترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
مشاهده تمام پیام ها
اسماعیل صادقی
صادقی
۵ ماه قبل

سلام. من مدیر IT یک شرکت نوپا هستم
آیا ما میتونیم سرویس موردی از شما بگیریم؟ یعنی فقط بخشی از قابلیتهای اتوماسیون فراگستر رو خریداری کنیم

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  صادقی
۴ ماه قبل

سلام. از اینکه پرسش‌هاتون رو با ما مطرح می‌کنید سپاسگزاریم.
شما اگر هسته مرکزی سامانه یعنی اتوماسیون اداری رو داشته باشین، می‌تونین انتخاب کنین که کدوم بخش‌ها و ماژول‌های زیرمجموعه اون رو استفاده کنین. ولی اینکه خود اتوماسیون رو تهیه نکنید و بخواهید از ماژول‌ها و زیرسیستم‌ها استفاده بکنید امکان‌پذیر نیست. چون شاکله و اساس این امکانات و قابلیت‌ها، وجود سامانه اتوماسیون فراگستر هست.

سهیل کاردان
سهیل کاردان
۵ ماه قبل

سلام. برای اجرای نرم افزار اتوماسیون فراگستر نیاز به اتصال به اینترنت هست؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  سهیل کاردان
۴ ماه قبل

سلام. سپاس از اینکه پرسش‌هاتون رو با فراگستر مطرح می‌کنید.
تحت‌وب بودن یکی از مزیت‌های اصلی و رقابتی اتوماسیون فراگستر هست. اما این به این معنی نیست که حتما برای استفاده از این سامانه نیاز به دسترسی به اینترنت باشه. وقتی نرم افزار تحت وب فراگستر رو روی سرورهای سازمان‌تون نصب‌ کنید همین که به شبکه محلی سازمان متصل باشید، بدون نیاز به وجود اینترنت یا اینترانت می‌تونید از اون استفاده کنید. البته در سامانه فراگستر این قابلیت هم وجود داره که اگر اون رو روی بستر اینترنت یا اینترانت قرار بدین، کسانی که خارج از مجموعه حضور دارند هم اگر در یک نقطه، شهر یا حتی کشور دیگه‌ای قرار گرفته باشند، در صورت داشتن دسترسی به اینترنت یا اینترانت می‌تونند از سامانه استفاده کنند.

سعیده معصومی
سعیده معصومی
۵ ماه قبل

سلام. خسته نباشید
این نرم افزار که تحت وب هست دقیقا کجا نصب میشه؟ تو شبکه داخلی میتونیم استفاده کنیم؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  سعیده معصومی
۴ ماه قبل

سلام. سپاس از اینکه پرسش‌هاتون رو با ما مطرح می‌کنید.
بله در شبکه داخلی هم میتونید استفاده کنید. سامانه اتوماسیون فراگستر تحت وب هست و میتونه روی سرورهای سازمان نصب بشه. چه این سرورها در محل خود سازمان قرار گرفته باشن یا سازمان این سرورها رو از جایی اجاره کرده باشه. در هر صورت اگر سامانه فراگستر روی سرورهای سازمان نصب بشه، برای استفاده از اون در محیط سازمان و در شبکه داخلی سازمان نیاز به دسترسی به اینترنت یا اینترانت نخواهید داشت.
برای توضیحات بیشتر در مورد نرم افزارهای تحت وب میتونید لینک زیر رو مطالعه بفرمایید:
نرم افزار تحت وب چیست؟ نسخه تحت وب بهتر است یا نصبی؟

نگار
نگار
۵ ماه قبل

سلام
آیا خارج از مجموعه هم میشه به نرم افزار اتوماسیون دسترسی داشته باشیم؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  نگار
۴ ماه قبل

سلام. سپاس از اینکه سوالاتتون رو با ما مطرح می‌کنید.
بله. اگر موقع راه اندازی سامانه فراگستر یا پس از اون توسط واحد IT سازمان، سامانه روی اینترنت قرار بگیره، از خارج از مجموعه هم به راحتی میشه از اون استفاده کرد. یعنی وقتی که سامانه رو تنظیم کرده باشند که از روی اینترنت قابل دسترسی باشه، کلاینت، مدیر و کاربری که خارج از محیط سازمان هست از هر نقطه دنیا که باشن، اگر دسترسی به اینترنت داشته باشن، میتونن که از سامانه استفاده کنن، کارتابلشون رو ببینن و کارهاشون رو انجام بدن.

صادق سفری
صادق سفری
۵ ماه قبل

سلام. دفترچه تلفن اتوماسیون فراگستر چی هست؟ آیا امکاناتش در حد CRM هست؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  صادق سفری
۴ ماه قبل

سلام. ممنون از سوال خوب شما.
دفترچه تلفن سامانه اتوماسیون فراگستر جایی هست که می‌تونید اسم، سمت، ایمیل و تلفن افراد و سازمان‌هایی که در سامانه اتوماسیون ثبت شدند رو جستجو کنید. اما فقط یک دفترچه تلفن هست و کار بیشتری انجام نمیده و در حد CRM نیست. کاربرد این دفترچه فقط در حد دسترسی به اطلاعات عمومی افراد درون سازمانی، برون سازمانی و شرکت‌هایی هست که در سامانه اتوماسیون ثبت شدند.

