سوالات متداول اتوماسیون اداری

سوالات متداول اتوماسیون اداری فراگستر

بله سیستم موجود کاملا تحت وب عمل می کند.

بله-نرم افزار با تمامی مرورگرهای معروفاز جملهIE ،firefox،google chrome،safari بدون هیچ مشکلی کار میکند.

بله- سیستم با تمامی سیستم عامل های نام برده شده کار میکند.

بله- با توجه به این که نرم افزار با تمامی سیستم عامل های موجود و سیستم عامل های موبایل و تبلت compatible است.پس برروی تمامی آن ها قابل اجرا است.

برحسب ورژنی که در حال حاضر support می شود،همیشه دو ورژن قبل از آن نیز قابل استفاده خواهد بود.

بله – کافی است برای افراد مورد نظر یک ip valide  تعریف کرد.

بله- به این صورت که وقتی user یک بار به عنوان کاربرسیستم در سازمان تعریف می شود و هنگام کارکردن با سیستم کامپیوتری خودlogin می شود،دیگر لازم نیست برای وارد شدن به بخش کارتابلش مجددا login  کند.

بله این امکان وجود دارد.

بله یکی از موارد امنی که در سیستم تعبیه شده است استفاده از کیبورد مجازی است که به وسیله ی این قابلیت این امکان به هکر داده نمی شود که اطلاعات کاربری فرد را سرقت کند.

این قابلیت زمانی در سیستم وجود خواهد داشت که پروتکل  https برای سیستم راه اندازی شده باشد.

امنیت ایجاد شده در سیستم توسط شرکت های مختلف تشخیص امنیت سیستم های نرم افزاری تایید شده است و گواهی نامه های متفاوتی در این زمینه برای نرم افزار صادر گردیده است. همچنین استفاده از تگ در یک سری از اطلاعات ثابت نامه ها موجب می شود که اطلاعات نامه کاملا در اختیار فرد غیر مجاز قرار نگیرد.

بله – وقتی از قسمت login وارد سیستم می شویم، در ابتدا جدولی به ما نمایش داده می شود که در آن تمامی اطلاعات از جمله : زمان ورود به سیستم، آدرس  IP شخص وارد شده به سیستم و… نشان داده می شود.

بله – در قسمت میز کار سیستم که همان صفحه ی ابتدایی هست، قسمتی به نام یادداشت ها وجود دارد که کاربرمی تواند یادداشت های خود را به جای نوشتن بر روی کاغذ در سیستم درج و حتی برای خود و یا افراد دیگری که دسترسی داشته باشند یادآوری تعیین کند.

بله – سیستم بر اساس پست سازمانی افراد برای آن ها دسترسی تعیین می کند.

بله – افراد در داخل سازمان می توانند به تعداد پست هایی که دارند دارای کارتابل های مجاز باشند که همگی را در یک محیط مشاهده می کنند.

بله – افراد می توانند در مواقع لزوم به عنوان جانشین یکدیگر تعیین شوند و در یک مدت زمان محدود به فایل هایی که خودمان تعیین می کنیم دسترسی داشته باشند.

بله – شما می توانید به تعداد نامحدود در کارتابل خود پوشه هایی با نام های مشخص تعریف کنید.

بله- امکان وضع قوانین بر روی کارتابل ای دریافت شده و ارسال شده وجود دارد.

بله – امکان مرتب سازی کارتابل به صورت های مختلف که عبارتند از:

زمان دریافت/ارسال، فرستنده نامه، فرستنده/گیرنده، پرونده نامه، فوریت، خوانده شده/نشده، شماره نامه/ابتدا پیش نویس، موضوع، اصل/رونوشت و ایجادکننده وجود دارد.

بله- تنها کافی است نامه ی مورد نظر راتعداد نامه ها را با یک کلیک darg کرده و ارجاع بزنیم.

بله- این امکان وجود دارد. به طور مثال وقتی شما نامه ایی را به چند نفر ارجاع می زنید، می خواهید یکی از ارجاعات کاملا محرمانه باشد و کسی از متن ارجاع شما مطلع نشود در آن زمان از این option استفاده می کنید.

بله – در داخل نرم افزار قابلیت اطلاع رسانی به وسیله ی sms وجود دارد. به محض ورود نامه به کارتابل شخص، برای فرد پیامی با همین موضوع برای او ارسال می شود.

بله- این امکان در سیستم وجود دارد.

بله- کافی است نامه را انتخاب کنید. بدون اینکه حتی لازم باشد شما نامه را باز کنید با زدن دکمه بایگانی این کار انجام می شود.