صادق سفری
صادق سفری
پاسخ به  تیم تحریریه فراگستر
۴ ماه قبل

خیلی ممنون از پاسختون. قابلیت طبقه بندی و categorize چطور؟ دفترچه تلفن اتوماسیون فراگستر این قابلیت رو داره؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  صادق سفری
۴ ماه قبل

بله. اطلاعات داخل دفترچه تلفن سامانه فراگستر بر ۳ دسته طبقه‌بندی شده که شامل اطلاعات افراد درون سازمان، اطلاعات افراد برون سازمانی و اطلاعات شرکت ها و سازمان‌هایی هست که داخل سامانه ثبت شدند.

جهان پناه
جهان پناه
۵ ماه قبل

سلام. شما در نرم افزارتان پیام رسان سازمانی هم دارید که کاربران با هم در ارتباط باشند؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  جهان پناه
۴ ماه قبل

سلام. ممنون از اینکه سوالاتتون رو با ما مطرح میکنین.
بله در داخل سامانه اتوماسیون اداری فراگستر قابلیتی در نظر گرفته شده که امکان پیام‌رسانی بین افراد سازمان رو برای شما فراهم میکنه. همونطور که میدونید اتوماسیون اداری فراگستر ابزاری برای انجام کارهای سازمانی و اداری هست. اما یک ابزار چت هم در اختیار شما میگذاره که اعضای سازمان میتونن با هم پیام رد و بدل کنن و اطلاع‌رسانی‌هاشون رو در محیط چت و به صورت غیررسمی انجام بدن.
برای توضیحات بیشتر درباره پیام رسان سازمانی نرم افزار اتوماسیون فراگستر، میتونید لینک زیر رو ملاحظه بفرمایید:
معرفی پیام رسان سازمانی اتوماسیون اداری فراگستر

اسماعیلی
اسماعیلی
۵ ماه قبل

سلام. ما برامون پشتیبانی خیلی مهم است. برای اینکه بتونیم به نرم افزار شما تسلط پیدا کنیم چقدر پشتیبانی میکنین؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  اسماعیلی
۴ ماه قبل

سلام. ممنون از اینکه فراگستر رو دنبال می‌کنید.
استراتژی ما در مورد پشتیبانی سامانه فراگستر این هست که به اصطلاح ماهیگیری رو به دوستان آموزش بدیم. به این معنی که تمام امکانات و قابلیت‌های سامانه و نحوه مدیریت و تنظیم کردن اون رو به راهبرای سازمان آموزش میدیم تا سازمان بتونه روی پای خودش بایسته و سامانه رو خودش مدیریت و پشتیبانی کنه. با این حال برخی سازمان‌ها و مشتریان تمایل دارند از خدمات پشتیبانی فراگستر هم استفاده کنند که این خدمت هم در قالب قراردادهای پشتیبانی قابل ارایه هست.
برای توضیحات بیشتر درباره خدمات پس از فروش و سرویس‌های ویژه مشتریان فراگستر، میتونید لینک زیر رو مطالعه بفرمایید:
خدمات پس از فروش اتوماسیون اداری فراگستر

عیسی پور
عیسی پور
۵ ماه قبل

سلام. لطفا بفرمایید خدمات پس از فروش چند نوع و چگونه هست؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  عیسی پور
۴ ماه قبل

سلام. ممنون از اینکه پرسش‌هاتون رو با فراگستر مطرح می‌کنید
کسب رضایت مشتریان همیشه جزو اهداف اصلی فراگستر بوده و دریافت جایزه طلایی حمایت از مصرف‌کننده شاهدی بر این مدعا هست. برای اینکار ما یک ساختار سیستماتیک داریم و خدمات پس از فروش رو به ۲ نوع کلی ارایه می‌کنیم. یکی خدمات عمومی پشتیبانی هستند و دیگری خدمات پشتیبانی خاص برای اون دسته از مشتریانی که نیازهای خاص دارند مثل سازمان‌های بزرگ. برای مثال در مورد خدمات خاص، در کنار خدمات از راه دور، یک سری خدمات حضوری ارایه میدیم که کارشناسان در سازمان ها حضور پیدا می‌کنند. همچنین خدمات مدیریت شده هم به مشتریان ارایه می‌کنیم. یعنی سازمان مشتری رو دقیق مطالعه کرده و پاسخ نیازمندی هاشون رو به طور خاص و مدیریت شده به اونها ارایه میدیم، مانند خدمات مربوط به حوزه های کسب و کار، دیتابیس، مانیتورینگ سیستم، مدیریت متمرکز پروژه، آموزش سامانه در سازمان مشتری و …
از اونجایی که این خدمات گسترده هستند، شما میتونین برای اطلاع بیشتر بخش پشتیبانی وبسایت شرکت رو مطالعه کنید. همچنین اگر سوالی داشتید میتونید با کارشناسنان ما تماس بگیرید.

نازنین
نازنین
۴ ماه قبل

سلام. من مدیر IT یک شرکت هستم
من تکنولوژیهای بکار رفته در اتوماسیون شما رو دیدم. سوالم اینه که معماری اتوماسیون فراگستر و پیچیدگیهایی که داره چه ارتباطی با زیرساخت مشتری داره؟ چون سیستمهایی که ما داریم استفاده میکنیم به شدت ساده هستن و شبکه کوچیکی هم داریم

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  نازنین
۴ ماه قبل

سلام خدمت شما
ساختار و معماری نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر ارتباطی با سیستم های مجموعه شما نداره و صرفا جهت اطلاع رسانی برای شماست.
فناوری‌هایی که در حال حاضر روی اتوماسیون فراگستر نصب و در حال اجرا هستند روی سیستم های ساده شرکت شما هم قابل پیاده سازی است.
توصیه میکنیم برای اطلاعات بیشتر به صفحه تکنولوژی، معماری و زیرساخت فنی نرم‌افزار اتوماسیون اداری فراگستر مراجعه کنید یا با شماره تماس ۴۲۶۲۳ تماس بگیرید تا از راهنمایی کارشناسان ما استفاده کنید

احمدپور
احمدپور
۴ ماه قبل

سلام
لطفا بفرمایید نرم افزار شما امکان گزارش دهی درباره عملکرد کارکنان رو داره یا خیر؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  احمدپور
۴ ماه قبل

سلام دوست عزیز
بله این قابلیت در اتوماسیون فراگستر وجود داره. یکی از قابلیت‌های مهم در هر نرم‌افزار استاندارد این هست که علاوه بر اینکه داده‌ها رو به صورت ساختاریافته نگهداری و سازماندهی میکنه، بتونه از اونها گزارشگیری هم انجام بده. طراحی و ساخت نرم افزار اتوماسیون فراگستر هم با همین قابلیت انجام شده و توانایی ارایه این نوع گزارش‌ها رو داره.

احمدپور
احمدپور
پاسخ به  تیم تحریریه فراگستر
۴ ماه قبل

ممنون از پاسختون. به جز این مورد این نرم افزار چه نوع گزارشهای دیگه‌ای به ما میده؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  احمدپور
۴ ماه قبل

سامانه فراگستر اصولا قابلیت ارایه یک سری گزارش‌های عمومی رو داره که در دسترس تمام مشتریان هست. اما به تناسب نیاز سازمان‌ها این ظرفیت هم وجود داره که گزارش‌های متنوع دیگری هم ارایه بشه. این نوع گزارش‌ها با توجه به نیازمندی مشتریان و تعامل ما با اونها به سامانه اضافه میشه و در اختیار راهبران و مدیران سازمان‌ها قرار میگیره.

جواد قیومی
جواد قیومی
۴ ماه قبل

سلام و وقت بخیر. ما میخواهیم بدونیم اگر بعد از خرید نرم افزار اتوماسیون فراگستر، تعداد کاربرهای ما افزایش پیدا کنه تکلیف چیه؟ آیا باید دوباره نرم افزار رو تهیه کنیم؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  جواد قیومی
۴ ماه قبل

سلام. وقت شما هم بخیر
خیر دوست عزیز. در صورت افزایش تعداد کاربران سامانه نیاز به خرید مجدد نرم افزار نیست. فقط با توجه به قرارداد اولیه باید بررسی بشه که آیا نیاز هست که تعداد کاربرانی که در لیسانس نرم افزار برای مشتری اختصاص داده شده افزایش پیدا بکنه یا خیر. در صورت ضرورت تنها لازم هست که لیسانس سامانه ارتقا پیدا داده بشه.
اگر تعداد کاربرا خیلی زیاد بشن و نیاز به تغییرات فنی برای سهولت استفاده از سامانه باشه، شاید لازم بشه که از اپلیکیش سرور جانبی هم استفاده بشه و به مجموعه سرورهای سامانه اضافه بشه. برای این مورد هم نیاز به خرید اپلیکیشن مجزا نیست. فقط باید ماژول‌های مربوط به ارایه تنظیمات برای این حجم از کاربران رو تهیه بفرمایید.

مینا رحیمی
مینا رحیمی
۴ ماه قبل

سلام. میشه بگین سیستم فراگستر به چند نوع پایگاه داده میتونه وصل بشه؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  مینا رحیمی
۴ ماه قبل

سلام. ممنون از اینکه پرسش‌هاتون رو با ما مطرح می‌کنید
سامانه اتوماسیون اداری فراگستر یک سامانه مستقل هست و پایگاه‌داده مختص خودش رو داره. اما نرم‌افزار مدیریت فرآیندها یا BPMS فراگستر در راستای مدیریت فرآیندها و فرم‌ها این امکان رو برای شما فراهم میکنه که به پایگاه‌داده‌های استاندارد و شناخته شده دنیا که معروف و شناخته شده هستند و برای برقراری ارتباط پروتکل‌های استاندارد و مشخصی دارند، متصل بشید. بنابراین نرم‌افزار BPMS فراگستر از پایگاه‌داده‌های مذکور پشتیبانی میکنه و امکان برقراری ارتباط با آنها رو داره.

غدیری
غدیری
۴ ماه قبل

سلام
شما پیش فاکتور با پیشنهادات تفکیکی هم میدید؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  غدیری
۴ ماه قبل

سلام
بحث ارایه قیمت و پیش‌فاکتور به صورت تفکیکی زمانی ممکن هست که جلسات فنی برگزار بشه و نیاز سازمان مشتری به طور دقیق شناسایی بشه. دلیلش هم این هست که بحث فروش سامانه باید حتما به صورت مهندسی‌شده باشه و سامانه بر اساس نیازی که مشتریان دارند و مقیاسی که مورد استفاده خواهد بود، به اونها ارایه بشه. اما اینکه از ابتدا به صورت مجزا یک لیست وجود داشته باشه که همه قسمت‌ها و ماژول‌های سامانه با قیمت‌های تفکیکی ارایه شده باشند و مشتریان با استفاده از اون انتخاب بکنند، خیر.