بله- کافی است نامه را انتخاب کرده و دکمه چاپ نامه در قالب pdf را فشار دهید. نامه با هر تعداد صفحه ای که باشد در کوتاهترین زمان ممکن به صورت pdf برای شما آماده خواهد شد.

بله – شما در این سیستم قادر خواهید بود اجزای مختلف نامه را به صورت مجزا چاپ کنید.این قسمت ها شامل: بدنه نامه، ارجاعات نامه،پاراف های نامه و… می باشد.

بله – این امکان در سیستم وجود دارد ولی با این شرط، هیچ یک از افرادی که نامه برایش ارسال شده است هنوز آن را باز نکرده باشد.

بله- زمانی که شما در قسمت کارتابل خود هستید با کلیک کردن بر روی علامت پرچم نامه در لیست یادآوری ها نیز قرار می گیرد.

بله – کافی است وقتی در قسمت کارتابل هستید بر روی آیکن ارجاعات کلیک کنید.

بله- این مورد در قسمت گردش نامه قابل رویت می باشد.

بله این امکان وجود دارد.

بله- زمانی که نامه باز میشود در کنار نامه در سمت چپ تمامی ارجاعات نامه و متن های ارجاع قابل رویت می باشد.

بله- تنها کافی است نامه رو انتخاب کرده و وبر روی فیلد نامه های مرتبط کلیک کرده و قسمت نمایش کلیه سوابق نامه را تیک دارکنیم. تمامی نامه های مرتبط با نامه ی جاری نشان داده می شود.

بله – پس از باز شدن نامه کافی است بر روی فیلد مکان نامه کلیک کنیم.

بله – این قابلیت دقیقا در فیلد آخرین گیرندگان تعبیه شده است.

بله –این قابلیت در قسمت توضیحات نامه قرار داد شده است.

بله- قابلیت پیوست شدن فایل ها با انواع های مختلف به نامه وجود دارد.

بله – با این قابلیت می توان برای تمامی کاربران سطح دسترسی تعیین نمود.

بله –کافی است با موس روی فایل هایی که در پیوست نامه قرار گرفته اند قرار بگیریم، تمامی اطلاعات از جمله نام ارسال کننده، سمت سازمانی، آدرس IP، تاریخ ارسال و حجم فایل را می توان مشاهده کرد.

بله- در این قسمت شما قادر خواهید بود فایل های مورد نیاز را مستقیما از قسمت فاکس در پیوست نامه جاری قرار دهید.

بله- این قابلیت در فیلد یادداشت/جوابیه قابل دسترسی است.

این فیلد به این دلیل در نرم افزار تعبیه شده که کاربر بتواند توضیحاتی برای خود داشته باشد و زمانی که نامه ارجاع داده شد، این یادداشت خصوصی قابل مشاهده برای شخص دیگری نباشد.

بله – زمانی که بر روی فیلد تاریخچه کلیک می کنیم، اطلاعاتی از جمله تاریخ نامه، آدرس ip، مشخص شدن این که چه کسی نامه رو ایجاد کرده و چه کسی برروی نامه تغییراتی را اعمال کرده است و نام کاربری آن فرد قابل مشاهده است.

بله- امکان حذف نامه از قسمت کارتابل و ارسال شده ها وجود دارد.منتها نامه سفارش شده هیچ وقت به صورت کامل حذف نمی شود و فقط در پوشه خذف شده ها قرار می گیرد.

خیر- هیچ چیز را نمی توان از نرم افزار به طور کامل حذف کرد. پس از حذف شدن از هر قسمتی فایل ها در قسمت حذف شده ها قرار می گیرند.

بله – این قابلیت موجود می باشد.

بله- در صورتیکه بدنه نامه عکس نباشد این امکان فراهم است.

بله – وقتی در قسمت ارسال شده ها هستیم، بدون باز کردن نامه در قسمت زیر نامه می توان وضعیت جاری نامه را مشاهده کرد.

بله –  وقتی نامه را انتخاب میکنیم در قسمت پایین صفحه اصلی،فیلدی به نام ایجاد نامه مشابه وجود دارد که می تواند این کار را برای ما انجام دهد.

بله – وقتی نامه از طریق نرم افزار ایجاد می شود یک کد رهگیری ۵ رقمی برای آن تولید می شودکه می توان از طرق همان سامانه رهگیری که در ابتدایی ورود نرم افزار به آن برخورد کردیم نامه را پیگیری کرده و از اقدامات انجام شده بر روی آن مطلع شویم.