ندا مرادی
ندا مرادی
۴ ماه قبل

سلام. ما میتونیم از این نرم‌افزار تحت شبکه داخلی استفاده کنیم؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  ندا مرادی
۴ ماه قبل

سلام.
بله. شما میتونید از سامانه فراگستر، تحت شبکه داخلی، با استفاده از بروزر و بدون نیاز به نصب اپلیکیشن دیگه‌ای استفاده بکنید و این یکی از امکانات اصلی سامانه هست که بشه اون رو از روی سرور سازمان رو به راحتی و بدون دغدغه استفاده کرد.
به علاوه این قابلیت هم وجود داره که سامانه بر روی سرورهای خارج از مجموعه سازمان نصب و استفاده بشه یا حتی اگر روی سرورهای داخلی سازمان نصب میشه از طریق اینترنت امکان دسترسی بهشون خارج از محیط سازمان حتی خارج از کشور فراهم بشه.

ندا مرادی
ندا مرادی
پاسخ به  تیم تحریریه فراگستر
۴ ماه قبل

ممنون از توضیح مفصل تون. شما اپلیکیشنی هم دارید که پرسنل ما بتونن فرآیندهاشون رو با موبایل انجام بدن و نیاز به سیستم نباشه؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  ندا مرادی
۴ ماه قبل

بله. یکی از محاسن نرم‌افزار اتوماسیون فراگستر این هست که در صورتی که کاربران از نسخه موبایل PWA استفاده کنند، می‌تونند فرآیندهایی رو که در سامانه تعریف شده و بهش دسترسی دارند شروع و اجرا کنند و یا اگر یک جریان کاری وارد کارتابل اونها شده، میتونن وظایف مربوط به اون فرآیند رو انجام بدن و برای مرحله بعد ارسال کنند.

ندا مرادی
ندا مرادی
پاسخ به  تیم تحریریه فراگستر
۴ ماه قبل

تشکر. سوال آخرم هم اینه که سامانه فراگستر با SMS هم میتونه کاری انجام بده؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  ندا مرادی
۴ ماه قبل

نرم افزار اتوماسیون اداری فراگستر این قابلیت رو داره که برخی اطلاع‌رسانی‌ها رو از طریق SMS انجام بده. مثلا برای اطلاع‌رسانی در مورد ارجاع‌ها یا رخدادها و همینطور برای ورود به سامانه میشه از ارسال SMS استفاده کرد. یعنی سامانه امکان برقراری ارتباط با استفاده از پنل‌های SMS ای رو داره و میتونه که با اونها کار بکنه. در حال حاضر به غیر از ورود دو عاملی و اطلاع از ارجاع نامه به کارتابل فرد، نیاز دیگه ای از سوی مشتریان اعلام و در سامانه پیاده‌سازی نشده. اما این امکان وجود داره که در سایر موارد هم برای برقراری ارتباط میان کاربران و سیستم از SMS استفاده کنید.
از طرف دیگه، در سامانه فراگستر امکان استفاده از کدهای USSD هم ایجاد شده. با کمک کدهای دستوری امکان اطلاع از وضعیت نامه و گردش نامه یا آخرین اقدامی که روی نامه انجام شده را خواهید داشت.
برای آشنایی بیشتر می‌تونید فیلم آموزش نحوه تنظیم سرویس SMS در سیستم اتوماسیون اداری فراگستر رو در لینک مذکور مشاهده کنید.

آرش بهلولی
آرش بهلولی
۴ ماه قبل

سلام و خسته نباشید
سامانه شما امکان انجام برنامه ریزی تولید رو هم داره؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  آرش بهلولی
۴ ماه قبل

سلام جناب بهلولی
برنامه‌ریزی تولید یک کار تخصصی هست و الگوریتم‌های متفاوتی هم براش وجود داره و در هر صنعتی هم از نرم‌افزار خاصی برای برنامه‌ریزی تولید استفاده میشه. اگر شما برنامه‌ریزی تولید رو به شکل یک فرآیند درآورده باشید و بتونید الگوریتم اون رو خودتون برنامه‌نویسی و پیاده‌سازی کنید، اونوقت می‌تونید برنامه‌ریزی تولید رو به صورت یک فرآیند در سامانه BPMS فراگستر اجرا کنید. مسلما این روش به اندازه یک نرم‌افزار تخصصی که برای برنامه‌ریزی تولید استفاده میشه کارایی نخواهد داشت. اما همه اینها بستگی به شرح نیازمندی و استفاده شما داره.
برای مطالعه بیشتر پیشنهاد میکنیم فرآیند پیش بینی تولید/فروش در BPMS فراگستر رو مطالعه کنید

ناشناس
ناشناس
۴ ماه قبل

سلام. شما برای سیستم اتوماسیون تون دفترچه راهنمای چاپی هم دارید که بین مدیران و کاربران توزیع کنیم؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  ناشناس
۴ ماه قبل

سلام بر شما. بله فراگستر علاوه بر فایل‌های آموزشی صوتی و تصویری، مواد آموزشی نوشتاری رو هم به صورت چاپی و هم الکترونیکی (به صورت PDF) در اختیار مشتریان قرار میده. نسخه‌های الکترونیکی این آموزشها داخل سامانه و هم در سایت شرکت وجود داره و ازش میتونن استفاده بکنن و یا چاپ کنن. اما چون یکی از رسالت‌های سامانه‌های اتوماسیون کاهش مصرف کاغذ هست، پیشنهاد ما این هست که سازمانها از این فایلهای PDF بجای نسخه‌های چاپی استفاده کنند.

عاطفه تحریری
عاطفه تحریری
۳ ماه قبل

سلام. تو نرم افزار فراگستر این قابلیت هست که ما بتونیم دستورات و ارجاع سریع رو خودمون تعریف کنیم؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  عاطفه تحریری
۳ ماه قبل

سلام بر شما
بله. هر کاربری میتونه برای خودش ارجاعات سریع همراه با دستورات مورد نظرش تعریف کنه و در هر زمان که مایل باشه اونها رو اجرا یا اصلاح کنه.

سلطانی
سلطانی
۳ ماه قبل

سلام. اگر بخواهیم ضمیمه یا مستنداتی رو به یک نامه اضافه کنیم، چطور میشه این کار رو انجام داد؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  سلطانی
۳ ماه قبل

سلام بر شما.
برای اضافه کردن ضمیمه و مستندات به یک نامه، تو بخش پیوست نامه میشه انواع و اقسام فایل های مجاز رو که ادمین تعریف کرده، به نامه متصل کنید و یا بدنه یا پیوست یک نامه دیگه ای رو مستقیما به این نامه متصل کنید.

ولی زاده
ولی زاده
۳ ماه قبل

سلام. وقتی با همکاران سیستم کار میکنی چون مدام در حال ارتقا سیستم هستن از یه جایی به بعد دیگه نسخه های قبلیش کار نمیکنه. سیستم شما هم همینطوره؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  ولی زاده
۳ ماه قبل

سلام بر شما.
خیر. از اونجایی که سامانه فراگستر تحت وب هست دیگه نیازی به نصب اپلیکیشن هم نیست. در نتیجه هر آپدیتی هم صورت بگیره، کاربر میتونه بدون اختلال به کارش ادامه بده و از سامانه استفاده بکنه.
اطلاعات بیشتر در مورد مزایای نرم افزارهای تحت وب رو میتونید در مقاله نرم افزار تحت وب چیست؟ در وبلاگ فراگستر مطالعه کنید.

ایزدی
ایزدی
۳ ماه قبل

درود. مجموعه شما چند ساله که خدمات اتوماسیون ارائه میده؟ چقدر سابقه داره؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  ایزدی
۳ ماه قبل

سلام بر شما. شرکت فراگستر بیش از دو دهه است که تاسیس شده و الان هم بیست سال هست که به صورت تخصصی در حوزه نرم افزارهای اتوماسیون اداری در حال فعالیت هست و جزو برترین شرکتهای این حوزه به حساب میاد.
برای جزییات بیشتر میتونید صفحه درباره فراگستر رو ملاحظه بفرمایید.

توکلی
توکلی
۳ ماه قبل

سلام. لطفا در مورد قابلیت فکس یه مقدار بیشتر توضیح بدین
ممنون

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  توکلی
۳ ماه قبل

سلام بر شما
سیستم های فکس عادی دستگاه های مجزا و حجیمی هستند که روی میزها قرار میگیرند و ارسال و دریافت نامه در اونها به صورت فیزیکی و با کاغذ انجام میشه. اما در سامانه فراگستر قابلیت انجام این کار به صورت الکترونیکی فراهم شده که نیازی به پرینت کاغذی نامه ها نداره و هم ارسال و هم دریافت فکس رو به صورت الکترونیکی انجام میده.
برای جزییات بیشتر میتونید صفحه فکس در اتوماسیون اداری و صفحه زیرسیستم مدیریت فکس فراگستر رو ملاحظه بفرمایید.

ملیکا ثابتی
ملیکا ثابتی
۳ ماه قبل

سلام. لطفا بگین وقتی داخل سیستم نیستیم هم امکان دریافت هشدارها و اطلاعیه ها وجود داره؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  ملیکا ثابتی
۳ ماه قبل

سلام بر شما.
سامانه فراگستر تحت وب هست و اگر لاگین نباشید ارتباطی برقرار نمیشه. اما ما یک اپلیکیشن ویندوزی فراهم کردیم که میتونید روی کامپیوتر خودتون نصب کنید و همیشه با سیستم ارتباط میگیره و اگر نامه ای برای کاربر بیاد اطلاع رسانی میکنه. ولی در هر حال برای مشاهده نامه باید از نسخه تحت وب استفاده کنید و در مرورگر خودتون لاگین رو انجام بدین.
برای اطلاعات بیشتر در مورد این اپلیکیشن میتونید فیلم آموزش مراحل نصب و استفاده از سیستم آلارم اتوماسیون فراگستر رو ملاحظه بفرمایید.

سمانه عزیزی
سمانه عزیزی
۳ ماه قبل

سلام. نسخه موبایلتون ios و android رو ساپورت میکنه؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  سمانه عزیزی
۳ ماه قبل

سلام بر شما. با توجه به مشکلات موجود در استفاده ایرانیان از فروشگاههای اپلیکیشن گوگل و اپل، شرکت فراگستر تصمیم گرفت از یک تکنولوژی جدید به نام PWA، برای طراحی نسخه موبایل و تبلت نرم افزار اتوماسیون استفاده بکنه. این تکنولوژی محدودیتی از نظر سیستم عامل نداره و کاربرا میتونن به راحتی و بدون نیاز به نصب، از این اپلیکیشن هم در iOS و هم در اندروید بصورت تحت وب استفاده بکنند.
برای اطلاعات بیشتر میتونید مقاله نسخه موبایل فراگستر و امکانات خاص آن رو مطالعه بفرمایید.

حکیمی
حکیمی
۳ ماه قبل

سلام. امکان تعریف فرم هم هست؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  حکیمی
۳ ماه قبل

سلام بر شما.
بله در سامانه فراگستر به دو ترتیب میشه فرم ها رو تعریف کرد. یکی به کمک زیر سیستم مدیریت فرآیندها. یکی هم با استفاده از قابلیت ایجاد فرم در سامانه اتوماسیون اداری فراگستر. هر دو مورد توسط ادمین انجام میشه و در اختیار کاربرها قرار میگیره.