بله – زمانی که می خواهیم یک نامه را ارجاع دهیم در همان قسمتی که گیرنده یا گیرندگان نامه را انتخاب می کنیم، می توانیم برای هر یک، متنی را به صورت جداگانه در پاراف نامه قرار دهیم و اگر خواستیم متنی را خودمان در سیستم درج کنیم کافی است متن را تایپ کرده و دکمه + را فشار دهیم تا جزو متن های پرکاربرد قبلی قرار بگیرد.

بله – قابلیت های مانند ارجاع جهت یادآوری، جهت اقدام، جهت استحضار و…درسیستم می تواند وجود داشته باشد.

بله- در حالت پیش فرض ارجاعات براساس چارت سازمانی قابل انجام است منتها امکان تعریف در نوع استثنایی در این مورد وجود دارد.

بله- این قابلیت در سیستم وجود دارد.

بله –با دکمه ارجاع پیشرفته به شما اجازه داده می شود برای گیرنده نامه مدت زمانی را برای رسیدگی به نامه تعیین کنید.

بله – وجود دارد.

بله – شما می توانید تمامی سربرگ های سازمان را در سایزهای  مختلف در سیستم تعریف کنید.

بله – برای ایجاد یک نامه جدید لیستی از انواع فرمت های مختلف ایجاد نامه در اختیار کاربر قرار می گیرد که word یکی از آنها بوده و همه امکانات آن در محیط برنامه قابل استفاده خواهد بود.

بله – براساس افزونه ایی که شرکت فراگستر در سیستم ایجاد کرده است یک عنوان در قسمت منو بار نرم افزارword قرار می گیرد و کاربر می تواند در همان نرم افزار تمامی قسمت های نامه ی خود را ایجاد کرده و با زدن تنها یک دکمه اتصال به سیستم اتوماسیون هدایت شده و نامه ارسال می شود.

بله – قابلیت تعریف فرم های مختلف در سیستم وجود دارد، اما این نکته شایان ذکر است که در تعریف این فرم ها قابلیت هوشمند سازی وجود ندارد.

بله – این قابلیت در سیستم وجود دارد  و با وجود آن، اتوماسیون اداری می تواند با تمامی اتوماسیون های دیگر که از نوع فراگستر نیستند ارتباط برقرار کند.

بله-  با وجود این ارزش اتوماسیون اداری می تواند با تمامی اتوماسیون های دیگر که فراگستر هستند ارتباط برقرار کند.

بله – شما می توانید فکس های خود را به صورت خودکار از طریق سیستم دریافت و ارسال کنید.

بله – شما می توانید چند فکس را به صورت همزمان در سیستم پیاده سازی کنید.

بله- با استفاده از افزونه ای که به نرم افزار آت لوک اضافه می شود این امکان بصورت دوطرفه فراهم خواهد شد.

بله- شما می توانید تمامی نامه ها را به سیستم خود منتقل کنید و زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید، کارها و ارجاعات و پاراف های مربوط به هرکدام را انجام داده و زمانی که وارد شبکه شدید و یا به اینترنت دسترسی پیدا کردید در عرض کمتر از چند ثانیه نامه ها به گیرندگان خود فرستاده می شوند.

بله – کافی است نامه های مورد نظر را با کلیک انتخاب و فیلد ارجاع یا بایگانی را انتخاب کنید.

بله- در هنگام باز شدن نامه تمامی سوابق آن در سمت چپ نامه برای شما نمایش داده می شود.

بله-زمانی که نامه را باز می کنید و فیلد مکان نامه را انتخاب می کنید این اطلاعات قابل مشاهده است.

بله-پس از باز شدن نامه با انتخاب فیلد توضیحات نامه می توانید به این اطلاعات دسترسی پیدا کنید.

بله-زمانی که نامه ای ارسال می شود برای آن یک کد رهگیری ۵ رقمی تولید می‌شود که در یک پورتال سازمانی در قسمت ورود به سیستم می‌توان از طریق سامانه رهگیری، وضعیت فعلی نامه را مشاهده کرد.

برای آشنایی با تعریف و معرفی انواع پورتال های سازمانی می‌توانید مقاله لینک داده شده را مطالعه کنید.

بله – لاگ تمام رویداد ها درون سیستم ذخیره می شود.حتی برای نامه های پیش نویس هم شماره پیگیری تولید می گردد.

بله – امکان ایجاد گروه های مختلف وجود دارد که در هنگام ارجاع نامه بتوان از آنها استفاده نمود.

این قابلیت صرفا به این منظور در سیستم تعبیه شده است که شما افرادی را که بیشتر با آنها مکاتبات انجام می دهید سریعتر از سایر افراد در دسترس داشته باشید.