مسعود رنجبر
مسعود رنجبر
۳ ماه قبل

سلام. در نرم افزار شما این قابلیت وجود داره که بتونیم ببینیم ارجاعات برای چه کسانی فرستاده شدند؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  مسعود رنجبر
۳ ماه قبل

سلام بر شما.
بله این قابلیت وجود داره. چون داده‌ها در سامانه فراگستر به صورت متمرکز در دیتابیس ذخیره میشن، شما میتونید اطلاعات مربوط به نامه‌ها از جمله ارجاعات رو پیگیری و وضعیت اونها رو مشاهده کنید. البته این منوط به دسترسی‌ها و امکانات کاربر در سامانه هست. بنابراین مسلما کسی که دسترسی به یک ارجاع محرمانه نداره نمیتونه اون رو پیگیری و مشاهده کنه.

حیاتی
حیاتی
۲ ماه قبل

سلام. ما یه شرکت سیمانی هستیم. یک دفتر مرکزی در تهران و یک کارخانه داریم، آیا نسخه پایه نرم افزار شما، کار ما رو راه می اندازد؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  حیاتی
۲ ماه قبل

سلام بر شما.
بله. نسخه پایه نرم افزار برای مکاتبات و ارتباط بین دفتر تهران و کارخونه تون مفید هست و به راحتی میتونید مکاتبات بین واحدهاتون رو بدون نیاز به انجام کار دیگه ای مدیریت کنید. به شرط اینکه این مراکز دسترسی به اینترنت داشته باشند و سامانه روی اینترنت باشه که بتونند استفاده بکنند.

حیاتی
حیاتی
پاسخ به  تیم تحریریه فراگستر
۲ ماه قبل

ممنون از پاسخ سریع. برای شرکت های سیمانی که قبلا بهشون نرم افزار داده اید، ماژول خاصی دارید؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  حیاتی
۲ ماه قبل

سامانه اتوماسیون اداری فراگستر ماژول های متفاوتی داره که میتونه برای شما مفید باشه. ولی اینکه بگیم خاص صنعت سیمان و تخصصی برای سیمان ماژولی رو ایجاد کرده باشیم خیر.

تابش
تابش
۲ ماه قبل

سلام
ماژول اس ام اس رو به چه شکلی باید تهیه کنیم و از کجا میشه خریداری کرد؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  تابش
۲ ماه قبل

سلام بر شما.
تهیه ماژول sms دو بخش داره. اولی خرید ماژول اس ام اس از فراگستر هست که کارشناسان ما شما رو برای خرید راهنمایی میکنن. ولی بخش دوم سرویس یا پنلی ارسال sms هست که خود شما باید زحمت اون رو کشیده و تهیه کنید. البته فراگستر برای تسهیل کار مشتریان عزیز با یکی از ارائه دهندگان معروف این خدمات در کشور قرارداد همکاری بسته تا مشتریان فراگستر پنل مدیریت sms هاشون رو راحت تر تهیه کنند. ولی خرید شارژش و اعتبارش رو باید خود دوستان از طرق پنل و به صورت اینترنتی انجام بدن. از سمت ما هم ارتباط بین سرویس فراگستر و ارائه دهنده سرویس sms برقرار میشه.
برای جزییات بیشتر میتونید صفحه فیلم آموزش نحوه تنظیم سرویس SMS در سیستم اتوماسیون اداری فراگستر رو ملاحظه بفرمایید.

پناهی
پناهی
۲ ماه قبل

سلام. خسته نباشید. در جلسه دموی سامانه فراگستر به ما گفته شد که هیچ چیز در نرم افزار حذف نمیگردد. آیا این مساله باعث نمیشه که حجم دیتابیس افزایش پیدا کنه؟ آیا موارد غیرضروری امکان حذف ندارند؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  پناهی
۲ ماه قبل

سلام بر شما و ممنون.
هر نامه ای که در سامانه ایجاد میشه، پس از ایجاد غیر قابل حذف میشه. چون شماره میگیره و ارجاعات و سوابقی داره که مسلما نباید حذف بشن. البته نامه هایی که گردش نخورند قابل حذف هستند. در هر حال اینها تاثیر زیادی رو حجم دیتابیس ندارند. حجم زمانی ایجاد میشه که در مرور زمان، با تعداد زیاد اسکن های باکیفیت گرفته بشه. این هم از منظر سامانه محدودیتی ایجاد نمیکنه و هر چقدر هم که دیتابیس حجمش افزایش پیدا بکنه مشکلی از نظر سرعت پیش نمیاد. صرفا استفاده از منابع سرور افزایش پیدا خواهد کرد.

برای راهنمایی بیشتر میتونید صفحات راه های کنترل افزایش حجم پایگاه داده اتوماسیون اداری و فیلم آموزش مدیریت حجم فایل پیوست بر روی نامه ها درفراگستر رو ملاحظه بفرمایید.

احمدرضا
احمدرضا
۲ ماه قبل

سلام. با توجه به اینکه کار با نرم افزار شما بر اساس پست سازمانی تعریف میشه، تا چه تعداد پست میشه برای هر فرد تعریف کرد؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  احمدرضا
۲ ماه قبل

سلام بر شما
از لحاظ تعداد پست سازمانی برای هر کاربر محدودیتی وجود نداره و برای هر کاربر بسته به جایگاهش و مسئولیتی که در سازمان داره پست های متعددی میتونه تعریف بشه.