بله – این امکان در سیستم وجود دارد.

بله – هیچگونه محدودیتی در تعریف دبیرخانه در سیستم وجود ندارد.

بله – شما می توانید به هر الگوی دلخواهی، فرمت های اندیکاتور تعریف کنید.

بله

بله – قابلیت تعریف دبیرخانه به صورت متمرکز، نیمه متمرکز و نامتمرکز در سیستم وجود دارد. امکان تعیین دسترسی به ازای هر دبیرخانه نیز امکان پذیر است.

با توجه به پست بیس بودن سیستم، امکان انتقال کارتابل آن فرد به شخص جدید وجود دارد. به گونه ای که شخص جدید سوابق تمام نامه های قدیمی ارسال و دریافت شدۀ آن پست را در اختیار دارد.

بله – این قابلیت در سیستم موجود است.

بله – این قابلیت با حفظ سطوح دسترسی در سیستم موجود است.

بله- از دو مسیر این امر محقق می گردد. ۱- استفاده از انواع پارامترهای مربوط به نامه. ۲- استفاده از الگوی گوگل و سرچ هر قسمت از اطلاعات نامه مورد نظر

بله – در قسمت گیشه می توان خیلی سریع برای نامه های ورودی رسید دبیرخانه تهیه کرد و سپس با فرصت کافی تمامی اطلاعات مورد نیاز برای یک نامه را در سیستم ثبت کند.

بله- این قسمت با اطلاعات جزئی از یک نامه رسید تحویل نامه را ایجاد و نامه جدید را به لیست نامه های دریافت شده اضافه می کند.

بله- اگر شماره نامه ای را تکراری در سیستم ثبت کنیم،سیستم به ما هشدار خواهد داد.

بله – در سیستم قسمتی تعبیه شده است به نام ابزارهای شخصی که تمامی تنظیمات شخصی و مدیریتی سیستم در این قسمت انجام می شود.

بله – این قابلیت در قسمت پیام ها و تماس ها قابل مشاهده است.

بله – سیستم این قابلیت را با سطح دسترسی های متناسب هر کاربر دارا می باشد.

بله –سیستم گزارش های مختلفی را از جمله سرعت کاربر در پاسخ به نامه ها، میزان ارسال و مرسلات ماهانه و… را در اختیار شما قرار می دهد.

بله – در سیستم قسمتی به نام گزارش ساز وجود دارد که می توانید گزارشات خاص و مورد نیاز خود را که در سیستم وجود ندارند، بسازید.

بله – در نرم افزار زیر سیستمی به نام رسانه سازمانی وجود دارد که می توان فایل های صوتی و تصویری خود را مانند الگوی youtube  به اشتراک گذاشت و کاربران بدون اینکه به نرم افزارهای خاصی نیاز داشته باشند می توانند از آن استفاده کنند.

سامانه تبادل فایل به عنوان یکی از زیرسیستم های نرم افزار اتوماسیون اداری نیاز به اشتراک گذاری فایل های مختلف بین واحد های مختلف سازمانی را برعهده دارد. این زیرسیستم ویژگی هایی از قبیل تعریف سطوح دسترسی، جلوگیری از انتقال فایل های ویروس، تعریف بازه زمانی جهت پاک شدن فایل ها از روی سرور، تعیین نوع و حجم فایل های ارسالی را دارا می باشد.

فراگستر ویکی و یا دانشنامه سازمانی به کاربران این امکان را می دهد که اطلاعات و دانش سازمانی خود را مستند و در اختیار سایر افراد جهت استفاده قرار دهند.

بله – حالت پیش نویس نامه این امکان را برای پست های سازمانی پایین تر فراهم می کند که نامه را آماده نموده تا جهت اعلام نظر بین افراد صاحب نظر گردش بیابد و نهایتا فرد تاییدگر و امضا کننده نهایی، آن را تایید و شماره کند.

اگر شما نیز در سازمانتان به اتوماسیون اداری نیاز دارید،

بهتر است قبل از تصمیم گیری نهایی

با شاخص‌های انتخاب یک سیستم اتوماسیون اداری خوب نیز آشنا شوید.

دانلود کاتالوگ

جهت دانلود کاتالوگهای نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای فراگستر ..

درخواست دمو

با تکمیل فرم درخواست دمو، می توانید در یک جلسه حضوری از نزدیک قابلیتهای نرم افزار اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها را ملاحظه نمایید و یا از امکان دموی آنلاین این نرم افزار استفاده کنید

۴۲۶۲۳ (۰۲۱)