فرشته
فرشته
۲ ماه قبل

سلام. لیسانس نسخه پایه اتوماسیون فراگستر از چند کاربر شروع میشه؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  فرشته
۲ ماه قبل

سلام بر شما.
لیسانس نسخه پایه اتوماسیون فراگستر از ۱۰ کاربره شروع میشه و برای تعداد کمتر از ۱۰ کاربر لیسانس نرم افزار صادر نمیشه.

مهرپور
مهرپور
۲ ماه قبل

سلام. شما برای تبدیل گفتار به متن از چه سرویسی استفاده میکنید؟ و آیا این امکان در سیستم مدیریت اسناد هم وجود داره؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  مهرپور
۲ ماه قبل

سلام بر شما.
ما برای تبدیل گفتار به متن از سرویس های گوگل بر بستر اینترنت استفاده می کنیم که نسبت به سرویس های تولید شده در داخل ایران خیلی جامع تر و کامل تر هست و هم روی گوشی ها و هم روی کامپیوتر در دسترس هست.

کامیار
کامیار
۲ ماه قبل

سلام. آیا گردش کار فقط از بالا به پایین دیده میشه؟ اگر بخواهیم گردش کار توسط یکی از واحدها دیده نشه باید چکار کنیم؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  کامیار
۲ ماه قبل

سلام بر شما. در حالت پیش فرض، خیر. گردش ارجاعات توسط هر شخصی که نامه رو دریافت میکنه، قابل مشاهده است. اما در سامانه فراگستر امکانات متنوعی برای مشاهده گردش ارجاعات تعبیه شده و شما میتونید تنظیمات رو طوری انجام بدین که ارجاع دهنده بتونه گردش قبلی ارجاعات رو نسبت به نفرات بعدی یا گردش ارجاعات یک دپارتمان رو نسبت به دپارتمان بعدی پنهان کنه.

پیمان
پیمان
۲ ماه قبل

سلام
اگه بخواهیم از سازمانی مثل جامعه حسابداران رسمی نامه دریافت کنیم، میشه نامه رو مستقیم با اتوماسیون دریافت کرد؟ یا مستقیم از اتوماسیون نامه رسمی ارسال کنیم؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  پیمان
۲ ماه قبل

سلام بر شما. پاسخ مثبت هست. برای تبادل نامه با اتوماسیون اداری راه های مختلفی وجود داره. از جمله ECE، ایمیل و در مرحله بالاتر وب سرویس. البته در مورد وب سرویس، چنین قابلیتی (ارسال و دریافت نامه از طریق وب سرویس) باید در نرم افزار مورد استفاده سازمان مقابل هم وجود داشته باشه.

تبریزی
تبریزی
۲ ماه قبل

سلام. با فراگستر میشه نامه ای زد که محرمانه باشه و کسی نبینه؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  تبریزی
۲ ماه قبل

سلام بر شما. بله پاسخ مثبت هست. یکی از قابلیت های سامانه فراگستر، ایجاد نامه های محرمانه و طبقه بندی شده هست و فردی که دسترسی به مشاهده نامه های محرمانه رو نداشته باشه، نمیتونه این نوع نامه ها رو ببینه، حتی اگر به کارتابلش ارسال بشن. علاوه بر این، وقتی دسترسی ها رو در سامانه تعریف کنید، اساسا سیستم اجازه نمیده که نامه محرمانه رو برای کسی که دسترسی محرمانه نداره، ارجاع بزنید.

آقاجانی
آقاجانی
۲ ماه قبل

سلام. تو این سیستم میشه برای نامه ها هشتگ زد؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  آقاجانی
۲ ماه قبل

سلام بر شما.
پاسخ مثبت هست. در سامانه فراگستر این امکان وجود داره که برای نامه ها از کلید واژه یا هشتگ استفاده کنید که اجازه میده بعدا برا اساس اونها جست و جو انجام بدید. در این حالت وقتی کلید واژه ای رو سرچ کنید تمام نامه هایی که این کلید واژه براشون تعریف شده در نتایج جست و جوی شما نمایش داده خواهند شد.

سمیرا
سمیرا
۱ ماه قبل

سلام. آیا ایمیل سرور سازمان ما با mail server اتوماسیون فراگستر sync میشه؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  سمیرا
۱ ماه قبل

سلام بر شما. بله این امکان در سامانه فراگستر فراهم شده که سرویس های سامانه اتوماسیون با میل سرور سازمان ارتباط برقرار کنند و ایمیل ها و ECE هایی که ارسال و دریافت می‌شوند را از میل سرور بگیرند یا به آن تحویل بدهند.

شیرین
شیرین
۲۷ روز قبل

سلام نحوه ارسال پیامک از طریق اتوماسیون چطوره؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  شیرین
۲۷ روز قبل

سلام بر شما
امکان ارسال پیامک در قسمت های مختلفی از سامانه وجود داره. مثلا میتونید تنظیم کنید که اگر نامه ای به یکی از افراد سازمان ارجاع خورد یک پیامک هم دریافت کنه یا مثلا ادمین سامانه تنظیم میکنه که اگر رخدادی در سامانه اتفاق افتاد به او اطلاع رسانی کنند. ترتیب ارسال این پیامک ها هم با استفاده از پنل‌های پیامکی هست که خدمات اون توسط شرکت های مختلف ارائه میشه. فراگستر با تعداد قابل توجهی از این شرکت ها ارتباط برقرار کرده و مراودات فنی انجام شده و مشتریان می توانند از سرویس آن ها در داخل سامانه استفاده کنند.
برای اطلاعات بیشتر توصیه میکنیم از صفحه قابلیتهای نسخه پایه اتوماسیون اداری فراگستر بازدید بفرمایید.

برزو
برزو
۲۲ روز قبل

سلام. نرم افزار شما responsive هست؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  برزو
۲۲ روز قبل

سلام بر شما.
بله. یکی از قابلیت‌های اتوماسیون اداری فراگستر این هست که کاربران میتونند در مانتیورها و نمایشگرهای با ابعاد مختلف از اون استفاده کنند که در اصطلاح فنی همان بحث responsive بودن هست.
برای اطلاعات بیشتر توصیه میکنیم از لینک زیر بازدید بفرمایید:
درباره نسخه موبایل فراگستر و امکانات خاص آن بیشتر بدانید

عزتی
عزتی
۲۰ روز قبل

سلام. تقویم اتوماسیون شما قابلیت sync شدن با تقویم گوگل رو داره؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  عزتی
۲۰ روز قبل

سلام بر شما.
بله. یکی از امکانات سامانه فراگستر که بین کاربران ما محبوبیت زیادی داره، امکان همگام سازی یا سینک کردن تقویم جلسات سامانه با تقویم جیمیل هست که هم روی گوشی و هم کامپیوتر قابل انجام هست.
برای اطلاعات بیشتر توصیه میکنیم از صفحه Sync تقویم جلسات اتوماسیون فراگستر با تقویم گوگل بازدید بفرمایید.

کرمی
کرمی
۹ روز قبل

سلام. چت سازمانی دقیقا کارش چه جوریه؟ امکان چت بصورت گروهی هم هست مثل واتساپ؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  کرمی
۹ روز قبل

سلام بر شما.
قابلیت چت سازمانی فراگستر، امکان گفت و گوی دو یا چند جانبه و به صورت غیر رسمی در سامانه فراگستر هست که تحت نظارت راهبر سامانه انجام میشه و از طریق اون میشه اطلاعات کاری و یا صحبتهای غیررسمی بین کاربران رد و بدل بشه. ظاهر اون بسیار شبیه واتزاپ طراحی شده و امکان چت گروهی هم داره.

آزاد
آزاد
۸ روز قبل

شما برای خدمات پشتیبانی، پورتال مشتریان هم دارید؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  آزاد
۸ روز قبل

سلام بر شما
بله ما یک پورتال مشتریان در وبسایت فراگستر داریم که شما میتونید برای خرید و تمدید خدمات پشتیبانی و یا برای فعال‌سازی لیسانس نرم افزار از اونجا اقدام کنید. برای استفاده از این خدمات و پاسخگویی تیم پشتیبانی فراگستر هم میتونید به صفحه پشتیبانی فراگستر مراجعه کنید.

خانی
خانی
۵ روز قبل

نرم افزار شما قابلیت پشتیبانی از قلم نوری هم داره؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  خانی
۵ روز قبل

سلام بر شما.
بله. فراگستر اولین شرکت ایرانی بود که قابلیت استفاده از قلم نوری رو در سامانه اتوماسیون اداری ارائه کرد. این قابلیت چه در هنگام ایجاد نامه چه در هامش نویسی بر روی نامه وجود داره تا مدیران بتوانند به راحتی هرچه تمام تر نسبت به حاشیه نویسی یا هامش نویسی بر روی نامه ها یا ایجاد کردن نامه اقدام کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نگارش نامه با قلم نوری و قالب مورد استفاده برای اون توصیه میکنیم از صفحه انواع ویرایشگرهای ایجاد نامه در سیستم اتوماسیون اداری بازدید بفرمایید.

فرناز
فرناز
۲ روز قبل

اتوماسیون فراگستر امکان یادآوری هم داره؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  فرناز
۲ روز قبل

سلام. بله در اتوماسیون اداری فراگستر شما میتونید مثل گوشیهای موبایل برای خودتون یادآوری بگذارید و ساعت و تاریخش رو تنظیم کنید تا موضوعی را به شما یادآوری کنه. در صورت داشتن دسترسی، امکان ایجاد این یادآوری توسط منشی برای مدیران هم وجود داره. خود مدیر هم میتونه برای کارمندان زیرمجموعش یادآوری های مورد نظرش رو تنظیم کنه.

برای اطلاعات بیشتر می‌تونید فیلم آموزش نحوه ایجاد یادآوری بر روی نامه ها در اتوماسیون اداری
رو به عنوان نمونه یک نوع یادآوری ملاحظه بفرمایید.

قادری
قادری
۱ روز قبل

نرم افزار شما برای مکاتبات سیستم نوتیفیکیشن داره؟ اگر داره با کدوم پنل انجام میشه؟ پنل جداگانه داره؟

تیم تحریریه فراگستر
تیم تحریریه فراگستر
پاسخ به  قادری
۱ روز قبل

سلام بر شما.
بله. اطلاع رسانی و نوتیفکیشن در سامانه اتوماسیون اداری فراگستر به شکل های مختلفی انجام میشه. علاوه بر این که در داخل سامانه محل‌هایی برای اطلاع رسانی به کاربر وجود داره، این امکان هم وجود دارد که از طریق ارسال پیامک، از طریق یک برنامه ویندوزی که روی دستگاه کامپیوتر کاربر نصب میشه و از طریق سرورهای نوتیفکشن گوگل با استفاده از کروم نوتیفکشن برای کاربر ارسال بشه.

برای اطلاعات بیشتر توصیه میکنیم مقاله ۴ نوع نوتیفیکیشن که فراگستر در اتوماسیون از آنها استفاده می‌کند رو مطالعه بفرمایید.

4.8/5 - (165 امتیاز)
۴۲۶۲۳ (۰۲۱)